Vánoční běh pod Černou věží 2023

Running
DATE :26.12.2023 PLACE  :Klatovy

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠPIROH Jiří
Baník Stříbro
CZE 0:14:50.8 0:00:00.0
2.
ŠKARBAN Jan
CZE 0:14:56.6 0:00:05.8
3.
KOŽELUH Vojtěch
Atletika Klatovy
CZE 0:15:19.5 0:00:28.7
4.
PROCHÁZKA Jiří
Atletika Klatovy
CZE 0:15:42.5 0:00:51.6
5.
TESKA Ondřej
Atletika Klatovy
CZE 0:15:51.2 0:01:00.4
6.
ŠPIROH Ondřej
Baník Stříbro
CZE 0:15:58.6 0:01:07.8
7.
SOUKUP Oliver
AK Škoda
CZE 0:15:59.6 0:01:08.8
8.
HOLUB Radek
AC Domažlice
CZE 0:16:38.6 0:01:47.7
9.
HRUBÝ Radek
AK Škoda
CZE 0:16:43.7 0:01:52.9
10.
VIKTORA Miloslav
Blovice
CZE 0:16:52.0 0:02:01.1
11.
OPL Vojtěch
Atletika Klatovy
CZE 0:16:52.8 0:02:02.0
12.
MAHEL Tadeáš
SK Babice
CZE 0:17:03.6 0:02:12.8
13.
LORENC Venca
Fitness Luby
CZE 0:17:08.0 0:02:17.2
14.
MACÁN Jakub
AC Domažlice
CZE 0:17:12.5 0:02:21.7
15.
ŠVARC Norbert
Mílaři Domažlice
CZE 0:17:25.3 0:02:34.5
16.
RIEGEL Jan
Můj obchod Dobřany
CZE 0:17:34.0 0:02:43.2
17.
KRÁL Michal
Atletika Klatovy
CZE 0:17:39.6 0:02:48.8
18.
MAŇAS Vít
CZE 0:18:06.9 0:03:16.1
19.
MUCHNA Martin
CZE 0:18:19.5 0:03:28.7
20.
DOLEJŠ Tomas
SOKOL Mochtín
CZE 0:18:20.7 0:03:29.9
21.
JUNG Patrik
Nezmaři
CZE 0:18:21.5 0:03:30.7
22.
HOSNEDL Marek
Café Racers
CZE 0:18:29.0 0:03:38.2
23.
JANEČEK Ondřej
TTK Klatovy
CZE 0:18:30.5 0:03:39.7
24.
ŠTOHANZL Michal
CZE 0:18:34.7 0:03:43.9
25.
KLEMSA Jakub
Kokoťátka
CZE 0:18:34.8 0:03:43.9
26.
VACULÍK Jiří
SK Babice
CZE 0:18:40.4 0:03:49.5
27.
BENEDA Jakub
Atletika Klatovy
CZE 0:18:46.2 0:03:55.4
28.
URBAN Petr
Hasiči Chudenice
CZE 0:18:46.4 0:03:55.6
29.
BECHYNĚ Petr
CZE 0:18:47.8 0:03:56.9
30.
JÍLEK Pavel
Cykloservis Malát Klatovy
CZE 0:18:48.7 0:03:57.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KOLÁŘOVÁ Hana
Triatlon Příbram
CZE 0:13:50.0 0:00:00.0
2.
HATOVÁ Nikola
Atletika Klatovy
CZE 0:13:56.8 0:00:06.8
3.
BŘÍZOVÁ Veronika
AK Škoda Plzeň
CZE 0:13:58.8 0:00:08.7
4.
VLČKOVÁ Veronika
Dynifat
CZE 0:14:16.0 0:00:26.0
5.
ŠTURMOVÁ Barbora
Forrest Gump team
CZE 0:14:34.4 0:00:44.3
6.
HOLOTOVÁ Zuzana
Forrest Gump team
CZE 0:15:35.9 0:01:45.8
7.
SMUTNÁ Anna
Oddíl OB Kotlářka
CZE 0:15:45.3 0:01:55.3
8.
SPASOVÁ Marie
Sokol Švihov
CZE 0:15:45.5 0:01:55.5
9.
VACULÍKOVÁ Edita
Dukla Praha
CZE 0:15:52.7 0:02:02.6
10.
BABKOVÁ Ivana
CZE 0:15:54.3 0:02:04.2
11.
ŠEBESTOVÁ Kateřina
AC Domažlice
CZE 0:16:25.6 0:02:35.6
12.
ŠILLAROVÁ Kristýna
Šmíďácí
CZE 0:16:40.0 0:02:49.9
13.
MATOUŠKOVÁ Štěpánka
SC Radotín Praha
CZE 0:16:42.1 0:02:52.0
14.
KUČEROVÁ Jana
Rozběháme Klatovy
CZE 0:16:44.2 0:02:54.1
15.
MACHOVÁ Marcela
Pankrác
CZE 0:16:48.1 0:02:58.0
16.
NÁMĚSTKOVÁ Denisa
CZE 0:16:51.6 0:03:01.6
17.
RUDOLFOVÁ Dagmar
Novákovice
CZE 0:16:54.7 0:03:04.6
18.
PETEŘÍKOVÁ Diana
Hujerojc
CZE 0:17:11.8 0:03:21.8
19.
ZAMECNIKOVA Mirka
Rozbehame Klatovy
CZE 0:17:33.3 0:03:43.2
20.
BENEDOVÁ Věra
Luby
CZE 0:17:43.8 0:03:53.7
21.
KLIMEŠOVÁ Milena
CZE 0:17:48.3 0:03:58.2
22.
ŠILLAROVÁ Michaela
Šmíďácí
CZE 0:17:52.3 0:04:02.2
23.
OUŘADOVÁ Radka
Atletika Klatovy
CZE 0:18:19.9 0:04:29.8
24.
SOBOTKOVÁ Sabina
CZE 0:18:21.4 0:04:31.3
25.
MACHOVÁ Ivana
Fanoušovo běhny
CZE 0:18:21.6 0:04:31.6
26.
PROCHÁZKOVÁ Hedvika
CZE 0:18:24.8 0:04:34.7
27.
CIPROVÁ Oldřiška
Forrest Gump team
CZE 0:18:25.3 0:04:35.2
28.
KANTOVÁ Natálie
Atletika Klatovy
CZE 0:18:28.5 0:04:38.4
29.
NOVÁKOVÁ Kateřina
CZE 0:18:38.8 0:04:48.8
30.
MÍŠKOVÁ Lenka
CZE 0:18:55.4 0:05:05.4

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.