Blinduro Trail Fest

MTB
DATE :28 - 30.8.2020 PLACE  :Bikepark Lipno

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Results -
Loading...
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap Net time RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 #
DISPLAY ON PAGE
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap Net time RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 #
1 938 RYS Jan CZE 2007 Sportovní kurzy opava 1. /  Rookie 11-14 let 0:10:52.7 0:00:00.0 0:10:52.7 02:15.3 1 03:02.3 1 02:47.2 2 02:47.9 2
2 653 DOBŘECKÝ Jakub CZE 2006 --- 2. /  Rookie 11-14 let 0:11:05.9 0:00:13.2 0:11:05.9 02:17.4 2 03:08.5 2 02:46.2 1 02:53.7 3
3 932 JANOUT Jan CZE 2006 --- 3. /  Rookie 11-14 let 0:11:14.4 0:00:21.7 0:11:14.4 02:18.6 3 03:20.4 7 02:49.4 4 02:46.0 1
4 641 ŠRAIL Matěj CZE 2008 --- 4. /  Rookie 11-14 let 0:11:27.1 0:00:34.4 0:11:27.1 02:34.0 9 03:09.9 3 02:49.0 3 02:54.0 4
5 643 HANÁK Štěpán CZE 2008 --- 5. /  Rookie 11-14 let 0:11:32.8 0:00:40.1 0:11:32.8 02:22.3 5 03:17.5 6 02:56.1 5 02:56.7 6
6 945 ŠRÁMEK Jan CZE 2006 BmxMtbCreew 6. /  Rookie 11-14 let 0:11:34.7 0:00:42.0 0:11:34.7 02:21.4 4 03:17.4 5 02:57.6 8 02:58.3 7
7 942 RÝDL Matěj CZE 2007 KrabCycles 7. /  Rookie 11-14 let 0:11:55.1 0:01:02.4 0:11:55.1 02:40.8 12 03:17.1 4 02:57.5 7 02:59.7 10
8 941 SMETÁNKA Mikuláš CZE 2007 Expres CZ TUFO Team Kolín 8. /  Rookie 11-14 let 0:12:06.8 0:01:14.1 0:12:06.8 02:36.9 10 03:31.3 9 02:57.2 6 03:01.4 12
9 663 ŠTULC Tobiáš CZE 2008 --- 9. /  Rookie 11-14 let 0:12:11.6 0:01:18.9 0:12:11.6 02:26.8 6 03:35.1 12 03:10.9 11 02:58.5 8
10 665 HERMANN Adam CZE 2008 --- 10. /  Rookie 11-14 let 0:12:19.7 0:01:27.0 0:12:19.7 02:40.7 11 03:33.8 10 03:01.2 10 03:03.8 14
11 933 JANOUT Václav CZE 2008 --- 11. /  Rookie 11-14 let 0:12:21.0 0:01:28.3 0:12:21.0 02:29.4 7 03:26.8 8 03:28.2 21 02:56.6 5
12 937 PROCHÁZKA Nicholas Martin CZE 2009 TERRAPRO RACING 12. /  Rookie 11-14 let 0:12:25.4 0:01:32.7 0:12:25.4 02:45.7 16 03:38.9 13 02:59.5 9 03:01.3 11
13 925 VÍT Ondřej CZE 2010 Blue Fly Riders 1. /  Grom 8-10 let 0:12:37.2 0:01:44.5 0:12:37.2 02:31.6 8 03:40.1 16 03:17.8 17 03:07.7 16
14 631 PEKAŘ Šimon CZE 2009 --- 13. /  Rookie 11-14 let 0:12:38.4 0:01:45.7 0:12:38.4 02:46.9 17 03:34.2 11 03:12.5 12 03:04.7 15
15 920 SEMERÁD Marek CZE 2012 Rochokolo 2. /  Grom 8-10 let 0:12:46.2 0:01:53.5 0:12:46.2 02:49.9 18 03:39.9 14 03:12.8 13 03:03.6 13
