ČSOB zimná séria 2021/2022 - virtuálne behy - 3. séria „Valentínska edícia“

Running
DATE :11.2.2022 PLACE  :SR

Official results

Official results are not yet available on this websites

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZIMMERMANN Marián
Pro-body sport team
SVK 0:16:04 0:00:00
2.
PAVLIK Ivan
Extra sviezi bazanti
SVK 0:17:35 0:01:31
3.
ADAMOVIČ Ján
SVK 0:18:55 0:02:51
4.
SÁNDOR Tomáš
Running Team Boldog
SVK 0:19:03 0:02:59
5.
FUMAČ Peter
SVK 0:19:16 0:03:12
6.
ZEMKO Tomáš
SVK 0:19:34 0:03:30
7.
RAK Michal
SVK 0:19:44 0:03:40
8.
HALGAŠ Ľuboš
Kellys Bike Centrum Bratislava
SVK 0:19:44 0:03:40
9.
RYCHNAVSKÝ Martin
STG Krompachy
SVK 0:19:47 0:03:43
10.
KLAČANSKÝ Marek
SVK 0:19:52 0:03:48
11.
VESELÝ Ján
SVK 0:19:58 0:03:54
12.
BARTOVIČ Juraj
SVK 0:19:59 0:03:55
13.
PENZES Lukas
SVK 0:20:09 0:04:05
14.
TLAČÍK Andrej
SVK 0:20:37 0:04:33
15.
ONDRÁŠIK Mário
SVK 0:20:45 0:04:41
16.
HRIVNÁK Michal
SVK 0:20:54 0:04:50
17.
SALANCI Jozef
Krompachy
SVK 0:20:55 0:04:51
18.
MARŠAL Marek
Markusicek
SVK 0:20:58 0:04:54
19.
RADOS Julius
RUNforFUN
SVK 0:21:01 0:04:57
20.
JANČIČKA Ivan
RomiRun
SVK 0:21:07 0:05:03
21.
HORŇÁK Peter
GEOWORK
SVK 0:21:12 0:05:08
22.
KOUTNÝ Pavel
SVK 0:21:18 0:05:14
23.
KRÁLIK Miroslav
Telekom Running Team
SVK 0:21:24 0:05:20
24.
LUKÁČ Vladimír
SVK 0:21:50 0:05:46
25.
HRUSOVSKY Lubo
deluHRU
SVK 0:22:01 0:05:57
26.
MIKOLKA Michal
Rajeckí basketbalisti
SVK 0:22:02 0:05:58
27.
KOTRBANEC Juraj
Telekom Running Team
SVK 0:22:08 0:06:04
28.
GODÁL Jozef
Telekom running team
SVK 0:22:11 0:06:07
29.
KRESÁNEK Miroslav
SVK 0:22:20 0:06:16
30.
HARGAŠ Tomáš
Bratislava Runners
SVK 0:22:25 0:06:21
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SIVOKOVA Katarina
3NT Bratislava
SVK 0:20:03 0:00:00
2.
CHRAPPA Bronislava
Bratislava marathon Team
SVK 0:20:42 0:00:39
3.
VÉGHOVÁ Emília
Želiezovce
SVK 0:22:09 0:02:06
4.
TOMANÓCZYOVÁ Petra
SVK 0:22:11 0:02:08
5.
ŠVARCOVÁ Hana
DANUBE RUNNERS
SVK 0:22:23 0:02:20
6.
SEIDLOVÁ Jana
Atletický oddiel Partizánske
SVK 0:22:33 0:02:30
7.
POMAJBOVA Maria
SVK 0:23:03 0:03:00
8.
VERCIKOVA Martina
SVK 0:23:11 0:03:08
9.
GALGÓCIOVÁ Monika
BERNOHY.sk
SVK 0:23:12 0:03:09
10.
TRNKOVÁ Katarína
SVK 0:23:19 0:03:16
11.
ŠANDOROVÁ Veronika
SVK 0:24:10 0:04:07
12.
NÓGELLOVÁ Monika
DANUBE RUNNERS
SVK 0:24:20 0:04:17
13.
KUNSTÁTOVÁ Marie
Šneci v běhu
CZE 0:24:22 0:04:19
14.
GÁLOVÁ Denisa
SVK 0:24:26 0:04:23
15.
VALUŠKOVÁ Paulína
SVK 0:25:02 0:04:59
16.
JUHÁS Martina
SVK 0:25:04 0:05:01
17.
MESÍKOVÁ Linda
SVK 0:25:15 0:05:12
18.
BEŇOVÁ Helen
Víno Beňo :)
SVK 0:25:16 0:05:13
19.
BISTÁKOVÁ Michaela
SVK 0:25:17 0:05:14
20.
SPRUŠANSKÁ Nikola
SVK 0:25:32 0:05:29
21.
LISA Michaela
SVK 0:25:44 0:05:41
22.
HRICKOVÁ Michaela
SVK 0:25:48 0:05:45
23.
HORVÁTHOVÁ Anka
SVK 0:26:23 0:06:20
24.
SCHULTZ Lucia
SVK 0:26:30 0:06:27
25.
FRANTOVÁ Lenka
SVK 0:26:33 0:06:30
26.
RENDEKOVÁ Dana
SVK 0:26:36 0:06:33
27.
HOLÍČKOVÁ Eva
Súčani
SVK 0:26:53 0:06:50
28.
HAUSKRECHTOVA Zuzana
SVK 0:26:55 0:06:52
29.
GABRIŠKOVÁ Miroslava
