Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Publishing or redistribution of content is prohibited without written permission..
By downloading the file you accept these terms of use.
Loading...
Rank | Bib | Fullname | Nat. | Year | Club | Category | Time | Gap | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 235 | DZUBA David | 2008 | --- | 1. / Chlapci 12-14 rokov | 0:04:37 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 269 | JAVORSKÝ Šimon | 2007 | AK PUMA Senec | 2. / Chlapci 12-14 rokov | 0:04:51 | 0:00:14 | ||
3 | diplom | 267 | JANEGOVÁ Tatiana | 2011 | AK PUMA Senec | 1. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:04:57 | 0:00:20 | ||
4 | diplom | 381 | BERTÓKOVÁ Barbora | 2008 | --- | 1. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:00 | 0:00:23 | ||
5 | diplom | 277 | KOZA Matej | 2008 | AK PUMA Senec | 3. / Chlapci 12-14 rokov | 0:05:04 | 0:00:27 | ||
6 | diplom | 323 | PREHODA Michal | 2008 | AK PUMA Senec | 4. / Chlapci 12-14 rokov | 0:05:08 | 0:00:31 | ||
7 | diplom | 239 | FÜLÖP Viktor | 2008 | BTK Veľký Biel | 5. / Chlapci 12-14 rokov | 0:05:09 | 0:00:32 | ||
8 | diplom | 322 | PRAŽENICOVÁ Michaela | 2010 | AK PUMA Senec | 2. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:10 | 0:00:33 | ||
9 | diplom | 296 | MASÁR Matúš | 2010 | --- | 1. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:16 | 0:00:39 | ||
10 | diplom | 237 | FÜLÖP David | 2011 | BTK Veľký Biel | 2. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:17 | 0:00:40 | ||
11 | diplom | 238 | FÜLÖP Lukáš | 2012 | AŠK Slávia Trnava | 1. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:17 | 0:00:40 | ||
12 | diplom | 255 | HORVATH Theodor | 2011 | AK PUMA Senec | 3. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:25 | 0:00:48 | ||
13 | diplom | 307 | NÉMETH Rastislav | 2011 | AK PUMA Senec | 4. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:26 | 0:00:49 | ||
14 | diplom | 361 | TOMOVIČ Filip | 2012 | Senec football academy | 2. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:26 | 0:00:49 | ||
15 | diplom | 335 | ŠIŠKA Alexander | 2012 | --- | 3. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:38 | 0:01:01 | ||
16 | diplom | 308 | NÉMETHOVÁ Eliška | 2008 | AK PUMA Senec | 2. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:38 | 0:01:01 | ||
17 | diplom | 265 | IGENYES Lucas | 2010 | Leskys runners | 5. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:39 | 0:01:02 | ||
18 | diplom | 314 | PÁLKOVÁ Veronika | 2009 | AK PUMA Senec | 3. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:41 | 0:01:04 | ||
19 | diplom | 274 | KORDOŠ Martin | 2013 | AK PUMA Senec | 4. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:42 | 0:01:05 | ||
20 | diplom | 360 | BALAŽOVIČ Gabriel | 2012 | Leskys runners | 5. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:44 | 0:01:07 | ||
21 | diplom | 256 | HOSMAJ Alex | 2010 | --- | 6. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:48 | 0:01:11 | ||
22 | diplom | 299 | MEŠTER Ladislav | 2011 | HelenkaFit | 7. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:50 | 0:01:13 | ||
23 | diplom | 249 | HAJDÚKOVÁ Nina | 2007 | ZŠ Mlynská Senec | 4. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:51 | 0:01:14 | ||
24 | diplom | 358 | ZELMAN Andrej | 2014 | --- | 6. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:51 | 0:01:14 | ||
25 | diplom | 339 | ŠTELLER Samuel | 2012 | AK Puma Senec / športová akadémia | 7. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:52 | 0:01:15 | ||
26 | diplom | 364 | STRAPKOVÁ Eliška | 2011 | --- | 3. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:52 | 0:01:15 | ||
27 | diplom | 234 | ĎURANOVÁ Veronika | 2011 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 4. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:53 | 0:01:16 | ||
28 | diplom | 217 | BAĎURA Viktor | 2012 | SZŠ Kysucká Senec | 8. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:56 | 0:01:19 | ||
