Beh Smižanmi

Running
DATE :12.10.2016 PLACE  :Smižany

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Results -
Loading...
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
DISPLAY ON PAGE
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
1 263 athlete detail ŠUTY Martin SVK 2005 ZŠ Komenského 2 Spišská Nová Ves 1. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:01 0:00:00
2 368 athlete detail BARTOŠ Robin SVK 2005 ZŠ Povýšenia sv. kríža Smižany 2. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:05 0:00:04
3 430 athlete detail SAGULA Timotej SVK 2006 ZŠ Komenského Ul. Smižany 3. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:06 0:00:05
4 256 athlete detail KOPČAY Lukáš SVK 2005 ZŠ Komenského 2 Spišská Nová Ves 4. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:07 0:00:06
5 385 athlete detail RERKO Michal SVK 2005 ZŠ Povýšenia sv. kríža Smižany 5. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:08 0:00:07
6 267 athlete detail ZOMBEK Maxim SVK 2005 ZŠ Komenského 2 Spišská Nová Ves 6. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:09 0:00:08
7 261 athlete detail SLIVKA Matej SVK 2005 ZŠ Komenského 2 Spišská Nová Ves 7. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:10 0:00:09
8 195 athlete detail JUSKO Alexander SVK 2005 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 8. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:11 0:00:10
9 356 athlete detail RUMAN Martin SVK 2008 ZŠ Jamník 184 1. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:11 0:00:10
10 375 athlete detail GAJAN Ján SVK 2008 ZŠ Povýšenia sv. kríža Smižany 2. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:14 0:00:13
11 342 athlete detail SCHMIDT Matej SVK 2006 ZŠ Rudňany 9. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:15 0:00:14
12 255 athlete detail KOPČAY Adam SVK 2005 ZŠ Komenského 2 Spišská Nová Ves 10. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:15 0:00:14
13 425 athlete detail ŠEFČÍKOVÁ Michaela SVK 2005 ŠKP Levoča 1. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:03:16 0:00:15
14 126 athlete detail JÁNOŠÍK Jakub SVK 2007 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 3. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:18 0:00:17
15 140 athlete detail MASLOVIAK Denis SVK 2006 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 11. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:19 0:00:18
16 376 athlete detail GREČKOVÁ Šarlota SVK 2005 ZŠ Povýšenia sv. kríža Smižany 2. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:03:22 0:00:21
17 427 athlete detail RUŠINOVÁ Petra SVK 2007 ŠKP Levoča 1. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:03:23 0:00:22
18 136 athlete detail KRIVDA Marek SVK 2007 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 4. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:24 0:00:23
19 336 athlete detail MÓD Tomáš SVK 2006 ZŠ Rudňany 12. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:24 0:00:23
20 173 athlete detail ZGODAVA Marko SVK 2008 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 5. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:24 0:00:23
21 125 athlete detail CHROUSTOVÁ Elena SVK 2006 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 3. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:03:25 0:00:24
22 165 athlete detail TEKÁČOVÁ Klára SVK 2007 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 2. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:03:26 0:00:25
23 161 athlete detail ŠROMOVSKÁ Mária SVK 2007 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 3. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:03:29 0:00:28
24 432 athlete detail KREMPASKÝ Andrej SVK 2007 ZŠ Ing. Kožucha Spišská Nová Ves 6. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:29 0:00:28
25 357 athlete detail RUMANČÍKOVÁ Lucia SVK 2007 ZŠ Jamník 184 4. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:03:29 0:00:28
26 426 athlete detail RUŠINOVÁ Petra SVK 2005 ŠKP Levoča 4. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:03:30 0:00:29
27 191 athlete detail GRAMATA Šimon SVK 2005 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 13. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:31 0:00:30
28 324 athlete detail BODZIONY Vladimír SVK 2005 ZŠ Rudňany 14. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:32 0:00:31
29 348 athlete detail ZALIBERA Radoslav SVK 2005 ZŠ Rudňany 15. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:33 0:00:32
30 254 athlete detail KOCHAN Július SVK 2006 ZŠ Komenského 2 Spišská Nová Ves 16. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:34 0:00:33
31 258 athlete detail LABUDA Dávid SVK 2005 ZŠ Komenského 2 Spišská Nová Ves 17. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:35 0:00:34
32 111 athlete detail DRLÍK Alex SVK 2008 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 7. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:35 0:00:34
