Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - CT

cross country skiing
DATE :26.1.2020 PLACE  :stadion Horní Mísečky

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Results -
Loading...
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap 1.Mezičas # 1.Průjezd # 2.Mezičas # 2.Průjezd # 3.Mezičas #
DISPLAY ON PAGE
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap 1.Mezičas # 1.Průjezd # 2.Mezičas # 2.Průjezd # 3.Mezičas #
1 1007 athlete detail KRÁKORA Ondřej CZE 2003 Olfin Car Ski Team 1. /  MK15-29 1:11:54.7 0:00:00.0 19:33.3 1 22:54.1 1 0:43:48.8 1 0:47:05.6 1 1:08:31.1 1
2 1042 athlete detail MAKOVIČKA Milan CZE 2001 Olfin Car Skilauf team 2. /  MK15-29 1:13:43.2 0:01:48.4 19:33.8 2 22:55.1 2 0:44:23.3 2 0:47:55.7 2 1:10:12.4 2
3 1001 athlete detail KUBRIČAN Lukáš CZE 1984 Rossignol racing team 1. /  MK30-39 1:13:59.2 0:02:04.4 20:13.8 5 23:45.0 4 0:44:38.8 3 0:48:11.2 3 1:10:25.6 3
4 1029 athlete detail VEBER Josef CZE 1975 LK Tatran Chodov 1. /  MK40-49 1:14:02.2 0:02:07.4 20:24.3 7 23:51.6 7 0:45:31.8 6 0:48:58.7 5 1:10:44.9 4
5 1010 athlete detail PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 1. /  MK50-59 1:14:15.2 0:02:20.4 20:18.5 6 23:47.6 5 0:45:18.6 4 0:48:52.9 4 1:10:48.9 5
6 1006 athlete detail MALÍK Tomáš CZE 1984 SSC Železný Brod 2. /  MK30-39 1:15:02.4 0:03:07.7 20:10.5 4 23:44.1 3 0:45:34.1 7 0:49:12.1 7 1:11:28.4 6
7 1017 athlete detail ŽÍŽALA Josef CZE 1999 Žižkovský tygři 3. /  MK15-29 1:15:30.7 0:03:35.9 20:08.3 3 23:49.0 6 0:45:29.3 5 0:49:10.9 6 1:11:51.6 7
8 1106 athlete detail BRANAS MARCIN POL 1986 SN Klasyk Warszawa 3. /  MK30-39 1:16:56.1 0:05:01.4 20:52.3 9 24:32.8 9 0:47:14.3 8 0:50:49.6 8 1:13:23.4 8
9 1013 athlete detail HAVEL Lukáš CZE 1974 Olfin Car Skilauf team 2. /  MK40-49 1:18:11.6 0:06:16.9 21:40.0 14 25:27.8 14 0:47:52.6 11 0:51:43.4 12 1:14:28.7 9
10 1009 athlete detail SILVIO Schneider GER 1969 --- 2. /  MK50-59 1:18:22.9 0:06:28.1 21:33.8 13 25:07.5 10 0:47:40.8 10 0:51:26.6 10 1:14:40.7 10
11 1043 athlete detail PEŠTA Petr CZE 1975 USK CS Plzeň 3. /  MK40-49 1:18:29.9 0:06:35.1 21:32.8 12 25:10.6 12 0:48:04.3 13 0:51:42.9 11 1:15:01.2 13
12 1095 athlete detail VALIGURA Martin CZE 1973 XCSPORT.cz Nordic Racing Team 4. /  MK40-49 1:18:40.4 0:06:45.6 21:19.3 10 25:11.6 13 0:47:58.6 12 0:51:44.1 13 1:14:57.4 12
13 1016 athlete detail MOLVA František CZE 1994 SKI team VYSOČINA 4. /  MK15-29 1:18:52.9 0:06:58.1 20:38.5 8 24:29.8 8 0:47:22.8 9 0:51:17.4 9 1:14:55.4 11
14 1012 athlete detail ŠIMŮNEK Jaromír CZE 1955 SKP Kornspitz Jablonec 1. /  MK60+ 1:20:04.9 0:08:10.1 22:05.5 17 25:54.1 16 0:48:44.8 15 0:52:33.9 15 1:16:21.2 15
