Mistrovství ČR a SR v silniční cyklistice 2022 - SILNIČNÍ ZÁVOD - MUŽI ELITE

Road cycling
DATE :26.6.2022 PLACE  :Mladá Vožice
ORGANIZER : Český svaz cyklistiky

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZAHÁLKA Matěj
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 5:02:11.6 0:00:00.0
2.
BÁRTA Jan
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 5:02:18.5 0:00:06.9
3.
ŤOUPALÍK Adam
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 5:02:22.2 0:00:10.6
4.
BOROŠ Michael
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 5:02:24.9 0:00:13.3
5.
HIRT Jan
Intermarché–Wanty–Gobert Matériaux
CZE 5:02:28.9 0:00:17.3
6.
VAKOČ Petr
CANYON NORTHWAVE MTB TEAM
CZE 5:03:17.7 0:01:06.0
7.
OTRUBA Jakub
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 5:03:55.3 0:01:43.7
8.
ŤOUPALÍK Jakub
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 5:04:06.7 0:01:55.0
9.
ŘEPA Vojtěch
EQUIPO KERN PHARMA
CZE 5:04:19.4 0:02:07.8
10.
BITTNER Pavel
DEVELOPMENT TEAM DSM
CZE 5:06:02.3 0:03:50.6
11.
KELEMEN Petr
Tudor Pro Cycling Team
CZE 5:06:02.3 0:03:50.6
12.
VACEK Mathias
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 5:06:02.5 0:03:50.8
13.
SCHLEGEL Michal
Caja Rural
CZE 5:06:03.0 0:03:51.4
14.
ŘEHA Filip
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 5:06:04.3 0:03:52.6
15.
KUKRLE Michael
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 5:06:10.3 0:03:58.7
16.
VOLTR Martin
TJ FAVORIT BRNO
CZE 5:08:28.9 0:06:17.3
17.
VANÍČEK Šimon
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 5:13:49.9 0:11:38.3
18.
FIALA Petr
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 5:14:57.7 0:12:46.1
19.
TYRPEKL Karel
ATT Investments
CZE 5:14:58.1 0:12:46.5
20.
KAŠPAR Jan
ATT Investments
CZE 5:14:58.2 0:12:46.5
21.
SCHURAN Michal
ATT Investments
CZE 5:14:58.4 0:12:46.8
22.
OBDRŽÁLEK Tomáš
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 5:14:58.7 0:12:47.1
23.
ŘÍMAN Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 5:14:58.7 0:12:47.1
24.
VOJTĚCH Jonáš
LAWI Stars - GIANT
CZE 5:14:58.8 0:12:47.2
25.
NEUMAN Dominik
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 5:15:30.5 0:13:18.8
26.
CAMRDA Karel
ATT Investments
CZE 5:16:18.7 0:14:07.0
27.
BÁRTA Tomáš
ATT Investments
CZE 5:20:05.4 0:17:53.8
28.
ROTTER Michal
ATT Investments
CZE 5:20:40.9 0:18:29.2
29.
VLČEK Radek
TUFO PARDUS Prostějov
CZE 5:20:41.2 0:18:29.5
30.
JAKOUBEK Tomáš
ATT Investments
CZE 5:20:42.4 0:18:30.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SAGAN Peter
TotalEnergies
SVK 5:03:54.3 0:00:00.0
2.
KUBIŠ Lukáš
Dukla Banska Bystrica continental cycling team
SVK 5:05:36.4 0:01:42.1
3.
ŠTOČEK Matúš
ATT Investments
SVK 5:06:02.3 0:02:08.0
4.
ČANECKÝ Marek
BRS - Kaktus bike
SVK 5:06:03.2 0:02:08.8
5.
SVRČEK Martin
Team Biesse Carrera
SVK 5:06:16.8 0:02:22.4
6.
KOVÁČ Samuel
CAT Trenčín
SVK 5:14:58.0 0:11:03.6
7.
TYBOR Patrik
Dukla Banska Bystrica continental cycling team
SVK 5:14:58.1 0:11:03.8
8.
TUKA Samuel
Dukla Banska Bystrica continental cycling team
SVK 5:14:59.1 0:11:04.8
9.
LOHINSKÝ Filip
Dukla Banska Bystrica continental cycling team
SVK 5:14:59.1 0:11:04.8
10.
KAŠKO Dávid
BRS - Kaktus bike
SVK 5:15:04.1 0:11:09.8
11.
LÍŠKA Andrej
BRS - Kaktus bike
SVK 5:20:44.8 0:16:50.4

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.