Biela stopa 2022

cross country skiing
DATE :12 - 13.3.2022 PLACE  :Kremnica-Skalka

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KORISTEK Jan
LK Ski Team JASE Látky
SVK 2:28:04.2 0:00:00.0
2.
FALK Stefan
SC Großberg
GER 2:30:55.5 0:02:51.3
3.
KOŠÚT Mário
Športový klub polície Trste
SVK 2:42:30.1 0:14:25.9
4.
HOLIGA Jan
KBL ŠKP Martin
SVK 2:43:24.4 0:15:20.2
5.
MADLEŇÁK Jozef
Oravan Oravská Jasenica
SVK 2:45:36.2 0:17:32.0
6.
ILAVSKÝ Miroslav
CK Energia Svit
SVK 2:50:13.8 0:22:09.6
7.
VYHNIČKA Kamil
Beluša
SVK 2:57:46.2 0:29:42.0
8.
PRAJ Slavomír
Športový klub polície Trste
SVK 2:58:20.3 0:30:16.1
9.
MEDVED Peter
TSK Rogla
SLO 2:58:36.5 0:30:32.3
10.
RUPNIK Marko
TSK NANOS
SLO 2:58:42.7 0:30:38.5
11.
KOPŘIVA Petr
Intrener
CZE 2:58:58.9 0:30:54.7
12.
SCHLANK Pavol
Ski klub Selce
SVK 2:59:09.0 0:31:04.8
13.
BELIANSKY Anton
Klub lyžiarov Nováky
SVK 2:59:49.2 0:31:45.0
14.
SVRCINA Samuel
FAN TEAM
SVK 3:02:23.0 0:34:18.8
15.
GREGOR Matej
Rakytovce
SVK 3:04:53.3 0:36:49.1
16.
HRUŠKA Martin
ŠKPLOBB@HRUSKY
SVK 3:06:04.1 0:37:59.9
17.
CHLEBNIČAN Mário
Ski Team Jase Látky
SVK 3:06:10.7 0:38:06.5
18.
ORSÁG Matej
all4Run Košice
SVK 3:08:16.8 0:40:12.6
19.
DURAČINSKÝ Peter
POPRAD
SVK 3:08:48.8 0:40:44.6
20.
DVORSKÝ Maroš
Kajak Slávia
SVK 3:09:46.0 0:41:41.8
21.
GLEZGO Juraj
UMB Biatlon team
SVK 3:10:28.7 0:42:24.5
22.
GENŠOR Jaroslav
Vittoria Námestovo
SVK 3:10:55.0 0:42:50.8
23.
MURÍN Pavol
C.K.Malachov
SVK 3:12:59.9 0:44:55.7
24.
MIHALÍČEK Marian
BANSKÁ BYSTRICA
SVK 3:13:12.5 0:45:08.3
25.
ZLOCHA Miroslav
TRENČÍN
SVK 3:13:15.8 0:45:11.6
26.
BELIČKA Ivan
HV cyklo
SVK 3:14:15.6 0:46:11.4
27.
KMIŤ Milan
Dunajčík
SVK 3:14:42.1 0:46:37.9
28.
KUČERA Cyprián
Levoča
SVK 3:16:35.9 0:48:31.7
29.
KUBIŠ Tomáš
C.K. Malachov
SVK 3:17:44.0 0:49:39.8
30.
SCIRANKO Jozef
all4Run Košice
SVK 3:18:45.8 0:50:41.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PROCHAZKOVA Alena
LK Slávia Ekonom UMB B. Bystrica
SVK 2:56:57.3 0:00:00.0
2.
KRAUSOVÁ Darina
Dóm srdca Martin
SVK 3:18:55.5 0:21:58.2
3.
MIČUŠÍKOVÁ Simona
VK Tatran
SVK 3:22:07.3 0:25:10.0
4.
KADLECOVÁ Monika
CK EPIC Dohňany
SVK 3:45:55.1 0:48:57.8
5.
PAĽOVÁ Alžbeta
ŠK Oravaman
SVK 3:51:10.3 0:54:13.0
6.
ČÁNIOVÁ Ľudmila
ŠK Detva v pohybe, LK Hriňov
SVK 4:00:16.7 1:03:19.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MIKUS Jan
LK Ski Team JASE Látky
SVK 1:12:19.0 0:00:00.0
2.
CESNEK Damián
Športový klub polície Žili
SVK 1:13:18.4 0:00:59.4
3.
MALÁK Michal
AKHŠ T. Matliare
SVK 1:14:44.1 0:02:25.1
4.
OTČENÁŠ Martin
ŠK Dukla Banska Bystrica
SVK 1:15:20.3 0:03:01.3
5.
CILLIK Martin
MKL Kremnica
SVK 1:16:39.3 0:04:20.3
6.
MURARIK Lubomir
Fox Ski Academy
SVK 1:19:04.9 0:06:45.9
7.
ORAVEC Matúš
MKL Kremnica
SVK 1:23:25.6 0:11:06.6
8.
URGELA Pavol
Slovalco
SVK 1:25:20.3 0:13:01.3
9.