15 1014 athlete detail ŠIMEK Pavel CZE 1980 Olfin Car Skilauf team 5. /  MK40-49 1:20:08.9 0:08:14.1 21:22.8 11 25:07.6 11 0:48:10.8 14 0:52:08.6 14 1:16:19.4 14
16 1027 athlete detail JIRÁK Jan CZE 1978 Olfin Car Skilauf team 6. /  MK40-49 1:20:47.4 0:08:52.6 22:17.8 18 26:00.6 18 0:49:17.3 17 0:53:04.1 17 1:17:03.7 16
17 1015 athlete detail MRÁZ Antonín CZE 1972 VSK Elektro 7. /  MK40-49 1:21:05.6 0:09:10.9 21:51.8 15 25:36.3 15 0:49:07.1 16 0:52:54.7 16 1:17:20.2 17
18 1049 athlete detail HÁK Michal CZE 1975 Sokol Studenec 8. /  MK40-49 1:22:59.1 0:11:04.4 22:02.0 16 25:54.1 16 0:50:00.4 18 0:53:55.1 18 1:19:03.7 18
19 1052 athlete detail GROßE Ralf GER 1973 PSV ZITTAU 9. /  MK40-49 1:23:26.3 0:11:31.6 23:29.0 22 27:17.5 21 0:51:35.3 20 0:55:26.6 20 1:19:42.2 19
20 1200 athlete detail GAJDA Jan CZE 1968 Slovan Praha Zdravotník 3. /  MK50-59 1:24:15.3 0:12:20.6 22:56.8 19 27:01.8 19 0:51:06.6 19 0:55:03.6 19 1:20:16.9 20
21 1033 athlete detail WITKE Thomas GER 1965 DRESDEN 4. /  MK50-59 1:25:56.1 0:14:01.3 23:43.5 23 27:38.1 23 0:52:33.6 22 0:56:34.8 21 1:22:02.7 21
22 1011 athlete detail MARKOVÁ Eva CZE 1983 VSK Elektro ČVUT Praha 1. /  WK30-39 1:25:57.3 0:14:02.6 23:50.0 25 27:42.3 24 0:52:47.8 23 0:56:51.6 23 1:22:09.9 22
23 1030 athlete detail KAUFMANN Gottfried GER 1965 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 5. /  MK50-59 1:27:22.8 0:15:28.1 23:26.5 21 27:27.1 22 0:52:57.1 24 0:56:59.6 24 1:23:21.9 23
24 1102 athlete detail JUSYPENKO Michal CZE 1980 Enervit Yoko Team 10. /  MK40-49 1:27:31.8 0:15:37.1 23:02.8 20 27:08.8 20 0:52:17.4 21 0:56:41.3 22 1:23:22.2 24
25 1098 athlete detail ŠKODA Aleš CZE 1975 Olfin Car Ski Team Trutnov 11. /  MK40-49 1:28:13.1 0:16:18.3 23:45.0 24 27:44.1 25 0:53:09.1 25 0:57:17.8 25 1:24:00.9 25
26 1023 athlete detail KUBEČEK Ladislav CZE 1962 Kasper Swix Team 6. /  MK50-59 1:30:32.5 0:18:37.8 24:08.8 26 28:16.8 26 0:55:07.8 26 0:59:22.6 27 1:26:29.9 27
27 1083 athlete detail KAUFMANN Johannes GER 1961 VfL Reumtengrün 7. /  MK50-59 1:30:39.3 0:18:44.5 24:46.0 28 28:51.8 28 0:55:11.6 27 0:59:22.1 26 1:26:28.7 26
28 1057 athlete detail KRÁKORA Petr CZE 1970 Kasper Swix Team 8. /  MK50-59 1:31:33.3 0:19:38.5 24:14.5 27 28:22.6 27 0:55:13.1 28 0:59:33.3 28 1:26:59.9 28
29 1044 athlete detail HOFMAN Daniel CZE 1991 Kanoistika Poděbrady 5. /  MK15-29 1:31:37.0 0:19:42.3 24:53.3 29 29:20.6 29 0:56:11.6 29 1:00:44.3 30 1:27:30.4 30
30 1028 athlete detail ŠOUREK Libor CZE 1966 Olympic 9. /  MK50-59 1:31:46.3 0:19:51.5 25:12.5 30 29:34.1 30 0:56:14.4 30 1:00:42.3 29 1:27:28.4 29