29 | diplom | 369 | GALVÁNEK Jakub | 2010 | --- | 8. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:00 | 0:01:23 | ||
30 | diplom | 329 | SEDILEKOVÁ Eliška | 2013 | Atleticky klub Puma Senec | 1. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:00 | 0:01:23 | ||
31 | diplom | 331 | SLAVKOVSKÝ Teodor | 2013 | SZŠ Kysucká Senec | 9. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:05 | 0:01:28 | ||
32 | diplom | 380 | MRVA Lukáš | 2008 | --- | 6. / Chlapci 12-14 rokov | 0:06:07 | 0:01:30 | ||
33 | diplom | 246 | HABERERN Hugo | 2013 | AK PUMA Senec | 10. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:10 | 0:01:33 | ||
34 | diplom | 232 | ĎURAČKOVÁ Nina | 2013 | --- | 2. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:12 | 0:01:35 | ||
35 | diplom | 344 | BACHRATÁ Kristína | 2007 | --- | 5. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:12 | 0:01:35 | ||
36 | diplom | 218 | BALÁTOVÁ Ela | 2008 | SZŠ Kysucká Senec | 6. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:16 | 0:01:39 | ||
37 | diplom | 257 | HRADÍLKOVÁ Barbora | 2011 | Tehelné Pole | 5. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:20 | 0:01:43 | ||
38 | diplom | 333 | ŠEBOKOVÁ Simona | 2012 | PUMA Senec | 3. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:24 | 0:01:47 | ||
39 | diplom | 332 | SLAVKOVSKÁ Sofia | 2011 | SZŠ Kysucká Senec | 6. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:25 | 0:01:48 | ||
40 | diplom | 351 | TLACHOVÁ Tiffany | 2010 | --- | 7. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:25 | 0:01:48 | ||
41 | diplom | 325 | RYBAROVA Lujza | 2009 | ZŠ Mlynská Senec | 7. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:27 | 0:01:50 | ||
42 | diplom | 242 | GAJDOŠ Roland | 2011 | ZŠ Mlynská Senec | 9. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:28 | 0:01:51 | ||
43 | diplom | 268 | JAVORSKÁ Júlia | 2012 | AK PUMA Senec | 4. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:28 | 0:01:51 | ||
44 | diplom | 376 | ROKAŠOVÁ Emma | 2009 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 8. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:30 | 0:01:53 | ||
45 | diplom | 365 | URBANČOK Dominik | 2012 | --- | 11. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:32 | 0:01:55 | ||
46 | diplom | 262 | HUTTNEROVA Natalia | 2012 | SZŠ Kysucká Senec | 5. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:32 | 0:01:55 | ||
47 | diplom | 297 | MAZÚCHOVÁ Laura | 2009 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 9. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:32 | 0:01:55 | ||
48 | diplom | 258 | HRADÍLKOVÁ Linda | 2013 | Tehelné Pole | 6. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:33 | 0:01:56 | ||
49 | diplom | 295 | MAROŠ Ihnát | 2012 | SZŠ Kysucká Senec | 12. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:33 | 0:01:56 | ||
50 | diplom | 382 | URBANČOK Michal | 2010 | --- | 10. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:36 | 0:01:59 | ||
51 | diplom | 310 | PALCOVA Sara | 2012 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 7. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:36 | 0:01:59 | ||
52 | diplom | 362 | DILLANE Natália | 2013 | --- | 8. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:37 | 0:02:00 | ||
53 | diplom | 383 | WYE Anna | 2006 | ZŠ Senec | 10. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:38 | 0:02:01 | ||
54 | diplom | 293 | MAMRÁKOVÁ Karolina | 2011 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 8. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:52 | 0:02:15 | ||
55 | diplom | 280 | KUČAROVÁ Iva | 2012 | ZŠ Kysucká Senec | 9. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:52 | 0:02:15 | ||
56 | diplom | 313 | PÁLKOVÁ Anna | 2012 | AK PUMA Senec | 10. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:59 | 0:02:22 | ||
57 | diplom | 373 | PETERKA Liliana | 2011 | --- | 9. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:07:00 | 0:02:23 | ||
