Štafetový beh troch kráľov 2024

Running
DATE :6.1.2024 PLACE  :Kozárovce

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MAĽA Milan
ŠK Nová Dedina/Pumba
SVK 0:13:11 0:00:00
2.
IMRE Tomáš
Splašené veverky
SVK 0:13:18 0:00:07
3.
ŠIMA Martin
AK Piecka
SVK 0:13:41 0:00:30
4.
ŠEBEŇA Michal
Atléti Vráble
SVK 0:13:46 0:00:35
5.
GLASA Andrej
Mak z Jarnej
SVK 0:13:52 0:00:41
6.
KORBELA Adrián
ŠK ŠOG NITRA
SVK 0:13:57 0:00:46
7.
ČUPKA Jakub
No ultra no party
SVK 0:14:16 0:01:05
8.
HUPKO Štefan
Mak z Jarnej
SVK 0:14:27 0:01:16
9.
HEGYI Norbert Ml.
Nikdy sa nevzdáme
SVK 0:14:37 0:01:26
10.
MAREČEK Jozef
SVK 0:14:38 0:01:27
11.
LUKÁČ Eduard
AC piecka
SVK 0:14:44 0:01:33
12.
VANĚRA Jan
Splašené veverky
CZE 0:14:53 0:01:42
13.
JAMRIŠKA Marcel
Hore Lótom Dole Lótom
SVK 0:15:04 0:01:53
14.
KEČKÉŠ Marek
Hore Lótom Dole Lótom
SVK 0:15:08 0:01:57
15.
GROBÁR Martin
CK Spartak Tlmače
SVK 0:15:27 0:02:16
16.
KLIMANT Štefan
SVK 0:15:32 0:02:21
17.
KÓSA Peter
Hore Lótom Dole Lótom
SVK 0:15:52 0:02:41
18.
TIRALA Miroslav
PUMBA
SVK 0:16:04 0:02:53
19.
ČIŽMÁRIK Štefan
Splašené veverky
SVK 0:16:08 0:02:57
20.
BILIK Peter
Golianovo
SVK 0:16:19 0:03:08
21.
DOBRÍK Matúš
SVK 0:16:24 0:03:13
22.
HEGYI Norbert
Nikdy sa nevzdáme
SVK 0:16:37 0:03:26
23.
ŠVOLÍK Patrik
CK Spartak Tlmače
SVK 0:16:56 0:03:45
24.
KOPECKY Marian
NOR 0:17:57 0:04:46
25.
HLOZÁK Pavel
ŠK Cergát
SVK 0:18:07 0:04:56
26.
REMENÁR Dušan
ŠK Cergát
SVK 0:18:09 0:04:58
27.
RAKICA Ján
ŠKS JaMaRa
SVK 0:18:41 0:05:30
28.
REMENÁR Tobias
ŠK Cergát
SVK 0:19:05 0:05:54
29.
RAČKOVIČ Tomáš
SVK 0:21:17 0:08:06
30.
BETIN Tomáš
SVK 0:21:17 0:08:06
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BÓDY Mariana
Mak z Jarnej
SVK 0:14:55 0:00:00
2.
JANÁSOVÁ Ivana
DHZ Veľký Lapáš
SVK 0:16:56 0:02:01
3.
BEHÚLOVÁ Sylvia
Golianovo
SVK 0:17:07 0:02:12
4.
HEGYIOVÁ Viktoria
Nikdy sa nevzdáme
SVK 0:17:47 0:02:52
5.
MAJERČÍKOVÁ Jana
DHZ Veľký Lapáš
SVK 0:18:11 0:03:16
6.
MAĽOVÁ Michala
SVK 0:18:21 0:03:26
7.
ČULÁKOVÁ Daniela
DHZ Veľký Lapáš
SVK 0:18:38 0:03:43
8.
BENČATOVÁ Emma
ŠK ŠOG NITRA
SVK 0:19:27 0:04:32
9.
KOVÁČOVÁ Dominika
ŠK ŠOG NITRA
SVK 0:19:38 0:04:43
10.
NYÉKIOVÁ Katarína
Speedy girls
SVK 0:19:45 0:04:50
11.
VALENTÍKOVÁ Romana
Speedy girls
SVK 0:20:09 0:05:14
12.
KLUČIAROVÁ Emma
CK Spartak Tlmače
SVK 0:20:23 0:05:28
13.
RAČKOVIČOVÁ Zuzana
SVK 0:21:17 0:06:22
14.
KAŠJAKOVÁ Marcela
Cabaj Čapor
SVK 0:21:26 0:06:31
15.
RADOVÁ Eva
Speedy girls
SVK 0:21:49 0:06:54
16.
POLÁKOVÁ Jitka
CZE 0:21:49 0:06:54

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered62
Registered - Men38
Registered - Women24
Started55
Finished55