31 1008 athlete detail PRUNER Petr CZE 1982 SPORTICUS team 4. /  MK30-39 1:33:09.0 0:21:14.3 25:28.5 35 29:43.6 34 0:56:52.9 34 1:01:10.1 31 1:28:56.7 31
32 1024 athlete detail VALENTA Michal CZE 1962 Ski Tužín 10. /  MK50-59 1:33:30.8 0:21:36.0 25:16.5 31 29:42.6 33 0:56:34.6 31 1:01:10.1 31 1:28:57.2 32
33 1036 athlete detail PFOFF Jan CZE 1980 Kanoistika Poděbrady 12. /  MK40-49 1:33:46.5 0:21:51.8 26:16.3 41 30:37.3 41 0:57:33.6 36 1:01:57.5 36 1:29:33.2 33
34 1034 athlete detail VAŠÍČEK Roman CZE 1974 Continental Adršpach 13. /  MK40-49 1:34:18.3 0:22:23.5 25:49.5 38 30:05.2 36 0:57:18.1 35 1:01:42.8 34 1:29:51.6 34
35 1090 athlete detail SLABÝ Jan CZE 1979 SKI team VYSOČINA 14. /  MK40-49 1:34:39.5 0:22:44.8 26:34.0 44 30:52.5 43 0:58:06.6 39 1:02:31.8 39 1:30:19.2 36
36 1035 athlete detail ZELLER Zbyněk CZE 1955 ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU 2. /  MK60+ 1:34:41.0 0:22:46.3 26:01.0 39 30:15.7 39 0:57:43.4 38 1:02:09.3 37 1:30:15.2 35
37 1086 athlete detail UHLIG Insa GER 2003 SKI KLUB Dresden 1. /  WK15-29 1:35:04.0 0:23:09.3 25:45.5 36 30:08.1 37 0:57:41.1 37 1:02:11.3 38 1:30:32.4 37
38 1199 athlete detail PANENKA Ondřej CZE 1980 RK Trója 15. /  MK40-49 1:35:15.8 0:23:21.0 25:16.8 32 29:39.1 32 0:56:50.4 32 1:01:43.6 35 1:30:46.0 39
39 1107 athlete detail ZATONSKI KAMIL POL 1981 SN Klasyk Warszawa 5. /  MK30-39 1:35:18.0 0:23:23.3 25:23.0 33 29:34.3 31 0:56:51.4 33 1:01:28.6 33 1:30:36.4 38
40 1062 athlete detail KRONIKA Miroslav CZE 1971 www.SPORTeM.info 16. /  MK40-49 1:35:19.8 0:23:25.0 26:37.1 45 30:55.8 46 0:58:31.9 42 1:02:52.5 41 1:30:57.0 40
41 1041 athlete detail KUNDERA Zdeněk CZE 1989 --- 6. /  MK30-39 1:35:37.0 0:23:42.3 26:19.5 42 30:45.2 42 0:58:24.1 41 1:02:50.5 40 1:31:08.9 41
42 1020 athlete detail KŘOUSTKOVÁ Vendula CZE 1976 ČZU Rolníci 1. /  WK40-49 1:35:58.8 0:24:04.0 26:39.6 46 30:55.0 44 0:58:34.6 43 1:03:04.0 43 1:31:37.4 42
43 1048 athlete detail ŠÍR Václav CZE 1948 Spartak Rokytnice 3. /  MK60+ 1:36:15.0 0:24:20.2 26:32.5 43 30:55.5 45 0:58:50.4 45 1:03:21.0 45 1:31:46.2 43
44 1091 athlete detail MAZUREK Artur mazurek POL 1970 Gmina Ludzi z Pasją 11. /  MK50-59 1:36:33.8 0:24:39.0 26:02.0 40 30:32.8 40 0:58:36.4 44 1:03:14.3 44 1:32:00.9 44
45 1018 athlete detail KUBEČEK Ladislav CZE 1991 Kasper Swix Team 6. /  MK15-29 1:37:33.5 0:25:38.7 25:27.3 34 30:00.3 35 0:58:09.4 40 1:02:59.3 42 1:32:47.4 45
46 1066 athlete detail ŠEBEK Jiří CZE 1984 --- 7. /  MK30-39 1:39:47.5 0:27:52.7 25:48.8 37 30:10.6 38 0:59:13.9 46 1:03:58.0 46 1:34:43.2 46
