serie : serie logo

Bikemaraton Beroun Kooperativy

MTB
DATE :23.4.2022 PLACE  :Beroun

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PETRUŠ Lubomír
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:52:59.7 0:00:00.0
2.
RYDVAL Filip
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:57:21.9 0:04:22.2
3.
VAKOČ Petr
CZE 1:57:25.4 0:04:25.6
4.
ADEL Filip
Superior Team
CZE 1:59:35.6 0:06:35.9
5.
HNÍK Karel
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:59:36.1 0:06:36.4
6.
BARTŮNĚK Marek
CZE 1:59:36.9 0:06:37.1
7.
NERADIL Vojtěch
PSG Mechanix
CZE 1:59:37.1 0:06:37.4
8.
HNÍK Jakub
D2mont Merida Cycling Team
CZE 1:59:37.9 0:06:38.1
9.
STROŽ Jan
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:01:03.1 0:08:03.4
10.
HELCEL Martin
Cyklo tým Havířov
CZE 2:02:58.1 0:09:58.4
11.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch team
CZE 2:03:52.4 0:10:52.6
12.
MATOUŠEK Jan
Cyklo-spinn Česká Lípa
CZE 2:04:18.1 0:11:18.4
13.
ZEITHAMMER Martin
Petr Čech Sport
CZE 2:04:18.2 0:11:18.5
14.
SLAVÍK Vojtěch
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:04:19.6 0:11:19.9
15.
DVOŘÁK David
MONDRAKER racing team
CZE 2:05:55.8 0:12:56.1
16.
LÁVIČKA Adam
Kross Bike Ranch team
CZE 2:06:38.0 0:13:38.2
17.
DRGA Daniel
Finančné centrum Team
SVK 2:06:45.8 0:13:46.1
18.
HOJDIK Vladimír
Finančné centrum Team
SVK 2:06:46.1 0:13:46.3
19.
RŮŽIČKA Zbyněk
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:07:15.1 0:14:15.4
20.
HORÁK Dominik
AC Sparta Praha
CZE 2:07:23.3 0:14:23.6
21.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:07:24.1 0:14:24.4
22.
CHOVANEC Filip
PSG Mechanix
CZE 2:09:01.1 0:16:01.3
23.
BOUDA Tomáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:09:01.9 0:16:02.1
24.
STYBLÍK Adam
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:09:02.4 0:16:02.6
25.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:09:31.0 0:16:31.3
26.
HLŮŽEK Radim
MONDRAKER racing team
CZE 2:09:32.8 0:16:33.0
27.
ŠIMEČEK David
KacKac Biking Team
CZE 2:09:39.6 0:16:39.9
28.
MILERET Milan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:10:53.1 0:17:53.4
29.
TRTEK František
PSG Mechanix
CZE 2:11:04.9 0:18:05.1
30.
VÁLEK Václav
CZE 2:11:05.9 0:18:06.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HOVORKOVÁ Aneta
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 2:27:50.4 0:00:00.0
2.
HNÁTKOVÁ Anna
Redfrog Bikeinvest
CZE 2:32:52.4 0:05:02.0
3.
FRIDRICHOVÁ Lenka
CZE 2:33:14.1 0:05:23.7
4.
UHLÍKOVÁ Hana
CZE 2:36:24.1 0:08:33.6
5.
BOHÁČOVÁ Zuzana
MONDRAKER racing team
CZE 2:37:16.2 0:09:25.8
6.
SOPOUŠKOVÁ Mariana
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:39:55.0 0:12:04.6
7.
VÁCHOVÁ Petra
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:40:07.8 0:12:17.3
8.
DUBCOVÁ Jana
Bjež Racing Team
CZE 2:41:29.7 0:13:39.3
9.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:41:31.2 0:13:40.8
10.
BRUNCLÍKOVÁ Andrea
Eleven Head CST Cyklolive
CZE 2:41:34.5 0:13:44.1
11.
MATYSÍK Kateřina
Matysík MTB Racing
CZE 2:45:06.0 0:17:15.5
12.
VITÁSKOVÁ Klára
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:45:31.2 0:17:40.8
13.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:46:12.1 0:18:21.7
14.
FLAŠAROVÁ Nikol
Endorphin Republic
CZE 2:46:40.0 0:18:49.5
15.
GÁVELOVÁ Petra
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:48:23.4 0:20:33.0
16.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 2:49:00.9 0:21:10.4
17.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 2:55:58.9 0:28:08.4
18.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born In Šumava
CZE 3:00:43.8 0:32:53.3
19.
SMETANOVÁ Lucie
alltraining.cz
CZE 3:04:15.0 0:36:24.6
20.
SVOBODOVÁ Ester
CZE 3:05:20.8 0:37:30.3
21.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
ČS Bike team
CZE 3:09:19.5 0:41:29.1
22.
MÜLLEROVÁ Ivana
LAWI Stars
CZE 3:18:07.4 0:50:17.0
23.
IPPOLDTOVÁ Zdeňka
Bikesport Ústí nad Labem
CZE 3:23:17.8 0:55:27.4
24.
KALBÁČOVÁ Dana
Šneci Pumprlíci
CZE 3:28:17.3 1:00:26.9
25.
TAJCNEROVÁ Jana
CYKLO PAE06
CZE 4:24:43.5 1:56:53.1
26.
VINKLÁRKOVÁ Ilona
STAY Bystřice pod Hostýnem
CZE 4:26:47.3 1:58:56.8
27.
KRATOCHVÍLOVÁ Ivona
STÁY Bystřice pod Hostýnem
CZE 4:26:47.3 1:58:56.8
28.
ČERNÁ Simona
CZE 5:05:22.4 2:37:32.0

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.