MOSNÝ Peter
Procycling
SVK 1:26:01.6 0:13:42.6
10.
ZÁMEČNÍK Lukáš
BEHAME.sk
SVK 1:26:18.1 0:13:59.1
11.
SCHIEBER Matej
BB tréner / Dukla BB
SVK 1:26:33.0 0:14:14.0
12.
KLIMO Juraj
Maratón klub Rajec
SVK 1:26:45.4 0:14:26.4
13.
PACERA Radoslav
KB Valaská-Osrblie
SVK 1:27:19.5 0:15:00.5
14.
VIŠNAI Matej
pro-body sport team
SVK 1:28:23.4 0:16:04.4
15.
KOBERA Matej
IVANKA PRI DUNAJI
SVK 1:28:31.4 0:16:12.4
16.
MURDZIK Ján
Klub biatlonu Bukovce
SVK 1:28:31.4 0:16:12.4
17.
NÉČ Ladislav
Sport 4u/trianbb
SVK 1:29:17.8 0:16:58.8
18.
IVAN Milan
BK SLIAČ
SVK 1:29:31.8 0:17:12.8
19.
TOMAHOGH Ján
KBBS Turčianske Teplice
SVK 1:29:48.6 0:17:29.6
20.
ŠULEK František
LK Ski Team JASE Látky
SVK 1:30:36.7 0:18:17.7
21.
DANKO Martin
THE MACHINES
SVK 1:30:44.5 0:18:25.5
22.
VOŠKA Marek
VASIĽOV
SVK 1:31:13.3 0:18:54.3
23.
WÁGNER Róbert
KREMNICA
SVK 1:32:00.5 0:19:41.5
24.
TRIZNA Samuel
SMREČANY 171, 03205
SVK 1:32:45.8 0:20:26.8
25.
TRIZNA Viliam
KBL Jasna
SVK 1:32:53.1 0:20:34.1
26.
GEBRLIN Lukáš
Velosvet
SVK 1:33:23.3 0:21:04.3
27.
BORSÍK Tomáš
Bežecké trate Zuberec
SVK 1:33:53.7 0:21:34.7
28.
TOKÁR Pavol
ŠK ŠOG Nitra
SVK 1:33:56.2 0:21:37.2
29.
ŠUŠKA Marek
POVAŽSKÁ BYSTRICA
SVK 1:34:03.3 0:21:44.3
30.
MIRAN René
MKL Kremnica
CZE 1:34:14.8 0:21:55.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
NÉČ LAPINOVÁ Kristína
Sport 4u/trianbb
SVK 1:27:21.4 0:00:00.0
2.
ŠULEKOVÁ Sarah
LK Ski Team JASE Látky
SVK 1:33:46.6 0:06:25.2
3.
LADIKOVA Miroslava
-
SVK 1:42:52.3 0:15:30.9
4.
ŠTEVULOVÁ Nina
UMB biathlon team
SVK 1:45:01.7 0:17:40.3
5.
PIVARČIOVÁ Lucia
Trian UMB
SVK 1:45:22.0 0:18:00.6
6.
SEDILEKOVÁ Zuzana
JuZa
SVK 1:46:29.0 0:19:07.6
7.
ILKANIČOVÁ Vladimíra
ZŠ Ďumbierska 17 BB
SVK 1:47:10.8 0:19:49.4
8.
REISTETTEROVÁ Miriam
LK Metropol
SVK 1:47:15.0 0:19:53.6
9.
KAKUSOVÁ Jarmila
KB Breza
SVK 1:47:39.5 0:20:18.1
10.
VANÁKOVÁ Dominika
Maratón klub Rajec
SVK 1:48:30.1 0:21:08.7
11.
BRAŠEŇOVÁ Anna
New-wave multisport
SVK 1:49:10.8 0:21:49.4
12.
MINAROVA Tamara
SKP Banska Bystrica
SVK 1:50:56.5 0:23:35.1
13.
HURBANOVA Monika
i-riders.sk
SVK 1:54:49.7 0:27:28.3
14.
DEBNÁROVÁ Janka
Ski Team Jase Látky
SVK 1:56:57.9 0:29:36.5
15.
KASAKOVÁ Diana
UMB biathlon team
SVK 2:12:29.0 0:45:07.6
16.
BARONOVÁ Janka
NITRA
SVK 2:19:45.3 0:52:23.9
17.
LEGIŇOVÁ Andrea
Ćerveza team
SVK 2:20:34.1 0:53:12.7
18.
RONDZÍKOVÁ Štefánia
Šk Riečka
SVK 2:21:51.5 0:54:30.1
19.
CINKANIČOVÁ Petra
Ski Klub Kremnica
SVK 2:27:15.9 0:59:54.5
20.
TOMÁŠOVÁ Martina
LUTILA
SVK 2:28:03.4 1:00:42.0
21.
PAVLIKOVA Zuzana
LO Mladost
SVK 2:35:38.4 1:08:17.0
22.
BELOBRADOVÁ Katarína
SVK 2:38:22.0 1:11:00.6
23.
VIZVARYOVA Monika
Continental Sportclub Zvolen
SVK 2:44:16.5 1:16:55.1
24.