47 1104 athlete detail KNAPP Kryštof CZE 1997 Faxon 7. /  MK15-29 1:39:49.2 0:27:54.5 27:01.8 48 31:28.5 48 1:01:21.9 49 1:05:53.0 48 1:35:21.9 47
48 1045 athlete detail KUBEC Karel CZE 1978 Kasper - Swix team 17. /  MK40-49 1:40:48.7 0:28:54.0 28:13.0 55 32:41.5 55 1:02:04.6 54 1:06:39.5 53 1:36:14.7 48
49 1099 athlete detail DULEBA Lukáš CZE 1984 Luka Racing 8. /  MK30-39 1:40:59.2 0:29:04.5 26:41.0 47 31:12.3 47 1:01:05.6 47 1:05:51.5 47 1:36:17.0 49
50 1076 athlete detail HÁKOVÁ Michaela CZE 1971 SOKOL VALTEŘICE 2. /  WK40-49 1:41:22.2 0:29:27.5 27:10.3 49 31:39.3 49 1:01:10.4 48 1:05:54.8 49 1:36:37.2 50
51 1073 athlete detail JANAK Karel CZE 1957 TITAN TRILIFE 4. /  MK60+ 1:41:50.0 0:29:55.2 27:29.5 50 32:26.0 51 1:01:29.9 51 1:06:27.0 51 1:36:51.9 51
52 1051 athlete detail ČIPERA Radek CZE 1964 Radvanice 12. /  MK50-59 1:42:01.5 0:30:06.7 27:54.5 53 32:33.5 54 1:01:49.1 52 1:06:34.5 52 1:37:21.5 53
53 1101 athlete detail ZVOLSKÝ Ladislav CZE 1978 Borci zdar! 18. /  MK40-49 1:42:03.0 0:30:08.2 27:56.1 54 32:29.8 52 1:02:29.1 55 1:07:12.2 55 1:37:27.0 55
54 1058 athlete detail KUPR Jan CZE 1985 Cooper TEAM 9. /  MK30-39 1:42:03.2 0:30:08.5 27:34.3 51 32:17.3 50 1:01:23.4 50 1:06:00.3 50 1:37:03.2 52
55 1088 athlete detail ŽÁKOVEC Pavel CZE 1966 Sokol Kolinec 13. /  MK50-59 1:42:09.0 0:30:14.2 27:49.8 52 32:30.8 53 1:01:59.6 53 1:06:47.3 54 1:37:26.0 54
56 1037 athlete detail ČAJČÍK Karel CZE 1957 Yacht Pardubice 5. /  MK60+ 1:46:00.2 0:34:05.4 28:17.8 56 33:00.0 56 1:04:10.9 56 1:09:03.7 56 1:40:59.2 56
57 1100 athlete detail BLÁHA Tomáš CZE 1969 Sokol Dřevěnice 14. /  MK50-59 1:48:11.7 0:36:16.9 29:03.3 57 33:58.8 58 1:05:29.4 57 1:10:32.5 57 1:43:07.0 57
58 1039 athlete detail BRUNCLÍK Ivo CZE 1958 Slovan Špindlerův Mlýn 6. /  MK60+ 1:48:35.7 0:36:40.9 29:55.0 60 34:55.7 60 1:06:30.1 58 1:11:29.0 58 1:43:47.7 58
59 1061 athlete detail DLABOLA Petr CZE 1977 --- 19. /  MK40-49 1:48:53.9 0:36:59.2 29:03.3 58 33:53.5 57 1:07:05.4 60 1:11:48.2 59 1:44:02.8 59
60 1040 athlete detail JINDŘIŠKOVÁ Alena CZE 1961 GLEDE Team 1. /  WK50+ 1:50:09.1 0:38:14.4 29:37.6 59 34:35.7 59 1:06:57.4 59 1:11:53.0 60 1:45:06.5 60
61 1068 athlete detail TRDLA Tomáš CZE 1969 HEXENSCHOOS 15. /  MK50-59 1:54:28.1 0:42:33.4 30:19.0 61 35:31.8 61 1:09:11.6 61 1:14:35.2 61 1:49:03.7 61
62 1085 athlete detail MOTYČKOVÁ Stanislava CZE 1971 FEL Praha 3. /  WK40-49 1:55:42.4 0:43:47.6 31:54.8 64 36:59.2 63 1:10:26.2 62 1:15:30.2 62 1:50:25.2 62
63 1025 athlete detail TEPLÁ Jana CZE 1979 --- 4. /  WK40-49 1:56:21.1 0:44:26.3 31:37.0 62 36:46.5 62 1:11:11.4 63 1:16:48.7 63 1:51:03.0 63
