Pražská padesátka 2022 - Memoriál Jana Hrubeše

MTB
DATE :17.9.2022 PLACE  :Praha, Dejvice

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BENEŠ Jan
kola pakandl
CZE 1:40:17.8 0:00:00.0
2.
LÁVIČKA Adam
Kross Bikeranch Team
CZE 1:40:20.0 0:00:02.2
3.
TATÍČEK Petr
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:42:52.8 0:02:34.9
4.
BOUDA Tomáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:42:56.0 0:02:38.2
5.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:42:59.8 0:02:41.9
6.
KOBLIC Radek
Hello CTW
CZE 1:43:04.9 0:02:47.1
7.
NEUBAUER Radim
Haven team
CZE 1:45:06.2 0:04:48.3
8.
RYDVAL Michal
AC SPARTA
CZE 1:45:06.5 0:04:48.7
9.
ZIMA Ota
Fly4Sport racing
CZE 1:45:09.7 0:04:51.8
10.
VÁLEK Václav
CZE 1:45:24.5 0:05:06.6
11.
KOROS Stanislav
CZE 1:45:44.5 0:05:26.6
12.
DUŠEK Karel
Kilpi Kome Kraslice
CZE 1:45:52.4 0:05:34.6
13.
MATIASOVITS Petr
Bike Gallery
CZE 1:47:03.0 0:06:45.1
14.
ŠULC David
DEXTER Cycling
CZE 1:47:31.8 0:07:13.9
15.
TABAČKO Šimon
DECATHLON Czech Cycling Team
SVK 1:48:38.8 0:08:20.9
16.
CÉDL Jan
Here To Win
CZE 1:48:39.2 0:08:21.4
17.
SOPOUŠEK Vojtěch
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:48:40.3 0:08:22.4
18.
MYŠKA Filip
Mouse Family
CZE 1:48:40.5 0:08:22.6
19.
PELIKÁN Jiří
PROSTĚ DÝCHEJ
CZE 1:48:41.2 0:08:23.3
20.
SPÁLENSKÝ Vít
CZE 1:48:41.2 0:08:23.4
21.
KOPEC Jiří
Veřejná Sportovní Akademie
CZE 1:48:52.0 0:08:34.1
22.
NOVÁK Martin
MTB Halouny
CZE 1:49:00.7 0:08:42.8
23.
ZAJAC Filip
Už mi lásko není 50!
CZE 1:49:03.2 0:08:45.3
24.
MELKES Kryštof
MONDRAKER Racing team
CZE 1:49:03.5 0:08:45.6
25.
SIMECEK David
KacKac Bike Team
CZE 1:49:33.5 0:09:15.7
26.
LÉR Viktor
Kbely cycling team
CZE 1:50:34.4 0:10:16.5
27.
STANČÍK Petr
DURATEC
CZE 1:50:41.7 0:10:23.9
28.
NOSEK Jiří
Kbely cycling team
CZE 1:51:01.0 0:10:43.1
29.
ZACHATA Vojtěch
Messenger MTB team
CZE 1:51:04.5 0:10:46.6
30.
SKŮČEK Petr
UNLIMITED KM TRAIDING CZ
CZE 1:52:05.9 0:11:48.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DUBCOVÁ Jana
BJEŽ Racing Team
CZE 1:59:46.5 0:00:00.0
2.
KADLECOVÁ Zuzana
Adastra Cycling Team
CZE 2:01:17.4 0:01:30.9
3.
OBSTOVÁ Kateřina
DECATHLON Czech Cycling Team
CZE 2:01:45.1 0:01:58.5
4.
HANÁČKOVÁ Adéla
JML cycling
CZE 2:03:38.5 0:03:52.0
5.
BRUNCLÍKOVÁ Andrea
HEAD ELEVEN CST CYKLOLIVE
CZE 2:05:21.9 0:05:35.4
6.
LENEMAYER Jana
LiV cycling
CZE 2:05:32.2 0:05:45.6
7.
PORAZILOVÁ Michaela
Cyklo Kohoutek
CZE 2:05:52.6 0:06:06.1
8.
URBANOVÁ Alena
GHOST team
CZE 2:09:34.5 0:09:48.0
9.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born in Sumava
CZE 2:13:48.1 0:14:01.6
10.
ZDEŇKOVÁ Zuzana
CZE 2:14:23.1 0:14:36.6
11.
ZACKOVA Michaela
Beachklub Pankrac
CZE 2:15:34.1 0:15:47.6
12.
HRDINOVÁ Barbora
CZE 2:16:08.8 0:16:22.2
13.
ŠÍPKOVÁ Radka
CZE 2:20:39.6 0:20:53.0
14.
LÍVIA Štrbáková
SVK 2:22:11.0 0:22:24.4
15.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
REXONIX Racing Team
CZE 2:23:33.1 0:23:46.5
16.
OPIČKOVÁ Evelína
WeLoveCycling
CZE 2:26:02.1 0:26:15.5
17.
ŽÁČKOVÁ Jana
CZE 2:26:09.2 0:26:22.7
18.
PLZENSKÁ Šárka
CZE 2:29:23.5 0:29:37.0
19.
KUPKOVÁ Johana
CZE 2:30:59.3 0:31:12.7
20.
HRICIŠIN Dana
CZE 2:31:18.5 0:31:31.9
21.
ŠEFLOVÁ Adéla
Horalka a Tatranka
CZE 2:34:19.2 0:34:32.6
22.
LÁLA Kateřina
CZE 2:34:42.4 0:34:55.9
23.
NOLLOVÁ Šárka
CZE 2:36:12.3 0:36:25.8
24.
POKORNÁ Alexandra
CZE 2:36:23.6 0:36:37.0
25.
VALÍNOVÁ Dagmar
CZE 2:36:34.8 0:36:48.3
26.
MENČLOVÁ Libuše
Vetas Kralupy
CZE 2:37:49.8 0:38:03.3
27.
HRUBÁ Hana
Velkotržnice Lipence
CZE 2:43:09.4 0:43:22.9
28.
ŠULCOVÁ Jitka
Maraton klub Kladno
CZE 2:45:00.4 0:45:13.9
29.
PETERKOVÁ Kateřina
CZE 2:47:58.1 0:48:11.6
30.
PODHORSKA Gabina
McKinsey & Compnay
CZE 2:49:30.5 0:49:44.0

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.