ČSOB zimná séria 2023/2024 - virtuálne preteky - 3. séria „Valentínska edícia“

Running
DATE :8.2.2024 PLACE  :Bratislava - Dúbravka

Official results

Official results are not yet available on this websites

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
RYBAK Adam
SVK 0:19:48 0:00:00
2.
BEBJÁK Ivan
Bezklubovec bežec
SVK 0:19:48 0:00:00
3.
BENKO Martin
RomiRun
SVK 0:20:09 0:00:21
4.
VESELÝ Ján
SVK 0:20:10 0:00:22
5.
KRUŠINSKÝ Martin
SVK 0:20:35 0:00:47
6.
ŠRÁMEK Pavel
Novozámocká bežecká komunita
SVK 0:23:20 0:03:32
7.
ADAMOVSKÝ Andrej
oKoLo
SVK 0:23:47 0:03:59
8.
BOBOCKÝ Michal
SVK 0:24:26 0:04:38
9.
HRUSOVSKY Lubo
DELUrun
SVK 0:24:43 0:04:55
10.
KALIČIAK Marian
SVK 0:25:01 0:05:13
11.
ZENGEVALD Patrik
SVK 0:25:02 0:05:14
12.
ČONTOFALSKÝ Július
SVK 0:25:18 0:05:30
13.
NOSITZKA Gerhard
Weekly Long Run
AUT 0:25:33 0:05:45
14.
HABES Pavol
Lovethemrunning
SVK 0:25:34 0:05:46
15.
PANČÍK Filip
SVK 0:25:49 0:06:01
16.
RÁC Štefan
SVK 0:26:22 0:06:34
17.
PYTEL Anton
SVK 0:26:27 0:06:39
18.
HULKA Jozef
SVK 0:26:55 0:07:07
19.
DEDIČ Marián
Telekom Running Team
SVK 0:28:05 0:08:17
20.
ZVÁČ Dušan
SVK 0:28:07 0:08:19
21.
BARANČÍK Jardo
toRun Stará Turá / Čachtice
SVK 0:28:20 0:08:32
22.
KOVAROVIČ Tomáš
SVK 0:28:25 0:08:37
23.
PASTIER Andrej
SVK 0:28:45 0:08:57
24.
OTTINGER Tomáš
SVK 0:28:56 0:09:08
25.
BAKO Štefan
RomiRun
SVK 0:29:07 0:09:19
26.
KOSTOLANSKÝ Dušan
SVK 0:29:15 0:09:27
27.
ŠIŠKA Peter
SVK 0:29:20 0:09:32
28.
MRAVEC Martin
SVK 0:29:22 0:09:34
29.
ČIGÁŠ Branislav
SVK 0:29:48 0:10:00
30.
GARAY Peter
SVK 0:29:52 0:10:04
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MIKUŠOVÁ Magdalena
RomiRun
SVK 0:20:17 0:00:00
2.
ONE Olha-valentyna
UKR 0:20:37 0:00:20
3.
KUNSTÁTOVÁ Marie
Šneci v běhu
CZE 0:23:59 0:03:42
4.
VARGOVÁ Eva
SVK 0:24:17 0:04:00
5.
DURCOVÁ Anna
BMSC
SVK 0:24:26 0:04:09
6.
KOMÁČKOVÁ Paula
BILLA
SVK 0:24:56 0:04:39
7.
VAVREKOVÁ Eva
LeFuthat-Nád
SVK 0:24:57 0:04:40
8.
DETKOVÁ Monika
SVK 0:25:42 0:05:25
9.
BINDER Lenka
SVK 0:26:26 0:06:09
10.
ŠESTÁKOVÁ Michaela
AK Baník Prievidza/Dynasport
SVK 0:26:29 0:06:12
11.
ČEPÁKOVÁ Denisa
oKoLo
SVK 0:26:38 0:06:21
12.
ŠTEFKOVÁ Ivica
NVR swimming
SVK 0:26:43 0:06:26
13.
ŠIMKOVICHOVA Lucia
SVK 0:26:52 0:06:35
14.
ROKOŠNÁ Judita
SVK 0:26:52 0:06:35
15.
KOCÁKOVÁ Monika
Atletický oddiel Partizánske
SVK 0:27:11 0:06:54
16.
HRABÁKOVÁ Marta
UNB Kramáre-fyzoši
SVK 0:27:17 0:07:00
17.
BALUŠÍKOVÁ Katarína
Babice v behu
SVK 0:27:20 0:07:03
18.
PAVELOVÁ Eva
SVK 0:27:43 0:07:26
19.
REMEŇOVÁ Martina
Atletický oddiel Partizánske
SVK 0:27:51 0:07:34
20.
OBERTÁŠOVÁ Sára
ORTHOS GYM
SVK 0:27:53 0:07:36
21.
ROČKÁROVÁ Andrea
SVK 0:28:19 0:08:02
22.
JAŠEKOVÁ Katarína
SVK 0:28:20 0:08:03
23.
KABOVÁ Zuzana
SHEruns
SVK 0:28:20 0:08:03
24.
ŠTELLMACHOVÁ Jana
SVK 0:28:28 0:08:11
25.
VRBOVÁ Tereza
SVK 0:28:51 0:08:34
26.
MARTINKOVÁ Andrea
SVK 0:29:00 0:08:43
27.
PAVLISOVÁ Andrea
SVK 0:29:05 0:08:48
28.
KISOVÁ Monika
Želiezovce
SVK 0:29:05 0:08:48
29.
ŽIGRAIOVÁ Ingrid
Šemša v pohybe
SVK 0:29:06 0:08:49
30.
KALIČIAKOVÁ Lea