64 1080 athlete detail LAMBERT Miloš CZE 1969 --- 16. /  MK50-59 1:58:17.1 0:46:22.3 33:48.8 69 39:08.7 68 1:13:58.9 66 1:18:59.2 66 1:53:08.2 64
65 1097 athlete detail STEPANEK PETR CZE 1976 TJ TEMPO TOM-OB 20. /  MK40-49 2:01:45.6 0:49:50.8 31:58.1 65 37:14.5 64 1:13:12.2 65 1:18:44.7 64 1:56:25.0 65
66 1084 athlete detail PILC Oldřich CZE 1951 SK SKI - SPORT Praděd 7. /  MK60+ 2:03:51.8 0:51:57.0 34:41.6 74 39:58.0 73 1:15:38.9 67 1:21:04.9 67 1:58:17.8 66
67 1059 athlete detail NOSEK Jiří CZE 1971 --- 21. /  MK40-49 2:04:50.0 0:52:55.3 34:21.8 72 39:41.0 71 1:16:27.7 71 1:21:45.6 68 1:59:06.0 67
68 1077 athlete detail LOULA Marek CZE 1974 --- 22. /  MK40-49 2:05:26.5 0:53:31.8 33:22.8 67 38:50.2 67 1:16:32.9 72 1:22:21.1 72 2:00:16.5 68
69 1078 athlete detail GOLINSKI Janusz POL 1953 --- 8. /  MK60+ 2:06:25.0 0:54:30.3 33:56.1 70 39:28.0 70 1:16:17.4 70 1:22:10.1 71 2:00:33.0 69
70 1092 athlete detail KOSÁČEK Václav CZE 1949 KHS Jilemnice 9. /  MK60+ 2:07:09.3 0:55:14.5 34:27.3 73 40:01.4 74 1:16:54.2 73 1:22:32.1 73 2:01:27.3 70
71 1063 athlete detail CIBULKA Lukáš CZE 1971 --- 23. /  MK40-49 2:07:35.5 0:55:40.8 32:39.8 66 38:01.0 66 1:16:13.9 69 1:22:04.4 70 2:01:39.7 72
72 83 athlete detail ZAKOUŘIL Jiří CZE 1967 Dvořákovka 17. /  MK50-59 2:08:47.0 0:56:52.3 31:42.7 63 37:33.0 65 1:13:11.1 64 1:18:50.7 65 2:01:29.2 71
73 1032 athlete detail COUFALOVÁ Markéta CZE 1985 --- 2. /  WK30-39 2:09:04.8 0:57:10.0 35:29.1 76 41:04.2 75 1:19:18.9 75 1:25:07.6 76 2:03:21.3 73
74 1079 athlete detail ADAMIK Jan POL 1959 --- 10. /  MK60+ 2:09:49.5 0:57:54.7 37:13.6 82 42:45.2 82 1:19:20.4 76 1:24:53.4 75 2:03:54.3 75
75 1060 athlete detail VALIŠKA Vladislav CZE 1966 --- 18. /  MK50-59 2:10:24.2 0:58:29.5 34:03.3 71 39:45.5 72 1:15:49.4 68 1:21:46.1 69 2:03:30.3 74
76 1021 athlete detail ČERNÁ Petra CZE 1977 3D Fitness Race Team 5. /  WK40-49 2:11:38.2 0:59:43.5 36:30.1 79 42:19.2 79 1:20:27.4 79 1:26:19.4 78 2:05:37.0 76
77 1064 athlete detail CHROBAK Marcin POL 1973 --- 24. /  MK40-49 2:11:51.5 0:59:56.7 36:34.3 80 42:19.2 79 1:21:08.9 80 1:27:07.8 80 2:05:44.8 77
78 1065 athlete detail PFOFF Jan CZE 1953 Kanoistika Poděbrady 11. /  MK60+ 2:12:39.7 1:00:45.0 35:12.1 75 41:04.7 76 1:19:38.7 77 1:25:39.4 77 2:06:17.1 78
79 1074 athlete detail DUNDÁČEK Karel CZE 2004 --- 8. /  MK15-29 2:15:13.7 1:03:19.0 33:48.6 68 39:14.7 69 1:17:32.4 74 1:23:55.1 74 2:08:19.8 79
80 1075 athlete detail DUNDÁČEK Milan CZE 1969 --- 19. /  MK50-59 2:15:51.9 1:03:57.2 35:45.1 77 41:35.2 77 1:20:24.7 78 1:26:37.9 79 2:09:12.8 80
81 1067 athlete detail VÁBEK Jiří CZE 1981 --- 10. /  MK30-39 2:19:47.7 1:07:52.9 36:36.8 81 42:23.7 81 1:23:33.2 83 1:29:41.3 83 2:14:00.0 82
