serie : TOI TOI CUP 2021

TOI TOI CUP 2021 / UCI C2 - #2 Hlinsko

MTB
DATE :2.10.2021 PLACE  :Hlinsko
ORGANIZER : Český svaz cyklistiky

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZEMANOVÁ Kristýna
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:50:56.5 0:00:00.0
2.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:51:15.0 0:00:18.4
3.
VERDONSCHOT Laura
Pauwels sauzen bingoal
BEL 0:53:11.4 0:02:14.9
4.
HAVLÍKOVÁ Pavla
Lawi junior team
CZE 0:53:27.2 0:02:30.6
5.
HEIGL Nadja
KTM Alchemist powered by Brenta Brakes
AUT 0:53:49.4 0:02:52.8
6.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Maloja Pushbikers MTB
CZE 0:54:00.0 0:03:03.4
7.
VANÍČKOVÁ Tereza
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:54:07.4 0:03:10.8
8.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 0:55:55.0 0:04:58.4
9.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
Lawi junior team
CZE 0:57:10.0 0:06:13.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KONWA Marek
UKS Krupiński Suszec - KONWA Bike
POL 0:56:45.3 0:00:00.0
2.
BOROŠ Michael
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:56:59.8 0:00:14.4
3.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO  TEAM KOLÍN
CZE 0:57:33.7 0:00:48.3
4.
STRÁNSKÝ Matěj
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:57:53.1 0:01:07.7
5.
VANÍČEK Šimon
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:58:03.9 0:01:18.5
6.
HULA Robert
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:58:08.4 0:01:23.0
7.
ULÍK Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 0:58:42.0 0:01:56.7
8.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 0:58:55.1 0:02:09.8
9.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:59:03.8 0:02:18.4
10.
JELÍNEK Josef
CYKLOSTAR Trek Pirelli
CZE 0:59:21.8 0:02:36.4
11.
MIKLER Bartosz
VICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM
POL 0:59:32.6 0:02:47.3
12.
KUČERA Jakub
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:59:46.6 0:03:01.2
13.
KOBES Lukáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:00:02.5 0:03:17.2
14.
ŘÍMAN Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:00:26.0 0:03:40.7
15.
PETRUŠ Lubomír
D2mont Merida Cycling Team
CZE 1:00:41.3 0:03:55.9
16.
VOZÁR Šimon
ŠK Železiarne Podbrezová a.s.
SVK 1:00:42.6 0:03:57.2
17.
BAKUS Tomáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:00:42.8 0:03:57.4
18.
DOLEŽAL Tomáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:00:43.3 0:03:57.9
19.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Black.ET team
CZE 1:00:59.0 0:04:13.7
20.
RAJCHART Jan
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:01:54.3 0:05:08.9
21.
KONEČNÝ Filip
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:02:08.0 0:05:22.7
22.
VYKYDAL Jaroslav
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:02:22.9 0:05:37.5
23.
BENDA Michal
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 1:02:40.0 0:05:54.7

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.