serie :
Cyklomaratónska MTB séria 2012
Oravský cyklomaratón
DATE : | 9.6.2012 | PLACE : | Dolný Kubín |
---|
RESULTS RESULT
Official results
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HARTL Karel |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 4:00:02.2 | 0:00:00.0 |
2. | HALÍK Ján |
NORWIT - CykloMAX Poprad |
SVK | 4:08:22.4 | 0:08:20.2 |
3. | JEŽ Peter |
Climberg T-Šport |
SVK | 4:12:45.7 | 0:12:43.5 |
4. | ŠMELKO František |
Dobšiná |
SVK | 4:27:19.0 | 0:27:16.8 |
5. | DEDINSKÝ Tomáš |
Bratislava |
SVK | 4:31:41.0 | 0:31:38.8 |
6. | BUCHTÍK Jaroslav |
Športservis Team BA |
SVK | 4:35:47.6 | 0:35:45.4 |
7. | KUZNIAK Filip |
GOMOLA Trans Airco |
POL | 4:36:14.5 | 0:36:12.3 |
8. | BAJANA Otto |
Bratislava |
SVK | 4:38:34.7 | 0:38:32.5 |
9. | JANŽO Róbert |
www.autozeriavy.com |
SVK | 4:39:39.2 | 0:39:37.0 |
10. | ZÚBEK Marian |
trišestri |
SVK | 4:40:14.2 | 0:40:12.0 |
11. | JÁNOŠÍK Milan |
KNAC Ružomberok |
SVK | 4:45:40.7 | 0:45:38.5 |
12. | KUBINEC Stanislav |
Utekáč |
SVK | 4:54:48.7 | 0:54:46.5 |
13. | RUSKO Igor |
LIGR bike team BB |
SVK | 4:55:50.1 | 0:55:47.9 |
14. | SAKALA Jozef |
OŠK MTB team Uhorské |
SVK | 5:01:35.5 | 1:01:33.3 |
15. | MAJERSKÝ Peter |
Banská Bystrica |
SVK | 5:01:59.0 | 1:01:56.8 |
16. | KANDERA Ladislav |
KNAC RUŹOMBEROK |
SVK | 5:10:07.9 | 1:10:05.7 |
17. | BAUER Pavel |
CS HOBBY MTB 1 |
CZE | 5:10:49.7 | 1:10:47.5 |
18. | KUBOVČÍK Rastislav |
Levoča |
SVK | 5:14:46.5 | 1:14:44.3 |
19. | HONKO Michal |
SK ŽIARSKA DOLINA |
SVK | 5:17:41.1 | 1:17:38.9 |
20. | PILNÝ Karol |
MT Bikers Pohronie-Zvolen |
SVK | 5:18:26.7 | 1:18:24.5 |
21. | BRZUĽA Andrej |
MT Bikers Pohronie |
SVK | 5:25:28.4 | 1:25:26.2 |
22. | KOVÁČ Miroslav |
Športservis Team BA |
SVK | 5:26:39.6 | 1:26:37.4 |
23. | ZACHARSKI Szymon |
GRUPA KK 3R BIKE TEAM |
POL | 5:32:29.6 | 1:32:27.4 |
24. | ŠICHTA Lukáš |
Vrútky |
SVK | 5:33:08.7 | 1:33:06.5 |
25. | SCHNEIDGEN Peter |
CK MTB Topoľčany |
SVK | 5:33:10.4 | 1:33:08.2 |
26. | KIVADER Matej |
CK MT Bikers Pohronie |
SVK | 5:44:46.0 | 1:44:43.8 |
27. | LAŠŠÁK Miloš |
NÁMESTOVO |
SVK | 5:45:33.1 | 1:45:30.9 |
28. | SLAMA Jozef |
CK Vlkanová Witzenmann |
SVK | 5:55:33.7 | 1:55:31.5 |
29. | ZÁHORÁK Peter |
Sabinov |
SVK | 6:03:54.7 | 2:03:52.5 |
30. | RICHTER ST. Peter |
