Doksy Race
DATE : | 11.9.2022 | PLACE : | Doksy |
---|
RESULTS RESULT
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | MIROSSAY Matúš |
CZE | 4:21:09.4 | 0:00:00.0 | |
2. | VESELÝ Petr |
GLASSMAN TT |
CZE | 4:26:56.7 | 0:05:47.3 |
3. | VABROUŠEK Petr |
TITAN TRILIFE |
CZE | 4:27:51.2 | 0:06:41.7 |
4. | KUDRNA Zbyněk |
CZE | 4:29:47.0 | 0:08:37.6 | |
5. | HORÁK Pavel |
Zapro |
CZE | 4:29:59.1 | 0:08:49.6 |
6. | OKLUSKÝ Miroslav |
2BWINNER TEAM |
CZE | 4:31:15.7 | 0:10:06.2 |
7. | ZEMAN David |
CZE | 4:31:37.2 | 0:10:27.8 | |
8. | HENDRYCH Jaroslav |
Tri club Česká Lípa |
CZE | 4:31:58.0 | 0:10:48.5 |
9. | KUNDRÁT Jan |
ROCKTECHNIK TRIATLON |
CZE | 4:33:11.8 | 0:12:02.4 |
10. | KLEIBL Martin |
2BWINNER TEAM |
CZE | 4:33:48.1 | 0:12:38.7 |
11. | KURZVEIL Jiří |
CZE | 4:36:37.6 | 0:15:28.2 | |
12. | JORDÁN Daniel |
Triatlon Česká Lípa |
CZE | 4:36:56.1 | 0:15:46.7 |
13. | TUNA Jaroslav |
CZE | 4:37:31.1 | 0:16:21.7 | |
14. | NOSEK Lukáš |
CZE | 4:39:28.1 | 0:18:18.7 | |
15. | JIRÁK Karel |
Triatlon Česká Lípa |
CZE | 4:39:46.4 | 0:18:36.9 |
16. | GALANDR Daniel |
CZE | 4:40:43.5 | 0:19:34.1 | |
17. | UNGERMAN Antonín |
CZE | 4:45:45.6 | 0:24:36.1 | |
18. | GOJ Radim |
TT LOKO Beroun |
CZE | 4:46:25.6 | 0:25:16.1 |
19. | KLIKA Petr |
CZE | 4:46:44.6 | 0:25:35.1 | |
20. | KNEJZLÍK Marek |
CZE | 4:47:58.6 | 0:26:49.1 | |
21. | SLÁDEČEK David |
CZE | 4:48:03.2 | 0:26:53.8 | |
22. | FIC Martin |
TT Příbram, z. s. |
CZE | 4:48:06.2 | 0:26:56.8 |
23. | ŠTANGLER David |
LOKO Trutnov |
CZE | 4:50:40.3 | 0:29:30.8 |
24. | VOŽENÍLEK Martin |
SK Salith sport |
CZE | 4:51:45.3 | 0:30:35.8 |
25. | KREJDL Aleš |
CZE | 4:52:18.3 | 0:31:08.8 | |
26. | PETRÁK Tomáš |
Mika training |
CZE | 4:52:46.5 | 0:31:37.1 |
27. | RŮŽIČKA Pavel |
CZE | 4:53:27.6 | 0:32:18.2 | |
28. | KREJČÍ Matěj |
CZE | 4:54:06.9 | 0:32:57.4 | |
29. | SIEGL Patrik |
SVK | 4:54:22.3 | 0:33:12.8 | |
30. | RYS Jiří |
CZE | 4:55:46.0 | 0:34:36.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOTOPULU Helena |
Csg tri team |
CZE | 4:44:39.8 | 0:00:00.0 |
2. | CIBULKOVÁ Markéta |
Ironstars Beroun |
CZE | 4:58:57.0 | 0:14:17.1 |
3. | TVRDÁ Markéta |
CZE | 5:13:09.1 | 0:28:29.2 | |
4. | TECLOVÁ Adéla |
CZE | 5:26:33.6 | 0:41:53.7 | |
5. | DVOŘÁKOVÁ Olga |
Budějická 12 |
CZE | 5:42:53.6 | 0:58:13.7 |
6. | PÝCHOVÁ Petra |
CZE | 5:43:53.1 | 0:59:13.2 | |
7. | JEŘÁBKOVÁ Jana |
CZE | 5:47:15.0 | 1:02:35.1 | |
8. | KOVÁCSOVÁ Andrea |
CZE | 5:53:34.4 | 1:08:54.5 | |
9. | KORANDOVÁ Petra |
2BWINNER TEAM |
CZE | 5:54:18.2 | 1:09:38.3 |
10. | VACKOVÁ Romana |
CZE | 6:33:44.2 | 1:49:04.3 | |
11. | KUKLOVÁ Květa |
CZE | 7:19:38.0 | 2:34:58.1 |