serie : serie logo

#2 La Vuelta Virtual 2021 - Stage 4 | ASIA

Virtual MTB
DATE :17.8.2021 PLACE  :ASIA

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
JORDIL Pascal
Thonon
FRA 0:51:09.4 0:00:00.0
2.
FOKKENS-ANCERY Tom
NED 0:51:09.9 0:00:00.5
3.
LIN Eating
TPE 0:51:10.2 0:00:00.7
4.
SNYDER Nelson
USA 0:52:30.7 0:01:21.3
5.
CHEN Isaak
Top Fan
TPE 0:52:31.0 0:01:21.6
6.
JONES Mark
FWRC
GBR 0:52:49.4 0:01:40.0
7.
BEN Su
FeiFengShan
TPE 0:53:56.9 0:02:47.5
8.
LU Ching
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 0:53:57.0 0:02:47.6
9.
KOCHEL Paweł
POL 0:54:02.3 0:02:52.9
10.
HSIAO Kueiyi
GP Keelung
TPE 0:54:04.5 0:02:55.1
11.
NIJSSEN Kenny
SNC Cycling Team
NED 0:54:13.7 0:03:04.3
12.
GASCOYNE Paul
Rouvy Ambassador - Notes from the Coach
GBR 0:54:30.5 0:03:21.1
13.
RUSUH rimbabara
Rusuh!
MAL 0:54:36.6 0:03:27.2
14.
HIROOKA Tsuyoshi
JPN 0:54:40.3 0:03:30.8
15.
WANG Nick
Non stop
TPE 0:55:21.5 0:04:12.0
16.
YEH CHANG KUANG
TMAN
TPE 0:55:36.0 0:04:26.6
17.
HO Tony
OldManTurtle
TPE 0:56:20.8 0:05:11.4
18.
BOURNE Mark
RTWCC
CZE 0:56:29.6 0:05:20.2
19.
GRISCTI Paul
AUS 0:56:49.9 0:05:40.5
20.
SUNG Steve
TPE 0:56:50.1 0:05:40.7
21.
ZHOU TING-RUI
HUALIEN TOUGH RIDERS
TPE 0:57:03.6 0:05:54.2
22.
KRIEN Stephan
AUT 0:57:04.0 0:05:54.6
23.
HELMBOLD Chris
None
RSA 0:57:41.1 0:06:31.7
24.
STRAHM René
Vivi Kola
SUI 0:57:41.1 0:06:31.7
25.
YOUNG Robert
GBR 0:57:41.4 0:06:32.0
26.
COBO Arturo
ESP 0:57:50.8 0:06:41.4
27.
HENDRICKS Torben
GER 0:57:52.7 0:06:43.3
28.
LEE Chun Yi
DWD
TPE 0:58:14.5 0:07:05.0
29.
HSIEH Nick
KOA SPORTS
TPE 0:58:14.6 0:07:05.2
30.
LU CHIHHAO
TPE 0:58:16.6 0:07:07.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
OU Erika
TPE 0:56:30.6 0:00:00.0
2.
TING MEYA
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 1:01:24.7 0:04:54.1
3.
SU Nikki
Sunny bike
TPE 1:07:20.7 0:10:50.0
4.
CHEN Cynthia
TPE 1:08:25.5 0:11:54.8
5.
YANG wansue
TPE 1:09:15.2 0:12:44.6
6.
WANG TC
Slowly
TPE 1:10:34.7 0:14:04.0
7.
TURNER Mari
Rockingham Triathlon Club
AUS 1:11:23.2 0:14:52.5
8.
MONICAISABEL Monica
Trimp
COL 1:11:29.7 0:14:59.0
9.
MÜLLER Sabine
GER 1:13:52.5 0:17:21.8
10.
LIN Julienne
None
TPE 1:14:23.5 0:17:52.8
11.
TSAI fenny
NTU EMBA Triathlon
TPE 1:14:28.5 0:17:57.8
12.
HSIEH Lily
TPE 1:14:38.8 0:18:08.1
13.
FANG Monica
TPE 1:21:48.7 0:25:18.1
14.
YANG MEICHEN
TPE 1:24:03.0 0:27:32.4
15.
ZAPATA Caro
Panelco RH
COL 2:03:32.8 1:07:02.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.