16 930 HLUBOCKÝ Aleš CZE 2006 --- 14. /  Rookie 11-14 let 0:12:49.1 0:01:56.4 0:12:49.1 02:53.8 20 03:40.8 17 03:15.2 14 02:59.3 9
17 647 RŮŽIČKA Tobiáš CZE 2008 --- 15. /  Rookie 11-14 let 0:12:53.8 0:02:01.1 0:12:53.8 02:42.2 15 03:39.9 15 03:17.3 16 03:14.2 20
18 934 KLOKOČKOVÁ Eva CZE 2006 Bikestrike 16. /  Rookie 11-14 let 0:12:56.6 0:02:03.9 0:12:56.6 02:41.7 14 03:42.8 18 03:19.3 18 03:12.8 18
19 947 VLK Štěpán CZE 2009 FDF Commencal team 17. /  Rookie 11-14 let 0:13:13.2 0:02:20.5 0:13:13.2 02:40.9 13 03:54.1 21 03:26.9 20 03:11.3 17
20 943 STEJSKAL Bruno CZE 2009 VELOSERVIS RACE BIKE 18. /  Rookie 11-14 let 0:13:28.9 0:02:36.2 0:13:28.9 03:03.2 24 03:49.0 20 03:22.7 19 03:14.0 19
21 657 JAZEJČEK Martin CZE 2006 --- 19. /  Rookie 11-14 let 0:14:01.7 0:03:09.0 0:14:01.7 03:13.7 25 03:48.1 19 03:44.8 26 03:14.9 21
22 926 ŽILÁK František CZE 2012 Rock Machine-Cyklomax enduro team 3. /  Grom 8-10 let 0:14:12.2 0:03:19.5 0:14:12.2 02:54.5 21 04:03.1 23 03:39.0 23 03:35.6 31
23 929 HEJDA Alex CZE 2007 FR bikes 20. /  Rookie 11-14 let 0:14:13.4 0:03:20.7 0:14:13.4 02:53.2 19 04:12.2 26 03:35.1 22 03:32.9 29
24 913 FOJTÍK Benjamin CZE 2012 EVIL Bikes Czech 4. /  Grom 8-10 let 0:14:16.2 0:03:23.5 0:14:16.2 03:02.5 23 03:59.7 22 03:15.4 15 03:58.6 40
25 944 ŠEBESTA David CZE 2006 --- 21. /  Rookie 11-14 let 0:14:19.6 0:03:26.9 0:14:19.6 02:55.8 22 04:04.5 24 03:48.4 28 03:30.9 26
26 935 KRIŠTŮFEK Vít CZE 2007 --- 22. /  Rookie 11-14 let 0:14:24.7 0:03:32.0 0:14:24.7 03:14.8 26 04:06.0 25 03:44.2 24 03:19.7 22
27 922 ŠPIČÁK Mirek CZE 2011 BMX Bohnice 5. /  Grom 8-10 let 0:14:59.1 0:04:06.4 0:14:59.1 03:36.9 33 04:12.8 27 03:45.5 27 03:23.9 23
28 659 NOVÁK Jakub CZE 2008 --- 23. /  Rookie 11-14 let 0:15:13.2 0:04:20.5 0:15:13.2 03:22.5 29 04:25.4 30 03:54.2 30 03:31.1 27
29 649 KLIMPL Jan CZE 2007 --- 24. /  Rookie 11-14 let 0:15:19.6 0:04:26.9 0:15:19.6 03:47.5 34 04:20.6 29 03:44.7 25 03:26.7 24
30 915 KLOKOČKA Radim CZE 2011 --- 6. /  Grom 8-10 let 0:15:25.9 0:04:33.2 0:15:25.9 03:28.3 30 04:34.3 31 03:55.3 31 03:28.0 25
31 655 MATĚNA Filip CZE 2007 --- 25. /  Rookie 11-14 let 0:15:31.0 0:04:38.3 0:15:31.0 03:29.4 31 04:37.2 32 03:49.5 29 03:34.7 30
32 924 VILD Matěj CZE 2011 --- 7. /  Grom 8-10 let 0:15:47.1 0:04:54.4 0:15:47.1 03:31.6 32 04:43.7 33 04:00.5 33 03:31.3 28
33 635 VESELÝ Vilém CZE 2009 --- 26. /  Rookie 11-14 let 0:16:20.6 0:05:27.9 0:16:20.6 03:15.0 27 05:28.8 38 03:55.5 32 03:41.3 33
34 916 KOCIAN Tomáš CZE 2011 --- 8. /  Grom 8-10 let 0:16:52.3 0:05:59.6 0:16:52.3 03:58.1 36 04:57.3 34 04:20.2 36 03:36.7 32