82 1096 athlete detail BROŽKOVÁ LUDMILA CZE 1962 HSK BENECKO 2. /  WK50+ 2:19:50.7 1:07:55.9 36:19.3 78 41:58.7 78 1:22:59.4 81 1:29:16.3 81 2:13:09.5 81
83 1087 athlete detail ZDERADIČKA Petr CZE 1974 --- 25. /  MK40-49 2:20:19.9 1:08:25.2 37:18.8 83 42:57.5 83 1:23:30.7 82 1:29:40.6 82 2:14:11.3 83
84 1094 athlete detail MALÝ Jaroslav CZE 1972 LAWI Team 26. /  MK40-49 2:21:23.2 1:09:28.4 37:45.1 84 43:55.0 84 1:25:48.7 84 1:32:03.6 84 2:15:10.3 84
85 1103 athlete detail KNAPP Petr CZE 1956 FACSON 12. /  MK60+ 2:24:26.9 1:12:32.1 38:14.6 86 44:36.7 86 1:26:52.9 85 1:33:29.3 85 2:18:00.5 85
86 1082 athlete detail MYTYCH Ryszard POL 1951 --- 13. /  MK60+ 2:27:15.1 1:15:20.4 39:50.6 87 46:17.9 87 1:29:29.2 87 1:35:43.5 87 2:20:40.0 86
87 1046 athlete detail NEMETH Marek CZE 1981 Mufloni Kunratice 11. /  MK30-39 2:31:05.6 1:19:10.8 38:13.3 85 44:30.7 85 1:28:17.7 86 1:35:21.3 86 2:22:54.8 87
--- 1081 athlete detail WILK Bogdan POL 1965 --- . /  MK50-59 DNF --- 41:18.6 --- 48:11.9 --- --- --- --- --- --- ---
--- 1003 athlete detail KNOPOVÁ Kamila CZE 1992 Rossignol racing team . /  WK15-29 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1004 athlete detail SIKORA Jakub CZE 1984 Rossignol racing team . /  MK30-39 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1005 athlete detail SCHÜTZOVÁ Sandra CZE 1991 ČKS SKI Jilemnice . /  WK15-29 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1019 athlete detail SUCHÝ Jiří CZE 1976 FEL Praha . /  MK40-49 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1022 athlete detail SVOBODOVÁ Kateřina CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice . /  WK15-29 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1026 athlete detail JIŘIŠTOVÁ Zuzana CZE 1982 --- . /  WK30-39 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1031 athlete detail FLÍDROVÁ Jana CZE 1984 Kanoistika Poděbrady . /  WK30-39 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1038 athlete detail PAULŮ Blanka CZE 1954 Ski Vyoké nad Jizerou . /  WK50+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1047 athlete detail PETERKA František CZE 1949 Sokol Troja . /  MK60+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1050 athlete detail BLAHNA Petr CZE 1950 Olfin Car Ski Team . /  MK60+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1053 athlete detail HERMANN Jan GER 1978 --- . /  MK40-49 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1054 athlete detail CHRIST Martina GER 1958 SV Chemie Gotha e.V. . /  WK50+ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.