Rotary Night Run & Inline - Rotary Night Run 2022

Running
DATE :29.7.2022 PLACE  :Žilina

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Results -
Loading...
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
DISPLAY ON PAGE
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
1 413 athlete detail ŽUBOROVÁ Ranáta SVK 2009 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto 1. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:06:47 0:00:00
2 366 athlete detail SUĽA Adam SVK 2010 Malá Čierna 1. /  Chlapci 11-14 rokov 0:06:52 0:00:05
3 363 athlete detail OCHODNIČANOVÁ Miriama SVK 2008 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto 2. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:06:54 0:00:07
4 356 athlete detail GAJDOŠ Martin SVK 2009 Juventa Žilina 2. /  Chlapci 11-14 rokov 0:06:55 0:00:08
5 359 athlete detail KUPKOVÁ Karolína SVK 2008 Maratón klub Rajec 3. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:06:56 0:00:09
6 401 athlete detail ČERVEN Martin SVK 2008 Akaza Žilina 3. /  Chlapci 11-14 rokov 0:07:03 0:00:16
7 358 athlete detail JURICKÝ Mathias SVK 2011 ŠKP Žilina 4. /  Chlapci 11-14 rokov 0:07:08 0:00:21
8 372 athlete detail ZUBEREC Jakub SVK 2008 Mojš 5. /  Chlapci 11-14 rokov 0:07:08 0:00:21
9 354 athlete detail BELOBRADOVÁ Barbora SVK 2011 AO Sparta Považská Bystrica 4. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:07:09 0:00:22
10 367 athlete detail ŠADLÁKOVÁ Sára SVK 2008 Atletický klub Kysucké Nové Mesto 5. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:07:10 0:00:23
11 407 athlete detail HRKÚT Filip SVK 2011 Žilina 6. /  Chlapci 11-14 rokov 0:07:10 0:00:23
12 414 athlete detail HRUŠKA Adam SVK 2008 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto 7. /  Chlapci 11-14 rokov 0:07:20 0:00:33
13 417 athlete detail GAŠINEC Tomáš SVK 2009 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto 8. /  Chlapci 11-14 rokov 0:07:23 0:00:36
14 368 athlete detail ŠPIRIAKOVÁ Anabel SVK 2008 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto 6. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:07:33 0:00:46
15 411 athlete detail GOČOVÁ Olívia SVK 2009 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto 7. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:07:44 0:00:57
16 419 athlete detail HRUBÁ Alexandra SVK 2008 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto 8. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:07:49 0:01:02
17 418 athlete detail ONDRUŠKOVÁ Klára SVK 2008 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto 9. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:07:53 0:01:06
18 376 athlete detail HRNČÍŘOVÁ Bianka SVK 2011 Family team 10. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:07:54 0:01:07
19 382 athlete detail KAPUSTOVÁ Paulina SVK 2010 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto 11. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:08:03 0:01:16
20 416 athlete detail CESNEKOVÁ Terézia SVK 2011 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto 12. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:08:04 0:01:17
21 383 athlete detail BABULIAKOVÁ Andrea SVK 2009 Ski Team Snowparadise 13. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:08:10 0:01:23
22 408 athlete detail CYRSKÝ Ľubor SVK 2011 Žilina 9. /  Chlapci 11-14 rokov 0:08:16 0:01:29
23 360 athlete detail LIDÍK Adam SVK 2011 NITRA 10. /  Chlapci 11-14 rokov 0:08:39 0:01:52
24 361 athlete detail MÁRTONOVÁ Júlia SVK 2011 Žilina 14. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:08:44 0:01:57
25 402 athlete detail ČERVENÁ Patrícia SVK 2011 Akaza Žilina 15. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:08:54 0:02:07
26 362 athlete detail NIEDOBA František CZE 2010 In-line Třinec 11. /  Chlapci 11-14 rokov 0:09:15 0:02:28
27 355 athlete detail ČIBENKA Mário SVK 2010 Rosina 12. /  Chlapci 11-14 rokov 0:10:41 0:03:54
28 364 athlete detail SLIVKA Erik SVK 2011 Family team 13. /  Chlapci 11-14 rokov 0:12:07 0:05:20
29 357 athlete detail CHOVANEC Mathias SVK 2010 Žilina 14. /  Chlapci 11-14 rokov 0:12:07 0:05:20
--- 369 athlete detail TOMAŠOVÁ Anna SVK 2010 Šenkvice . /  Dievčatá 11-14 rokov DNS ---
--- 370 athlete detail WEICHPART Marko SVK 2011 AO Slávia ŽU Žilina . /  Chlapci 11-14 rokov DNS ---
--- 371 athlete detail WEICHPART Teo SVK 2009 Žilina . /  Chlapci 11-14 rokov DNS ---

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.