35 623 ENDRST Michal CZE 2011 --- 9. /  Grom 8-10 let 0:17:17.9 0:06:25.2 0:17:17.9 04:09.4 38 05:05.8 35 04:12.7 35 03:50.0 34
36 940 SIROKY Ondrej CZE 2007 --- 27. /  Rookie 11-14 let 0:17:33.8 0:06:41.1 0:17:33.8 03:15.2 28 04:18.2 28 04:10.9 34 05:49.5 51
37 615 UHLÍŘ Vendelín CZE 2013 --- 1. /  Kid 5-7 let 0:17:38.2 0:06:45.5 0:17:38.2 03:57.1 35 05:12.7 36 04:30.9 38 03:57.3 38
38 609 ŠŤASTNÝ Adam CZE 2013 --- 2. /  Kid 5-7 let 0:17:53.0 0:07:00.3 0:17:53.0 04:18.8 40 05:12.9 37 04:23.2 37 03:57.9 39
39 923 ŠTULC Albert CZE 2012 --- 10. /  Grom 8-10 let 0:18:56.0 0:08:03.3 0:18:56.0 03:58.9 37 06:15.8 43 04:46.4 40 03:54.9 36
40 906 LUKEŠ Tomáš CZE 2013 Yetymotosport Kraslice 3. /  Kid 5-7 let 0:19:21.3 0:08:28.6 0:19:21.3 04:49.3 42 05:34.2 39 05:03.5 42 03:54.3 35
41 904 KUCHYNKOVA Julia SVK 2013 Suspension Clinic 4. /  Kid 5-7 let 0:19:35.3 0:08:42.6 0:19:35.3 04:59.0 44 05:54.7 41 04:44.5 39 03:57.1 37
42 927 EDL Pavel CZE 2006 BMX Bohnice 28. /  Rookie 11-14 let 0:19:37.7 0:08:45.0 0:19:37.7 04:32.0 41 05:41.3 40 05:20.3 45 04:04.1 42
43 607 LAHODA Daniel CZE 2013 --- 5. /  Kid 5-7 let 0:20:26.7 0:09:34.0 0:20:26.7 04:11.3 39 07:02.3 47 04:59.8 41 04:13.2 44
44 918 MARTINCOVÁ Kateřina CZE 2011 --- 11. /  Grom 8-10 let 0:20:47.8 0:09:55.1 0:20:47.8 05:24.9 47 06:02.0 42 05:14.4 44 04:06.5 43
45 651 MACH Václav CZE 2009 --- 29. /  Rookie 11-14 let 0:21:21.0 0:10:28.3 0:21:21.0 04:50.8 43 06:20.1 44 05:31.7 47 04:38.4 47
46 629 ŠAMATA Matěj CZE 2012 --- 12. /  Grom 8-10 let 0:21:21.0 0:10:28.3 0:21:21.0 05:10.1 46 06:29.1 45 05:12.3 43 04:29.4 46
47 605 KOLAFA Vávlav CZE 2013 --- 6. /  Kid 5-7 let 0:21:21.2 0:10:28.5 0:21:21.2 05:04.1 45 06:47.5 46 05:26.1 46 04:03.5 41
48 912 DRBOHLAVOVÁ Magdaléna CZE 2012 SkiAndBike Kunratice 13. /  Grom 8-10 let 0:23:56.5 0:13:03.8 0:23:56.5 06:08.2 49 07:06.4 48 06:01.5 48 04:40.4 48
49 625 VOŠTA Jan CZE 2012 --- 14. /  Grom 8-10 let 0:24:20.3 0:13:27.6 0:24:20.3 05:43.5 48 08:00.8 50 06:11.3 50 04:24.6 45
50 627 TRS Matej CZE 2012 --- 15. /  Grom 8-10 let 0:25:07.0 0:14:14.3 0:25:07.0 06:14.9 50 07:22.7 49 06:10.8 49 05:18.6 50
51 907 MARTINEC Lukáš CZE 2014 --- 7. /  Kid 5-7 let 0:32:54.9 0:22:02.2 0:32:54.9 08:52.3 51 10:20.3 51 08:37.8 51 05:04.5 49
52 613 TRS Jakub CZE 2014 --- 8. /  Kid 5-7 let 1:01:50.1 0:50:57.4 1:01:50.1 19:02.6 52 17:08.7 52 13:43.7 52 11:54.9 52

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.