Vinárske závody Topoľčianky |
SVK | 6:06:26.8 | 2:06:24.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | JUHÁSOVÁ Andrea |
CK Svätý Jur |
SVK | 5:43:33.9 | 0:00:00.0 |
2. | HARTLOVÁ Lenka |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 5:54:26.2 | 0:10:52.3 |
3. | STANOVIČOVÁ Mária |
Honeywell Partizánske |
SVK | 6:04:01.6 | 0:20:27.7 |
4. | BEŇOVÁ Helen |
Vino Beňo :) |
SVK | 7:16:50.0 | 1:33:16.1 |
5. | PILNÁ Danica |
MT Bikers Pohronie-Zvolen |
SVK | 7:16:51.0 | 1:33:17.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BARÉNYI Milan |
Trek KCK Oslany |
SVK | 1:50:47.0 | 0:00:00.0 |
2. | KURIL Patrik |
Sportakus Cycling Team |
SVK | 1:51:24.8 | 0:00:37.8 |
3. | GALLIK Ján |
Kaktus bike Bratislava |
SVK | 1:51:51.8 | 0:01:04.8 |
4. | VIŠŇOVSKÝ Tomaš |
Ck Epic Dohňany |
SVK | 1:57:52.3 | 0:07:05.3 |
5. | KOZEL Dusan |
ŠK Klokan |
SVK | 2:00:19.7 | 0:09:32.7 |
6. | BÍROŠ Radovan |
CYKLOPOZITÍV Klub Žilina |
SVK | 2:00:37.1 | 0:09:50.1 |
7. | KONOPKA Lubomir |
Bratislava |
SVK | 2:01:18.2 | 0:10:31.2 |
8. | KACINA Branislav |
CK aluplast team |
SVK | 2:02:37.7 | 0:11:50.7 |
9. | DOUBEK Tomáš |
KAKTUS BIKE - team Bratislava |
SVK | 2:05:31.2 | 0:14:44.2 |
10. | BENKO Peter |
CK Energia Svit |
SVK | 2:05:41.2 | 0:14:54.2 |
11. | FOLTA Peter |
sport Takus Lm |
SVK | 2:05:41.6 | 0:14:54.6 |
12. | ĎURIŠKA Ivan |
Športservis Team BA |
SVK | 2:06:56.2 | 0:16:09.2 |
13. | OTEPKA Igor |
CK Dolný Kubín |
SVK | 2:07:36.6 | 0:16:49.6 |
14. | FAČKOVEC Matej |
CK AB Sereď |
SVK | 2:08:00.3 | 0:17:13.3 |
15. | ŠOFRANKO Peter |
Spišská Nová Ves |
SVK | 2:08:31.0 | 0:17:44.0 |
16. | ŠICHTA Peter |
KPHC Turčianske Teplice |
SVK | 2:08:32.3 | 0:17:45.3 |
17. | DOBROVIČ Pavol |
CK Vyhne |
SVK | 2:08:33.2 | 0:17:46.2 |
18. | MARTIŠKA Jozef |
Černová |
SVK | 2:09:23.1 | 0:18:36.1 |
19. | BOHÚŇ Andrej |
Malinô Skialp Team |
SVK | 2:10:57.4 | 0:20:10.4 |
20. | ONDRUŠ Ľubomír |
HC - VEDORA - VREDESTEIN |
SVK | 2:11:38.5 | 0:20:51.5 |
21. | PRAVDA Marian |
Pegas Triatlon Partizanske |
SVK | 2:11:49.1 | 0:21:02.1 |
22. | CHRAPPA Richard |
CK Svätý Jur |
SVK | 2:14:21.1 | 0:23:34.1 |
23. | GAJDOŠ Tomáš |
Košice |
SVK | 2:15:16.5 | 0:24:29.5 |
24. | TRNOVEC Matúš |
ŠK VAZKA Bratislava |
SVK | 2:15:17.1 | 0:24:30.1 |
25. | HULEJ Miroslav |
KNAC Ružomberok |