MOJŽIŠOVÁ Marcela
ZVOLEN
SVK 2:46:18.9 1:18:57.5
25.
FEHER Nikoletta
ÉRD
HUN 2:48:45.2 1:21:23.8
26.
SOJKOVA Betka
SVK 2:53:15.9 1:25:54.5
27.
HLAVAČIKOVÁ Katarína
Ekonom BB
SVK 2:53:20.4 1:25:59.0
28.
ROTHOVÁ Ľudmila
ŠK Štrba
SVK 3:01:53.5 1:34:32.1
29.
DLHOŠOVÁ Natália
OZ Demian Hronská Breznica
SVK 3:07:37.7 1:40:16.3
30.
BOLYOŠOVÁ Monika
Lučenec
SVK 3:09:41.9 1:42:20.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MIKUŠ Ján
LK Ski Team JASE Látky
SVK 1:41:19.5 0:00:00.0
2.
KORISTEK Ján
LK Ski Team JASE Látky
SVK 1:41:24.0 0:00:04.5
3.
PRAJ Slavomír
Športový klub polície Trste
SVK 1:49:49.9 0:08:30.4
4.
KLESA Martin
TJ Gumárny Zubří
CZE 1:51:17.3 0:09:57.8
5.
KOŠÚT Mário
Športový klub polície Trste
SVK 1:52:36.6 0:11:17.1
6.
CESNEK Damián
Športový klub polície Žili
SVK 1:53:29.3 0:12:09.8
7.
BELIANSKY Anton
Klub lyžiarov Nováky
SVK 1:55:36.7 0:14:17.2
8.
WEISS Michal
Tilikivi
SVK 1:58:23.0 0:17:03.5
9.
AUGUSTINAK Dusan
POPRAD
SVK 2:02:49.8 0:21:30.3
10.
VYHNIČKA Kamil
Beluša
SVK 2:05:26.7 0:24:07.2
11.
RÁCZ Štefan
KOB Kysak
SVK 2:05:36.8 0:24:17.3
12.
PASTRNÁK Ľubomír
ŠTOLA
SVK 2:07:12.6 0:25:53.1
13.
ĎURICA Ľubomír
Žilina
SVK 2:07:49.8 0:26:30.3
14.
TOMAHOGH Ján
KBL ŠKP Martin
SVK 2:07:53.3 0:26:33.8
15.
ORAVEC Marcel
Selce - Na plný buben
SVK 2:09:57.8 0:28:38.3
16.
ŠULEK František
LK SKI TEAM JASE Látky Huta
SVK 2:10:20.7 0:29:01.2
17.
REDAJ Ľubomír
pro-body sport team
SVK 2:10:36.5 0:29:17.0
18.
PAVLÍK Ivan
KBL Turčianske Teplice
SVK 2:12:06.9 0:30:47.4
19.
BARTKO Daniel
Važec
SVK 2:12:23.2 0:31:03.7
20.
SMETANA Miroslav
BK Medzilaborce
SVK 2:12:51.8 0:31:32.3
21.
SEMANČÍK Libor
Klub orientačného behu Kysak
SVK 2:12:58.5 0:31:39.0
22.
BLAŽEK Martin
Kaktus bike Bratislava
SVK 2:13:05.9 0:31:46.4
23.
ORSÁG Matej
all4Run Košice
SVK 2:13:59.6 0:32:40.1
24.
NĚMEČEK Martin
TJ Gumárny Zubří
CZE 2:15:12.6 0:33:53.1
25.
ŠKARVADA Milan
Continental Zvolen
SVK 2:15:19.5 0:34:00.0
26.
ŠTULRAJTER Peter
Skialp - Active Planet
SVK 2:15:54.6 0:34:35.1
27.
MIČUŠÍK Matej
VK Tatran Karlova Ves
SVK 2:16:07.1 0:34:47.6
28.
KUČERA Cyprián
Levoča
SVK 2:18:10.5 0:36:51.0
29.
KOSTELNÍK Viliam
SVK 2:19:14.7 0:37:55.2
30.
MIHALIČ Juraj
KOŠICE
SVK 2:20:23.5 0:39:04.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ONDAČKOVÁ Marta
NITRA
SVK 2:55:40.9 0:00:00.0
2.
STRIEŽOVÁ Jaroslava
Cerveza team
SVK 3:00:04.7 0:04:23.8
3.
MONDLOVÁ Dagmar
BREZNO
SVK 3:02:34.3 0:06:53.4
4.
HOLLÁ Lucia
Geronimo
SVK 3:07:37.9 0:11:57.0
5.
TOMAŠOVIČOVÁ Silvia
DUBOVÁ
SVK 3:20:36.5 0:24:55.6
6.
MAJERČÁKOVÁ Lea
SVK 3:45:16.4 0:49:35.5
7.
MURGAŠOVÁ Jana
BANSKÁ BYSTRICA
SVK 3:50:24.9 0:54:44.0
8.
PETROVIČOVÁ Dana
BRATISLAVA
SVK 3:50:32.4 0:54:51.5

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered690
Registered - Men575
Registered - Women115
Started584
Finished579