58 | diplom | 263 | CHYNORADSKA Bianca | 2012 | ZŠ Mlynská Senec | 11. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:01 | 0:02:24 | ||
59 | diplom | 264 | CHYNORADSKY Peter | 2010 | ZŠ Mlynská Senec | 11. / Chlapci 10-11 rokov | 0:07:01 | 0:02:24 | ||
60 | diplom | 231 | ĎURAČKA Marek | 2010 | --- | 12. / Chlapci 10-11 rokov | 0:07:04 | 0:02:27 | ||
61 | diplom | 289 | MÁCSODIOVÁ Rita | 2013 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 12. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:09 | 0:02:32 | ||
62 | diplom | 272 | KAUSITZ Adam | 2013 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 13. / Chlapci 8-9 rokov | 0:07:24 | 0:02:47 | ||
63 | diplom | 222 | BITTEROVÁ Izabela | 2011 | --- | 10. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:07:26 | 0:02:49 | ||
64 | diplom | 250 | HANÁKOVÁ Dominika | 2009 | ZŠ Mlynská Senec | 11. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:07:39 | 0:03:02 | ||
65 | diplom | 324 | RAPCEAN Adrian | 2012 | MŠ Kysucká Senec | 14. / Chlapci 8-9 rokov | 0:07:40 | 0:03:03 | ||
66 | diplom | 252 | HLUZAKOVA Frederika | 2010 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 11. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:07:40 | 0:03:03 | ||
67 | diplom | 306 | NAVARA Vivien | 2012 | ZŠ Kysucká Senec | 13. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:42 | 0:03:05 | ||
68 | diplom | 251 | HANÁKOVÁ Nikola | 2010 | ZŠ Mlynská Senec | 12. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:07:42 | 0:03:05 | ||
69 | diplom | 302 | MISOVICOVA Sofia | 2011 | --- | 13. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:07:44 | 0:03:07 | ||
70 | diplom | 227 | BOŽIKOVÁ Lucia | 2010 | SZŠ Kysucká Senec | 14. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:07:45 | 0:03:08 | ||
71 | diplom | 338 | ŠMIHEL Alex | 2011 | SZŠ Kysucká Senec | 13. / Chlapci 10-11 rokov | 0:07:51 | 0:03:14 | ||
72 | diplom | 321 | POZSÁROVÁ Adela | 2013 | ZŠ Kysucká Senec | 14. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:59 | 0:03:22 | ||
73 | diplom | 286 | KYSELOVÁ Adela | 2010 | SZŠ Kysucká Senec | 15. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:08:00 | 0:03:23 | ||
74 | diplom | 353 | OCHABOVÁ Tereza | 2013 | --- | 15. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:08:09 | 0:03:32 | ||
75 | diplom | 254 | HORKULIČOVÁ Diana | 2012 | ZŠ Mlynská Senec | 16. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:08:11 | 0:03:34 | ||
76 | diplom | 379 | JORIKOVÁ Nikol | 2009 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 12. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:08:20 | 0:03:43 | ||
77 | diplom | 377 | TROŠKOVÁ Ema | 2009 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 13. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:08:21 | 0:03:44 | ||
78 | diplom | 378 | PAVLÍKOVÁ Michaela | 2009 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 14. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:08:23 | 0:03:46 | ||
79 | diplom | 287 | LEHOTSKÁ Laura | 2013 | PUMA Senec | 17. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:08:26 | 0:03:49 | ||
80 | diplom | 224 | BORKOVICOVA Tamara | 2013 | ZŠ Kysucká Senec | 18. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:08:54 | 0:04:17 | ||
81 | diplom | 328 | SAVOVOVÁ Tereza | 2010 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 16. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:09:08 | 0:04:31 | ||
82 | diplom | 281 | KUCHARCIKOVA Karolina | 2011 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 17. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:09:10 | 0:04:33 | ||
83 | diplom | 288 | MACICHOVÁ Michaela | 2013 | ZŠ Mlynská Senec | 19. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:12:55 | 0:08:18 | ||
--- | 304 | MOJŽIŠOVÁ Karolína | 2010 | AK PUMA Senec | . / Dievčatá 10-11 rokov | DNF | --- | |||
--- | 370 | HLUŽOK Filip | 2013 | --- | . / Chlapci 8-9 rokov | DNF | --- |