serie : serie logo

Bikefest Hluboká KOOPERATIVY

MTB
DATE :8.6.2024 PLACE  :Hluboká nad Vltavou

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
STOŠEK Martin
Future Cycling
CZE 1:44:08.6 0:00:00.0
2.
HNÍK Karel
D2mont - Merida
CZE 1:46:27.9 0:02:19.2
3.
BARTŮNĚK Marek
Česka spořitelna - Accolade
CZE 1:46:31.1 0:02:22.4
4.
STROŽ Jan
ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
CZE 1:46:41.3 0:02:32.7
5.
SKÁLA Jaromír
Česka spořitelna - Accolade
CZE 1:47:16.9 0:03:08.2
6.
VASTL Jan
N1 TEAM
CZE 1:50:26.8 0:06:18.2
7.
TEKULA Hynek
JK ANIMALS MTB TEAM
CZE 1:51:12.6 0:07:03.9
8.
DOUBEK Miloš
SpectrumBike Racing
CZE 1:52:35.1 0:08:26.4
9.
ZEITHAMMER Martin
Extreme Cycling team
CZE 1:52:43.8 0:08:35.1
10.
SLÁDEK Tomáš
MONDRAKER Racing team/Hasiči Pardubice
CZE 1:52:44.1 0:08:35.4
11.
REINER Jan
Česka spořitelna - Accolade
CZE 1:52:46.1 0:08:37.4
12.
KLUSÁK Radim
PSG Mechanix
CZE 1:52:46.6 0:08:37.9
13.
BĚLKA Lukáš
ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE
CZE 1:52:46.8 0:08:38.2
14.
PÍSAŘ Jan
Cycle Experts
CZE 1:55:19.4 0:11:10.7
15.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 1:55:24.1 0:11:15.4
16.
ŘEHÁK Jiří
Extreme Cycling team
CZE 1:59:19.5 0:15:10.9
17.
MATĚJKA Jakub
Dovedové Křešín
CZE 1:59:28.1 0:15:19.4
18.
KOZÁK Tomáš
Training & Food
CZE 1:59:31.3 0:15:22.6
19.
JANOUŠEK Tomáš
CYKLO PROFI GOLD FREN
CZE 2:00:05.3 0:15:56.6
20.
LÁCHA Filip
Integray L27 Cycling team
CZE 2:00:23.5 0:16:14.8
21.
HLINĚNÝ Jan
Extreme Cycling team
CZE 2:00:36.3 0:16:27.6
22.
NÝČ Michal
Training & Food
CZE 2:00:37.0 0:16:28.3
23.
VOPÁLENSKÝ Martin
JH Cycling
CZE 2:00:43.0 0:16:34.3
24.
KVÍTEK Pavel
Rexonix Kovo Praha
CZE 2:00:56.3 0:16:47.6
25.
KOBES Miroslav
Velosport Domažlice
CZE 2:00:58.5 0:16:49.8
26.
PEJŠA Jiří
Čistý Sport - OXYLABS
CZE 2:01:19.8 0:17:11.1
27.
NOSEK Pavel
Rohozec Amix Team
CZE 2:01:56.7 0:17:48.1
28.
KOTEN Adam
Training & Food
CZE 2:01:56.8 0:17:48.1
29.
ŠVEC Miloslav
Bike Team REMIŠVEHA
CZE 2:02:03.0 0:17:54.3
30.
JASAN Lukáš
Velosport Domažlice
CZE 2:02:27.0 0:18:18.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LÖFFELMANN Karla
Česka spořitelna - Accolade
CZE 2:06:05.2 0:00:00.0
2.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
D2mont Merida Cycling Team
CZE 2:12:11.0 0:06:05.7
3.
ŽÍDEKOVÁ Jana
Training & Food
CZE 2:15:16.2 0:09:10.9
4.
GÁVELOVÁ Petra
Training & Food
CZE 2:15:16.4 0:09:11.2
5.
FILIPOVÁ Klára
Čistý sport
CZE 2:20:04.3 0:13:59.0
6.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-life Brno
CZE 2:20:18.7 0:14:13.4
7.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born in Sumava
CZE 2:23:42.2 0:17:36.9
8.
HASELBERGEROVÁ Eva
CZE 2:23:42.4 0:17:37.2
9.
HLADÍKOVÁ Eva
OKSSAZ
CZE 2:25:14.7 0:19:09.4
10.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:26:17.7 0:20:12.4
11.
URBANOVÁ Alena
GHOST Team
CZE 2:30:08.1 0:24:02.9
12.
ZLATOHLÁVKOVÁ Lucie
ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
CZE 2:31:02.1 0:24:56.9
13.
VIKTOROVÁ Veronika
CZE 2:31:09.8 0:25:04.5
14.
HLACHOVÁ Radka
Extreme Cycling team
CZE 2:34:27.1 0:28:21.8
15.
IPPOLDTOVÁ Zdeňka
KUC Bikesport Ústí n.L.
CZE 2:35:23.3 0:29:18.1
16.
MÜLLEROVÁ Ivana
LAWI Stars
CZE 2:35:38.4 0:29:33.1
17.
ZDEŇKOVÁ Zuzana
CZE 2:36:16.6 0:30:11.3
18.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 2:36:31.8 0:30:26.6
19.
PUMRLOVÁ Kristýna
Krisfit.cz
CZE 2:37:51.8 0:31:46.6
20.
KALBÁČOVÁ Dana
Jedu si svoje
CZE 2:43:37.0 0:37:31.8
21.
LADMANOVÁ Lucie
CZE 2:46:34.5 0:40:29.3
22.
TUČKOVÁ Dagmar
UNITOP ČR
CZE 2:51:04.7 0:44:59.5
23.
PETERKOVÁ Kateřina
CZE 2:53:38.5 0:47:33.2
24.
KOČOVÁ Barbora
INT CZ
CZE 2:55:33.2 0:49:27.9
25.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin Team
CZE 2:55:43.7 0:49:38.4
26.
HUMLOVÁ Miroslava
Regal Bike Teplice
CZE 3:00:13.2 0:54:07.9
27.
GRUŠKOVSKÁ Lenka
Hluboká nad Vltavou
CZE 3:07:08.4 1:01:03.1
28.
ŠŤASTNÁ Veronika
Pchery
CZE 3:38:11.8 1:32:06.5
29.
FROLÍKOVÁ Michaela
CZE 3:56:36.1 1:50:30.9
30.
FROLÍKOVÁ Šárka
CZE 3:56:36.6 1:50:31.4

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.