SVK 0:26:57 0:06:54
30.
FEHÉROVÁ Martina
SVK 0:26:58 0:06:55
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BURZA Michal
BERNOHY.sk
SVK 0:34:37 0:00:00
2.
KOPČAN Radoslav
SVK 0:35:46 0:01:09
3.
MACHÁČ Marcel
BERNOHY.sk
SVK 0:37:41 0:03:04
4.
PAVLIK Ivan
Extra sviezi bazanti
SVK 0:38:23 0:03:46
5.
FELIS Lukáš
DGT factory a.s.
SVK 0:38:50 0:04:13
6.
KUCHÁREK Marcel
BERNOHY.sk
SVK 0:39:34 0:04:57
7.
NOVÁK Miroslav
BILLA
SVK 0:39:47 0:05:10
8.
KRALIK Marek
Billa
SVK 0:40:20 0:05:43
9.
MIHÁLEK Michal
SVK 0:40:56 0:06:19
10.
BARBUŠ Róbert
SOITRON
SVK 0:41:11 0:06:34
11.
COPÁK Marek
SVK 0:41:23 0:06:46
12.
BODOR Denis
SVK 0:41:43 0:07:06
13.
MIŠÍK Igor
SVK 0:42:36 0:07:59
14.
HERTEL Pavol
Biking Raková
SVK 0:42:59 0:08:22
15.
KRÁLOVIČ Michal
Sky Medical running
SVK 0:44:00 0:09:23
16.
NAGY Viliam
AK TLMAČE
SVK 0:44:01 0:09:24
17.
HUDÁK Róbert
SVK 0:44:09 0:09:32
18.
PIVÁČEK Marek
Bežecká pohodová streda
SVK 0:44:12 0:09:35
19.
ONDRUŠ Milan
SVK 0:44:17 0:09:40
20.
KUBOŠEK Peter
SVK 0:44:35 0:09:58
21.
ŠTEFANEC Ivan
SVK 0:44:36 0:09:59
22.
JÁNOŠOV Peter
Bratislava Runners
SVK 0:44:51 0:10:14
23.
PILEK Martin
IBM
SVK 0:44:59 0:10:22
24.
BUČÁK Marian
Kovalcuk team
SVK 0:45:42 0:11:05
25.
KUZMÁNY Andrej
SVK 0:46:05 0:11:28
26.
BERČÁK Eduard
VUB
SVK 0:46:36 0:11:59
27.
ŽEC Richard
SVK 0:47:01 0:12:24
28.
BULKO Marek
SVK 0:47:18 0:12:41
29.
LIPTÁK Juraj
SVK 0:47:33 0:12:56
30.
BALÁŽ Róbert
ŠK Taekwon-do ITF Fox Prešov
SVK 0:47:37 0:13:00
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PUKALOVIČOVÁ Petra
SHeRuns
SVK 0:39:35 0:00:00
2.
SASVÁRIOVÁ Michaela
Pohodová Streda
SVK 0:41:26 0:01:51
3.
BEDNAROVA Paulina
LENOVO
SVK 0:41:48 0:02:13
4.
SVRCKOVA Petra
SVK 0:44:10 0:04:35
5.
HRČKOVÁ Nikoleta
BERNOHY.sk
SVK 0:44:19 0:04:44
6.
ŠVAJKOVÁ Kvetoslava
SVK 0:47:24 0:07:49
7.
DUDONOVÁ Ľubica
SVK 0:49:02 0:09:27
8.
SLIMAKOVA Denisa
SVK 0:49:26 0:09:51
9.
THOLTOVÁ Katarína
SVK 0:49:47 0:10:12
10.
KOČÍŠKOVÁ Monika
toRun Stará Turá
SVK 0:49:58 0:10:23
11.
RYCHTÁRIKOVÁ Beáta
SVK 0:50:36 0:11:01
12.
HOSMAJOVÁ Jana
SVK 0:50:38 0:11:03
13.
MEDVECKOVÁ Terézia
MARAS team
SVK 0:51:08 0:11:33
14.
VARGOVÁ Ivana
SVK 0:51:59 0:12:24
15.
ŠKODOVA Renata
BERNOHY.sk
SVK 0:52:26 0:12:51
16.
CORMANOVÁ Mária
SVK 0:52:27 0:12:52
17.
BALUŠÍKOVÁ Katarína
-
SVK 0:52:39 0:13:04
18.
KAMODYOVA Jana
BERNOHY.sk
SVK 0:53:29 0:13:54
19.
PEKAROVIČOVÁ Monika
SVK 0:53:38 0:14:03
20.
OZANIAKOVÁ Veronika
GFI Running team
SVK 0:53:49 0:14:14
21.
ŠTARKOVÁ Ida
SVK 0:53:58 0:14:23
22.
TÓTHOVÁ Janka
SVK 0:54:33 0:14:58
23.
DANISOVA Zuzana
Justice League
SVK 0:54:33 0:14:58
24.
HALÁKOVÁ Sylvia
SVK 0:54:46 0:15:11
25.
GOMBITOVÁ Katarína
SVK 0:54:54 0:15:19
26.
RAKYTA Barbora
SVK 0:56:06 0:16:31
27.
HAŠČÁKOVÁ Katarína
SVK 0:56:07 0:16:32
28.
MADĚŘIČ Barbora
SVK 0:56:13 0:16:38
29.
CHOCHLÍKOVÁ LASLOPOVÁ Zuzana
SVK 0:56:13 0:16:38
30.
BARTOŠOVÁ Dáša
D&D
SVK 0:56:35 0:17:00

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered600
Registered - Men273
Registered - Women327
Started600
Finished534