SVK 0:29:07 0:08:50
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PETROVIČ Pavol
AC Malacky
SVK 0:38:03 0:00:00
2.
BABIŠ Branislav
ŠRB-ŠROBÁROVÁ
SVK 0:42:40 0:04:37
3.
AJPEK Lukáš
SVK 0:44:24 0:06:21
4.
MÁTEL Juraj
Horňany
SVK 0:44:40 0:06:37
5.
JASENKA Ján
SVK 0:45:13 0:07:10
6.
HAVLIK Vladimir
SVK 0:45:56 0:07:53
7.
VAVŘÍK Dušan
Telekom Running Team
SVK 0:46:56 0:08:53
8.
JURENKA Peter
GFI Runnig Team
SVK 0:47:11 0:09:08
9.
KVASŇOVSKÝ Ivan
SVK 0:47:20 0:09:17
10.
CVIČELA Miroslav
GFI Runnig Team
SVK 0:47:22 0:09:19
11.
ŠVEC Peter
SVK 0:47:49 0:09:46
12.
MARKOVIČ Peter
FPM EUBA
SVK 0:48:36 0:10:33
13.
MACKOVJAK Lukáš
SVK 0:48:54 0:10:51
14.
BULKO Marek
Kemping rybníky Opatovce
SVK 0:48:56 0:10:53
15.
PREKOP Martin
SVK 0:49:32 0:11:29
16.
MUČKA Patrik
SVK 0:49:36 0:11:33
17.
CHUPAČ Tomáš
Porsche Slovakia
SVK 0:49:59 0:11:56
18.
NAGY Gabriel
SVK 0:50:35 0:12:32
19.
HEČKO Igor
SVK 0:50:37 0:12:34
20.
TESÁK Lukáš
SVK 0:50:40 0:12:37
21.
HODEK Dávid
SVK 0:51:18 0:13:15
22.
LEVČÍK Michal
NITRun
SVK 0:51:37 0:13:34
23.
ŠIMONČÍK Tomáš
SVK 0:51:42 0:13:39
24.
ĎORĎAY Peter
SVK 0:52:15 0:14:12
25.
STRÍŽ Erik
SVK 0:52:41 0:14:38
26.
BARACKA Jakub
SVK 0:53:36 0:15:33
27.
KIANIČKA Miloš
Telekom Running Team
SVK 0:53:47 0:15:44
28.
ŠLAHOR Dušan
SVK 0:54:08 0:16:05
29.
HISELSKÝ Filip
SVK 0:54:33 0:16:30
30.
MEGO Michal
SVK 0:54:51 0:16:48
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BEDNÁRIKOVÁ Dominika
SLOVNAFT
SVK 0:39:46 0:00:00
2.
BOHÁČOVÁ Andrea
Keď dobehnem som dobrá
SVK 0:47:36 0:07:50
3.
DUDONOVÁ Ľubica
SVK 0:48:44 0:08:58
4.
RYCHTÁRIKOVÁ Beáta
SVK 0:49:24 0:09:38
5.
SZILVÁSOVÁ Michaela
Telekom Running Team
SVK 0:49:50 0:10:04
6.
VAVROVA Zuzana
SVK 0:50:51 0:11:05
7.
TÓTHOVÁ Janka
platon.sk
SVK 0:52:08 0:12:22
8.
CHLEBKOVÁ Judita
SVK 0:52:46 0:13:00
9.
ZAHRADNIKOVA Andrea
SVK 0:53:03 0:13:17
10.
MIŠKOVÁ Janka
SVK 0:53:32 0:13:46
11.
BARTOŠOVÁ Dáša
SVK 0:54:06 0:14:20
12.
SOLÍKOVÁ Miroslava
SVK 0:54:55 0:15:09
13.
ŠTEFANIČKA Daniela
SVK 0:56:10 0:16:24
14.
VLČEKOVÁ Michaela
Atletický oddiel Partizánske
SVK 0:56:55 0:17:09
15.
DURCOVÁ Martina
toRun Stará Turá
SVK 0:57:07 0:17:21
16.
PARTELOVÁ Zuzana
CrossFit Trnava
SVK 0:57:26 0:17:40
17.
VANOVČANOVÁ Hana
SVK 0:57:49 0:18:03
18.
BARANČÍKOVÁ Monika
toRun Stará Turá / Čachtice
SVK 0:57:53 0:18:07
19.
HAVIAROVÁ Katalin
SVK 0:58:20 0:18:34
20.
LEDNICKÁ Doda
toRun Stará Turá
SVK 0:58:21 0:18:35
21.
ČONTOFALSKÁ CIBULKOVÁ Lucia
CrossFit Trnava
SVK 0:58:53 0:19:07
22.
BELÁKOVÁ Jana
SVK 0:59:16 0:19:30
23.
KUĽKOVÁ Vladimíra
SVK 0:59:23 0:19:37
24.
OZANIAKOVÁ Veronika
GFI Runnig Team
SVK 1:00:04 0:20:18
25.
PFEIFER Lucia
SVK 1:00:46 0:21:00
26.
VANOVČANOVÁ Lucia
Pacienti s pľúcnou hypertenziou
SVK 1:00:55 0:21:09
27.
PIPÍŠKOVÁ Katarína
SVK 1:01:21 0:21:35
28.
ZRUBCOVA Galina
SVK 1:01:40 0:21:54
29.
CHLPEKOVÁ Silvia
SVK 1:01:57 0:22:11
30.
CORMANOVÁ Mária
SVK 1:02:00 0:22:14

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered399
Registered - Men136
Registered - Women263
Started399
Finished372