SVK | 2:15:31.8 | 0:24:44.8 |
26. | MATEJOVIČ Michal |
CTK VIKING BANOVCE NAD BEBRAVOU |
SVK | 2:15:59.3 | 0:25:12.3 |
27. | PODIVINSKÝ Richard |
Bratislava |
SVK | 2:16:11.9 | 0:25:24.9 |
28. | IZÁK Ondrej |
MTBratislavskí chalani |
SVK | 2:16:50.3 | 0:26:03.3 |
29. | ŠTEFKO Norbert |
Limbach |
SVK | 2:16:50.9 | 0:26:03.9 |
30. | MEČIAR Jozef |
R-bike Dolný Kubín |
SVK | 2:17:08.1 | 0:26:21.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | JUHÁSOVÁ Zuzana |
CK Svätý Jur |
SVK | 2:29:18.5 | 0:00:00.0 |
2. | TRNOVCOVÁ Daniela |
VAZKA |
SVK | 2:30:10.5 | 0:00:52.0 |
3. | KONOPINSKÁ Jana |
ALL Sports Academy |
SVK | 2:37:42.4 | 0:08:23.9 |
4. | ŠARKANYOVÁ Jana |
Martin |
SVK | 2:39:47.9 | 0:10:29.4 |
5. | DÍREROVÁ Andrea |
Martin |
SVK | 2:52:33.2 | 0:23:14.7 |
6. | SCHRAMMOVÁ Veronika |
Sväty Jur |
SVK | 2:52:37.9 | 0:23:19.4 |
7. | JANICOVA Mariana |
Banska Bystrica |
SVK | 2:57:56.2 | 0:28:37.7 |
8. | PETKOVÁ Adriana |
Kanianka |
SVK | 3:01:05.7 | 0:31:47.2 |
9. | BUČKOVÁ Linda |
CK Vlkanová Witzenmann |
SVK | 3:02:33.2 | 0:33:14.7 |
10. | SLAMKOVÁ Kristína |
HK James Dolný Kubín |
SVK | 3:03:45.3 | 0:34:26.8 |
11. | ŽELEZNÍKOVÁ Zuzana |
PATO Nižná |
SVK | 3:04:31.9 | 0:35:13.4 |
12. | VANČOVÁ Tatiana |
CK Vlkanová Witzenmann |
SVK | 3:08:21.5 | 0:39:03.0 |
13. | MUCHOVÁ Zlatica |
Nitra |
SVK | 3:09:45.3 | 0:40:26.8 |
14. | DUJČÁKOVÁ Zuzana |
CK Witzenmann Vlkanová |
SVK | 3:14:29.3 | 0:45:10.8 |
15. | KOLEČÁROVÁ Evka |
OŠK MTB Team Uhorské |
SVK | 3:16:46.1 | 0:47:27.6 |
16. | FUČEKOVÁ Zuzana |
CYKLOPOZITÍV Klub Žilina |
SVK | 3:17:43.1 | 0:48:24.6 |
17. | VANČOVÁ Tatiana |
CK Vlkanová Witzenmann |
SVK | 3:21:30.7 | 0:52:12.2 |
18. | REPKOVÁ Andrea |
05 BK Furča- Košice |
SVK | 3:28:08.6 | 0:58:50.1 |
19. | KARABOVÁ Martina |
Brezno |
SVK | 3:28:29.2 | 0:59:10.7 |
20. | HAVRANOVÁ Anna |
Nitra |
SVK | 3:30:37.9 | 1:01:19.4 |
21. | HÚSKOVÁ Martina |
Liptovský Mikuláš |
SVK | 3:31:04.0 | 1:01:45.5 |
22. | MATÚŠKOVÁ Eva |
Dolný Kubín |
SVK | 3:32:08.1 | 1:02:49.6 |
23. | ŠKORVÁNKOVÁ Petra |
DL Girls |
SVK | 3:32:22.4 | 1:03:03.9 |
24. | ŠULHÁNKOVÁ Jana |
Martin |
SVK | 3:36:37.0 | 1:07:18.5 |
25. | RAFANIDESOVÁ Izabela |
JAKI bike4u.sk |
SVK | 3:36:41.9 | 1:07:23.4 |
26. | ŽEBOKOVÁ Jana |
CK Svätý Jur |
SVK | 3:38:51.4 | 1:09:32.9 |
27. | REVAJOVÁ Veronika |
