serie : Župný pohár 2022

Svätojurský Den Braven Drapák 2022

MTB
DATE :15.5.2022 PLACE  :Svätý Jur

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DUBOVEC Michal
InShape.sk
SVK 0:23:24.4 0:00:00.0
2.
DEDINSKÝ Tomáš
Šk Devínska Kobyla
SVK 0:24:11.6 0:00:47.2
3.
HULKA Roman
Športservis Team BA
SVK 0:24:22.7 0:00:58.3
4.
BOHUMEL Lukáš
CK Svätý Jur
SVK 0:24:28.8 0:01:04.4
5.
ŠVOŇAVA Matej
Kaktus bike - team Bratislava
SVK 0:24:48.6 0:01:24.2
6.
SADLOŇ Filip
Kaktus bike - team Bratislava
SVK 0:24:59.1 0:01:34.7
7.
PAŠEK František
WLRMcc
SVK 0:25:03.5 0:01:39.1
8.
CIBULKA Ján
ebajk racing
SVK 0:25:10.6 0:01:46.2
9.
JANŽO Róbert
Procycling Team Bratislava
SVK 0:25:19.4 0:01:55.0
10.
SERAFIN Matúš
Wlrm
SVK 0:25:31.8 0:02:07.4
11.
NEMČEK Martin
SVK 0:25:34.4 0:02:10.0
12.
BETÁK Martin
SVK 0:25:43.1 0:02:18.7
13.
ONDRIŠ Marek
Bike4you Hlohovec
SVK 0:25:46.1 0:02:21.7
14.
KAWECKI Lech
Biele Ruzove Cervene
SVK 0:25:46.1 0:02:21.7
15.
KEMENCEI Peter
Discover Club
SVK 0:26:42.6 0:03:18.2
16.
PÁLFI Martin
Kaktus bike team
SVK 0:26:51.5 0:03:27.1
17.
KUKULA Jakub
SVK 0:27:20.8 0:03:56.4
18.
BALOG Viliam
Kaktus bike team
SVK 0:27:26.6 0:04:02.2
19.
HUPKA Ondrej
SK Devinska kobyla
SVK 0:28:21.3 0:04:56.9
20.
KISS Marian
haKLUBss
SVK 0:28:31.6 0:05:07.2
21.
BELEŠČÁK Miroslav
CK Svätý Jur
SVK 0:28:37.8 0:05:13.4
22.
MITOŠINKA Ivan
SVK 0:28:41.1 0:05:16.7
23.
SOPUCH Peter
SVK 0:28:50.5 0:05:26.1
24.
PETROVIČ Rudolf
PROefekt
SVK 0:29:00.6 0:05:36.2
25.
LONGAUER Pavel
Chorvátsky Grob
SVK 0:29:04.3 0:05:39.9
26.
HRADSKY Jan
SVK 0:29:15.2 0:05:50.8
27.
ŠIPOŠ Dušan
CK Svätý Jur
SVK 0:29:25.4 0:06:01.0
28.
MIKUŠ Timotej
CK Energia Svit
SVK 0:29:29.2 0:06:04.8
29.
KROMKA Jozef
Cyklisti Trnava
SVK 0:29:30.8 0:06:06.4
30.
DROBNÝ Matej
Kaktus bike team
SVK 0:29:33.3 0:06:08.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KOSSUTHOVÁ Jana
Novomestský SUPERBIKER
SVK 0:34:55.6 0:00:00.0
2.
ORLÍKOVÁ Veronika
CK IOAN 1209
SVK 0:36:35.2 0:01:39.6
3.
ORLÍKOVÁ Kristiána
CK IOAN 1209
SVK 0:36:51.9 0:01:56.3
4.
DUBOVSKÁ Denisa
Cyklo ŠK Jablonica
SVK 0:37:14.3 0:02:18.7
5.
HORÍNKOVÁ Michaela
SVK 0:38:18.5 0:03:22.9
6.
DUFKOVA Ivana
SVK 0:38:30.3 0:03:34.7
7.
HAMAJOVA Janka
haKLUBss
SVK 0:38:41.8 0:03:46.2
8.
ČERNAYOVÁ Martina
Bike4you Hlohovec
SVK 0:44:24.8 0:09:29.2
9.
PRIKOPSKA Katarína
SVK 0:44:47.7 0:09:52.1
10.
SLIVKOVÁ Katarína
RedFox runners
SVK 0:49:42.9 0:14:47.3

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.