33 129 athlete detail KLEINOVÁ Tamara SVK 2007 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 5. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:03:36 0:00:35
34 433 athlete detail KUŠNIERIKOVÁ Karolína SVK 2007 AK STEEPLE POPRAD 6. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:03:36 0:00:35
35 262 athlete detail SZUPERÁKOVÁ Kristína SVK 2006 ZŠ Komenského 2 Spišská Nová Ves 5. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:03:37 0:00:36
36 416 athlete detail LAZAROVÁ Zuzana SVK 2008 AK Slovan Levoča 7. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:03:37 0:00:36
37 121 athlete detail HORVÁTH Matúš SVK 2005 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 18. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:38 0:00:37
38 265 athlete detail ÚRADNÍK Martin SVK 2005 ZŠ Komenského 2 Spišská Nová Ves 19. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:38 0:00:37
39 250 athlete detail FILIPOVÁ Petra SVK 2006 ZŠ Komenského 2 Spišská Nová Ves 6. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:03:40 0:00:39
40 122 athlete detail HORVÁTH Tomáš SVK 2005 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 20. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:41 0:00:40
41 188 athlete detail FRANKOVIČOVÁ Božena SVK 2005 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 7. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:03:42 0:00:41
42 248 athlete detail ČECH Pavol SVK 2005 ZŠ Komenského 2 Spišská Nová Ves 21. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:42 0:00:41
43 352 athlete detail ČUJ Timotej SVK 2006 ZŠ Jamník 184 22. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:43 0:00:42
44 103 athlete detail BADZÍKOVÁ Viktória SVK 2008 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 8. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:03:43 0:00:42
45 354 athlete detail HUTNÍKOVÁ Ema SVK 2008 ZŠ Jamník 184 9. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:03:43 0:00:42
46 172 athlete detail ZBARAZOVÁ Kiara SVK 2008 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 10. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:03:43 0:00:42
47 353 athlete detail HUDÁK Patrik SVK 2007 ZŠ Jamník 184 8. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:43 0:00:42
48 110 athlete detail ČONKA Patrik SVK 2005 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 23. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:44 0:00:43
49 338 athlete detail NEUVIRTH Matias SVK 2006 ZŠ Rudňany 24. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:45 0:00:44
50 388 athlete detail VESELÝ Roland SVK 2006 ZŠ Povýšenia sv. kríža Smižany 25. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:45 0:00:44
51 364 athlete detail STRAKA Viktor SVK 2007 ZŠ Odorín 9. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:46 0:00:45
52 206 athlete detail KRAMÁROVÁ Zuzana SVK 2006 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 8. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:03:47 0:00:46
53 440 athlete detail KOPKÁŠ Martin SVK 2007 ZŠ Hutnícka Spišská Nová Ves 10. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:47 0:00:46
54 108 athlete detail BUČÁK Adrián SVK 2007 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 11. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:48 0:00:47
55 362 athlete detail MROVČÁK Adrián SVK 2006 ZŠ Odorín 26. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:49 0:00:48
56 422 athlete detail KARASOVÁ Júlia SVK 2005 ZŠ Povýšenia sv. kríža Smižany 9. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:03:49 0:00:48
57 390 athlete detail ZEMANOVÁ Natália SVK 2008 ZŠ Povýšenia sv. kríža Smižany 11. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:03:49 0:00:48
58 343 athlete detail STANISLAVOVÁ Diana SVK 2006 ZŠ Rudňany 10. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:03:50 0:00:49
59 351 athlete detail ČUJ Tadeáš SVK 2008 ZŠ Jamník 184 12. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:50 0:00:49
60 344 athlete detail STANKOVÁ Sofia SVK 2006 ZŠ Rudňany 11. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:03:51 0:00:50
61 386 athlete detail SMORADA Jerguš SVK 2008 ZŠ Povýšenia sv. kríža Smižany 13. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:52 0:00:51
62 135 athlete detail KOŽAR Samuel SVK 2008 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 14. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:53 0:00:52
63 209 athlete detail LACUŠOVÁ Lenka SVK 2006 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 12. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:03:53 0:00:52
64 218 athlete detail ORINČÁK Adam SVK 2005 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 27. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:54 0:00:53
65 187 athlete detail FORGÁČ Dominik SVK 2005 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 28. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:03:55 0:00:54
66 428 athlete detail MACAŠOVÁ Darina SVK 2008 ŠKP Levoča 12. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:03:59 0:00:58