Liesek |
SVK | 3:43:01.7 | 1:13:43.2 |
28. | VYLEŤALOVÁ Iveta |
Donovaly |
SVK | 3:49:08.0 | 1:19:49.5 |
29. | SIHELSKÁ Andrea |
Dolný Kubín |
SVK | 3:52:54.6 | 1:23:36.1 |
30. | ZIMOVÁ Karolína |
CK Svätý Jur |
SVK | 3:53:40.4 | 1:24:21.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | DRÁBIK Peter |
Hlohovec |
SVK | 1:15:35.1 | 0:00:00.0 |
2. | MIHALIK Roman |
www.haTRIck.sk |
SVK | 1:17:05.8 | 0:01:30.7 |
3. | NOVOTNÝ Roman |
ELITE BIKE Dolný Kubín |
SVK | 1:17:08.8 | 0:01:33.7 |
4. | KOVALČÍK Braňo |
Černová |
SVK | 1:17:13.2 | 0:01:38.1 |
5. | VÍT Josef |
Merida Stropkov |
SVK | 1:19:11.4 | 0:03:36.3 |
6. | LICHOŇ Ján |
unitrek POPRAD |
SVK | 1:21:22.4 | 0:05:47.3 |
7. | BUDZEĽ Rastislav |
ŠKN Trenčin |
SVK | 1:23:39.9 | 0:08:04.8 |
8. | POLÓNY Peter |
Podkonice |
SVK | 1:24:37.6 | 0:09:02.5 |
9. | ORSÁG Tomáš |
Suncycle-Time Cycling Team |
SVK | 1:24:38.2 | 0:09:03.1 |
10. | VEČEREK Jozef |
Zákámenné |
SVK | 1:24:38.3 | 0:09:03.2 |
11. | UHRÍN Alexander |
Liptovský Mikuláš |
SVK | 1:25:51.1 | 0:10:16.0 |
12. | VRÁBEĽ Matej |
Cykloklub Nižná |
SVK | 1:26:16.0 | 0:10:40.9 |
13. | DÚHA Ján |
Dolný Kubín |
SVK | 1:28:45.2 | 0:13:10.1 |
14. | BADÍK Maroš |
Žilina |
SVK | 1:29:20.0 | 0:13:44.9 |
15. | KOCTUR Dušan |
Podkonice |
SVK | 1:30:43.9 | 0:15:08.8 |
16. | ORAVEC Dušan |
Nitra |
SVK | 1:32:36.5 | 0:17:01.4 |
17. | VOLF Vladimír |
Ladomerská Vieska |
SVK | 1:34:17.1 | 0:18:42.0 |
18. | MERIAČ Michal |
Martin |
SVK | 1:34:37.2 | 0:19:02.1 |
19. | KRONER Lubomír |
Dolný Kubín |
SVK | 1:35:42.9 | 0:20:07.8 |
20. | JÁNOŠÍK Kristián |
Liptovská Lužná |
SVK | 1:37:09.4 | 0:21:34.3 |
21. | JÁNOŠÍK Ivan |
Liptovská Lužná |
SVK | 1:37:10.6 | 0:21:35.5 |
22. | ALLINA Jan |
YarekBike Team Brezova |
SVK | 1:37:25.5 | 0:21:50.4 |
23. | HRABAL Miroslav |
Dolný Kubín |
SVK | 1:37:39.6 | 0:22:04.5 |
24. | KAČMÁRY Gabriel |
Košice |
SVK | 1:38:10.7 | 0:22:35.6 |
25. | OPÁT Ivan |
Cykloklub Nižná |
SVK | 1:38:11.6 | 0:22:36.5 |
26. | KMIŤ Štefan |
Merida Stropkov |
SVK | 1:39:21.4 | 0:23:46.3 |
27. | MACEK Ján |
Doný Kubín |
SVK | 1:39:23.9 | 0:23:48.8 |
28. | KOVÁČ Milan |
ŠKC Dubnica |
SVK | 1:40:14.0 | 0:24:38.9 |
29. | MÁLIK Matúš |
Dolný Kubín |
SVK | 1:40:38.7 | 0:25:03.6 |
30. | DUBAS Jozef |
Merida Stropkov |
