The Amstel | EU

Virtual MTB
DATE :7.4.2022 PLACE  :Amstel
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZONTA Alessandro
Elite
ITA 0:39:58.5 0:00:00.0
2.
SOMMER Anton
SV Würzburg 05 e.V.
GER 0:40:10.3 0:00:11.7
3.
RAPHAËL Jung
VCU Schwenheim
FRA 0:40:51.8 0:00:53.2
4.
SOUŠEK Karel
CK Vinohradské Šlapky
CZE 0:42:24.4 0:02:25.9
5.
RANCAN Antonio
ITA 0:42:36.7 0:02:38.1
6.
PIIK Jarno
TriathlonSuomi
FIN 0:42:38.5 0:02:40.0
7.
BRAMBA El
ITA 0:43:16.1 0:03:17.6
8.
EMMERICH Andrew
CK UNI
SWE 0:43:25.4 0:03:26.8
9.
NEAGU Gabriel
Rouvy RO
ROM 0:43:43.6 0:03:45.0
10.
PIAIR Pj
NED 0:44:13.4 0:04:14.9
11.
CALVANO ANGELO
ASD UN GIRO IN MENO
ITA 0:44:40.6 0:04:42.1
12.
SPENCER Graham
None
GBR 0:44:44.5 0:04:46.0
13.
WICHERS Joost
Rouvy Achterhoek (NL)
NED 0:44:48.3 0:04:49.7
14.
IDEC Łukasz
Kolarska Grupa Białołęcka
POL 0:44:49.4 0:04:50.9
15.
MERMANS Jasper
WT Kasterlee
BEL 0:45:04.1 0:05:05.5
16.
HARVAN Matus
SVK 0:45:04.7 0:05:06.2
17.
MARTIN Stéphane
RouvyFrance
FRA 0:45:26.1 0:05:27.6
18.
KITTELMANN Andreas
Singer Racing Team
GER 0:45:27.7 0:05:29.2
19.
FLENSBORG Stig
LADA World
DEN 0:45:33.5 0:05:34.9
20.
DIETL Matthias
GER 0:45:37.1 0:05:38.6
21.
KOPEČEK Martin
CZE 0:45:37.3 0:05:38.7
22.
GREP Natural
CZE 0:45:37.5 0:05:39.0
23.
VELTRUSKÝ Vít
CZE 0:45:54.4 0:05:55.9
24.
BARICHELLA Luca
Talent
ITA 0:45:55.2 0:05:56.7
25.
BANACH Szymon
ProService Racing Team
POL 0:45:59.6 0:06:01.1
26.
BART Bram
NED 0:46:17.3 0:06:18.7
27.
VANRECKEM Frédéric
BEL 0:46:17.4 0:06:18.8
28.
VAN DEN BRANDE Jarkko
BEL 0:46:18.4 0:06:19.8
29.
HARDY Nigel
GBR 0:46:20.3 0:06:21.8
30.
BAARS Ruud
Rouvy Achterhoek (NL)
NED 0:46:26.5 0:06:28.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HARDT Heike
GER 0:46:53.8 0:00:00.0
2.
ČERNÁ Klára
BETri
CZE 0:49:25.8 0:02:32.0
3.
DE GAST Silvia
de Gastjes
NED 0:49:56.8 0:03:02.9
4.
ROSINSKA OLga
SVK 0:51:38.2 0:04:44.3
5.
NOWAK jolanta
POL 0:52:27.8 0:05:33.9
6.
LAZDA Madara
Digimoni ar Žilitonu
LAT 0:53:23.1 0:06:29.2
7.
BRABON Rachel
BCG
GBR 0:55:37.9 0:08:44.1
8.
PŘIBYLOVÁ Dagmar
Cyklotým Havířov
CZE 0:58:03.2 0:11:09.4
9.
SKORA Anna
GER 0:58:12.4 0:11:18.6
10.
HARALDSRUD Liv Marit
NOR 0:58:15.4 0:11:21.6
11.
CASSIMON Celine
BEL 1:02:02.8 0:15:09.0
12.
BERNREUTHER Marlies
GER 1:05:05.9 0:18:12.1

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.