67 347 athlete detail VODHANEL Daniel SVK 2005 ZŠ Rudňany 29. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:04:00 0:00:59
68 360 athlete detail MACEJKOVÁ Marianna SVK 2007 ZŠ Odorín 13. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:04:00 0:00:59
69 330 athlete detail HORVÁTHOVÁ Adolfína SVK 2007 ZŠ Rudňany 14. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:04:02 0:01:01
70 325 athlete detail BODZIONYOVÁ Radoslava SVK 2005 ZŠ Rudňany 13. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:04:06 0:01:05
71 107 athlete detail BRANDOBUR Matej SVK 2008 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 15. /  Chlapci 8-9 rokov 0:04:06 0:01:05
72 379 athlete detail LESKOVJANSKÁ Eva SVK 2008 ZŠ Povýšenia sv. kríža Smižany 15. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:04:07 0:01:06
73 115 athlete detail FERENC Filip SVK 2008 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 16. /  Chlapci 8-9 rokov 0:04:07 0:01:06
74 114 athlete detail FÁBRY Filip SVK 2007 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 17. /  Chlapci 8-9 rokov 0:04:07 0:01:06
75 213 athlete detail MAJERNÍKOVÁ Nikola SVK 2005 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 14. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:04:08 0:01:07
76 365 athlete detail STRELLA Šimon SVK 2007 ZŠ Odorín 18. /  Chlapci 8-9 rokov 0:04:10 0:01:09
77 429 athlete detail JURČÍKOVÁ Karolína SVK 2008 ŠKP Levoča 16. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:04:11 0:01:10
78 247 athlete detail ZGODAVOVÁ Kamila SVK 2006 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 15. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:04:12 0:01:11
79 156 athlete detail SUMERLINGOVÁ Sofia SVK 2008 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 17. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:04:12 0:01:11
80 212 athlete detail MACKOVÁ Frederika SVK 2005 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 16. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:04:15 0:01:14
81 439 athlete detail ŠKVARKOVÁ Daniela SVK 2008 AK STEEPLE POPRAD 18. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:04:21 0:01:20
82 102 athlete detail ANTALOVÁ Františka SVK 2007 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 19. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:04:26 0:01:25
83 182 athlete detail DEPTA Peter SVK 2005 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 30. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:04:30 0:01:29
84 340 athlete detail OGURČÁKOVÁ Veronika SVK 2008 ZŠ Rudňany 20. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:04:30 0:01:29
85 331 athlete detail HORVÁTHOVÁ Viktória SVK 2005 ZŠ Rudňany 17. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:04:33 0:01:32
86 441 athlete detail MAJDÁN Michal SVK 2007 AK STEEPLE POPRAD 19. /  Chlapci 8-9 rokov 0:04:33 0:01:32
87 252 athlete detail JENDRÁLOVÁ Laura SVK 2006 ZŠ Komenského 2 Spišská Nová Ves 18. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:04:38 0:01:37
88 383 athlete detail ONDRA Vladimír SVK 2008 ZŠ Povýšenia sv. kríža Smižany 20. /  Chlapci 8-9 rokov 0:04:42 0:01:41
89 142 athlete detail MIKOVÁ Nikola SVK 2005 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 19. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:04:42 0:01:41
90 160 athlete detail ŠPENER Filip SVK 2008 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 21. /  Chlapci 8-9 rokov 0:04:43 0:01:42
91 159 athlete detail ŠIMKOVÁ Sandra SVK 2007 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 21. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:04:44 0:01:43
92 164 athlete detail TAKÁČOVÁ Kristína SVK 2007 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 22. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:04:46 0:01:45
93 400 athlete detail SABOLOVÁ Daniela SVK 2005 Spišské Tomášovce 20. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:04:46 0:01:45
94 230 athlete detail RUSNÁKOVÁ Patrícia SVK 2006 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 21. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:04:49 0:01:48
95 143 athlete detail NOVÁKOVÁ Diana SVK 2008 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 23. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:04:49 0:01:48
96 149 athlete detail PODVOJSKÝ Timotej SVK 2007 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 22. /  Chlapci 8-9 rokov 0:04:49 0:01:48
97 154 athlete detail SEMAN Jakub SVK 2008 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 23. /  Chlapci 8-9 rokov 0:05:00 0:01:59
98 130 athlete detail KLEMPÁROVÁ Karolína SVK 2006 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 22. /  Najml. žiačky 10-11 rokov 0:05:00 0:01:59
99 372 athlete detail ČONKA Martin SVK 2005 ZŠ Povýšenia sv. kríža Smižany 31. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:05:00 0:01:59
100 147 athlete detail PECHA Marek SVK 2006 ZŠ Komenského ulica 3 Smižany 32. /  Najml. žiaci 10-11 rokov 0:05:00 0:01:59