40. Beh Galantou – Beh oslobodenia Beh zdravia - Samsung Run

Running
DATE :13.4.2024 PLACE  :Galanta

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
RUSINA Martin
BMSC
SVK 0:32:35 0:00:00
2.
KOMPAS Matúš
ŠK ŠOG NITRA
SVK 0:32:49 0:00:14
3.
ŽIGO Dávid
PROefekt team
SVK 0:33:03 0:00:28
4.
SADLOŇ Michal
Jogging klub Dubnica Nad Váhom
SVK 0:34:03 0:01:28
5.
ORAWETZ Richard
ŠKP Bratislava
SVK 0:34:12 0:01:37
6.
ZAŤKO Martin
Quantior Running team
SVK 0:34:17 0:01:42
7.
MAJERČÁK Vladimír
yogi tím
SVK 0:34:27 0:01:52
8.
MACHO Matej
Tri2Fly
SVK 0:35:09 0:02:34
9.
NEMČEK Filip
BMSC
SVK 0:35:14 0:02:39
10.
GDOVIN Lukáš
Run For Fun
SVK 0:35:26 0:02:51
11.
JOMBÍK Ľuboš
Atletický klub Krupina
SVK 0:35:29 0:02:54
12.
HALÁK Szilárd
Tri2Fly & PartnersGroup SK
SVK 0:35:31 0:02:56
13.
MELICHERČÍK Marián
ŠK Detva v pohybe
SVK 0:35:38 0:03:03
14.
SVAJDA Gabriel
Ronirun Club
SVK 0:35:44 0:03:09
15.
ČELÍN Andrej
Individuálny člen SAZ
SVK 0:36:38 0:04:03
16.
MASARYK Pavol
Ak Senica
SVK 0:36:43 0:04:08
17.
BOGDÁNYI Ľuboš
Galantská elita
SVK 0:36:49 0:04:14
18.
ŠLÚCH Roman
QSCert - Zabezpečujeme dôveryhodnosť!
SVK 0:37:43 0:05:08
19.
JANČOVIČ Peter
Individuálny člen SAZ
SVK 0:37:48 0:05:13
20.
LENGYEL Michal
Nitra
SVK 0:37:51 0:05:16
21.
STANÍK Andrej
Bk Lysá Pod Makytou
SVK 0:38:00 0:05:25
22.
NOVÁK Miroslav
Bernohy.sk
SVK 0:38:29 0:05:54
23.
TOKÁR Pavol
Nitra
SVK 0:38:35 0:06:00
24.
ŠVEC Matej
ŠKP Bratislava
SVK 0:38:42 0:06:07
25.
ONDRIŠ Marek
Bike4you Hlohovec
SVK 0:38:47 0:06:12
26.
FRATRIČ Martin
SVK 0:39:00 0:06:25
27.
HORVÁTH Jakub
Racing Liberec
SVK 0:39:03 0:06:28
28.
LUŽÁK Peter
Trnava
SVK 0:39:12 0:06:37
29.
VALENTOVIČ Tomáš
Tri2Fly
SVK 0:39:34 0:06:59
30.
FURÁR Milan
BK Duslo
SVK 0:39:34 0:06:59
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
POLOHOVÁ Zuzana
Bežecký tím Petra Ondruša
SVK 0:37:21 0:00:00
2.
GAŠPARÍKOVÁ Sofia
AC Nové Zámky
SVK 0:40:28 0:03:07
3.
KERÉNYIOVÁ Gabriela
ŠKP Bratislava
SVK 0:40:32 0:03:11
4.
GERGELOVÁ Eva
KRB Dolné Orešany
SVK 0:40:34 0:03:13
5.
VÁVROVÁ Veronika
PROefekt team
CZE 0:41:13 0:03:52
6.
VARGOVÁ Dagmar
Ak Bojničky
SVK 0:41:27 0:04:06
7.
HEZKÁ Zdenka
Atletický oddiel Šaľa
SVK 0:42:31 0:05:10
8.
JÁNOŠOVÁ Katarína
yogi tím
SVK 0:43:27 0:06:06
9.
HRUBÁ Orsolya
Galantská elita
SVK 0:43:33 0:06:12
10.
HULVÁTOVÁ Iveta
Jogging klub Dubnica Nad Váhom
SVK 0:43:42 0:06:21
11.
MARTIŠOVÁ Michala
ŠK Jablonica
SVK 0:44:00 0:06:39
12.
BUŠOVÁ Eva
Tri2Fly
SVK 0:44:42 0:07:21
13.
GENČUROVÁ Jana
Bernohy.sk
SVK 0:44:54 0:07:33
14.
ŠKOVRANOVÁ Martina
SVK 0:46:09 0:08:48
15.
KAČALIAKOVÁ Alexandra
Atletický oddiel Šaľa
SVK 0:46:41 0:09:20
16.
KAPOŠOVÁ Miroslava
sered
SVK 0:48:27 0:11:06
17.
STRIEŠKOVÁ Angelika
Húrky ZM
SVK 0:49:04 0:11:43
18.
KOZMÉR Ildikó
Ronirun Club
SVK 0:49:15 0:11:54
19.
BUDAIOVÁ Annamária
SVK 0:49:16 0:11:55
20.
UNITSKA Tatiana
UKR 0:49:40 0:12:19
21.
PORTÁŠIKOVÁ Anna
AŠK Grafobal Skalica
SVK 0:49:58 0:12:37
22.
MAJERNÍKOVÁ Katarína
SVK 0:50:01 0:12:40
23.
HEGYIOVÁ Viktória
SVK 0:50:13 0:12:52
24.
HUDEKOVÁ Lenka
Galantská elita
SVK 0:50:51 0:13:30
25.
VÉGHOVÁ Emília
Želiezovce
SVK 0:51:05 0:13:44
26.
VLČEKOVÁ Michaela
Atletický oddiel Partizánske
SVK 0:51:15 0:13:54
27.
TÓTHOVÁ Adela
SVK 0:51:19 0:13:58
28.
LENCESOVA Martina
SVK 0:51:50 0:14:29
29.
MAJEROVÁ Melinda
SVK 0:51:53 0:14:32
30.
GUTAI Anikó
SVK 0:53:46 0:16:25

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered902
Registered - Men543
Registered - Women359
Started822
Finished819