SVK | 1:41:26.2 | 0:25:51.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | INDROVÁ Vladimíra |
Hliník nad Hronom |
SVK | 1:35:56.9 | 0:00:00.0 |
2. | VALOVÁ Silvia |
Pravenec |
SVK | 1:37:29.4 | 0:01:32.5 |
3. | MIKULOVÁ Katarína |
MPK Dolný Kubín |
SVK | 1:41:56.4 | 0:05:59.5 |
4. | JANOŠKOVÁ Katarína |
Žilina |
SVK | 1:45:38.6 | 0:09:41.7 |
5. | KOVÁČOVÁ Jana |
Košice |
SVK | 1:49:43.4 | 0:13:46.5 |
6. | KOVÁČOVÁ Jana |
Košice |
SVK | 2:00:56.1 | 0:24:59.2 |
7. | KUZMANOVA Zuzana |
Dolný Kubín |
SVK | 2:02:28.3 | 0:26:31.4 |
8. | SIVÁKOVÁ Zuzana |
HOTEL BELEZ |
SVK | 2:03:11.8 | 0:27:14.9 |
9. | NEZNÁMA Dana |
Cykloklub DK |
SVK | 2:03:11.8 | 0:27:14.9 |
10. | VALENTOVÁ Pavlína |
Martin |
SVK | 2:12:12.0 | 0:36:15.1 |
11. | LAŠTIKOVÁ Adriana |
Dolný Kubín |
SVK | 2:12:27.5 | 0:36:30.6 |
12. | TAŠKÁ Veronika |
Hrnčiarovce nad Parnou |
SVK | 2:18:28.2 | 0:42:31.3 |
13. | LAURINČÍKOVÁ Lenka |
Dolný Kubín |
SVK | 2:18:44.7 | 0:42:47.8 |
14. | FURINDOVÁ Renáta |
Dolný Kubín |
SVK | 2:18:45.7 | 0:42:48.8 |
15. | SAMEKOVA Simona |
YarekBike Team Brezova |
SVK | 2:18:47.3 | 0:42:50.4 |
16. | BURDOVÁ Lenka |
poprad |
SVK | 2:19:10.3 | 0:43:13.4 |
17. | STRÁŽNICKÁ Silvia |
Podbiel |
SVK | 2:19:58.9 | 0:44:02.0 |
18. | PRÁDELOVÁ Zuzana |
Lokca |
SVK | 2:21:32.9 | 0:45:36.0 |
19. | MLYNARČÍKOVÁ Stanislava |
Svit |
SVK | 2:24:02.1 | 0:48:05.2 |
20. | ANTOLOVÁ Alena |
Dolný Kubín |
SVK | 2:45:27.0 | 1:09:30.1 |
21. | ĎAĎOVÁ Jana |
Dolný Kubín |
SVK | 2:45:27.1 | 1:09:30.2 |
22. | HARNÚŠKOVÁ Jana |
MYJAVA |
SVK | 2:59:05.8 | 1:23:08.9 |
23. | DUPEJOVÁ Alica |
Banská Bystrica |
SVK | 3:05:26.9 | 1:29:30.0 |
24. | HAZUCHOVÁ Líza |
Istebné |
SVK | 3:36:26.8 | 2:00:29.9 |
25. | HRUŠČOVÁ Rebeka |
Dolný Kubín |
SVK | 3:43:45.0 | 2:07:48.1 |
26. | KECEROVÁ Anna |
Dolný Kubín |
SVK | 3:43:51.8 | 2:07:54.9 |
Statistics
Number of registered | 530 |
---|---|
Registered - Men | 459 |
Registered - Women | 71 |
Started | 523 |
Finished | 499 |
Races in series
- Maratón Medzihorím
- Kaktus Bike Svätojurský maratón
- BBB Vlko – Hron cyklomaratón
- Fatranský maratón
- 1. Košický bikemaratón
- Hornohradský MERIDA MTB maratón
- HORAL MTB maratón
- Merida – Zelená stopa SNP
- Královský MTB maratón
- DAVORIN XCM Slovak Paradise
- MTB TOUR Kremnica -Skalka
- JAKI KELLY´S Biketour Brezno