Senecký beh okolo Slnečných jazier

Running
DATE :24.9.2022 PLACE  :Senec

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Results -
Loading...
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
DISPLAY ON PAGE
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
1 126 athlete detail NAGY Michal SVK 2008 Run For Fun 1. /  Chlapci 12-14 rokov 0:04:43 0:00:00
2 90 athlete detail ČERNÝ Lukáš SVK 2008 AK Bojničky 2. /  Chlapci 12-14 rokov 0:04:46 0:00:03
3 94 athlete detail DVORSKÁ Barbora SVK 2011 --- 1. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:05:10 0:00:27
4 80 athlete detail BERTÓKOVÁ Barbora SVK 2008 Atletika Šamorín 1. /  Dievčatá 12-14 rokov 0:05:11 0:00:28
5 101 athlete detail HORVATH Theo SVK 2011 AK Puma Senec 1. /  Chlapci 10-11 rokov 0:05:18 0:00:35
6 147 athlete detail ŠIŠKA Alexander SVK 2012 FK Vajnory 2. /  Chlapci 10-11 rokov 0:05:21 0:00:38
7 45 athlete detail PÁLKOVÁ Veronika SVK 2009 AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec 2. /  Dievčatá 12-14 rokov 0:05:22 0:00:39
8 105 athlete detail JAVOROVÁ Paulína SVK 2010 AK Puma Senec 3. /  Dievčatá 12-14 rokov 0:05:22 0:00:39
9 459 athlete detail OVČÍKOVÁ Krostína SVK 2014 Lesky´s runners 1. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:05:28 0:00:45
10 39 athlete detail LEHOTSKÁ Laura SVK 2013 AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec 2. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:05:29 0:00:46
11 51 athlete detail ŠTELLER Samuel SVK 2012 AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec 3. /  Chlapci 10-11 rokov 0:05:31 0:00:48
12 70 athlete detail HULÍK Marcel SVK 2014 AK Puma Senec/ZŠ Mlynská Senec 1. /  Chlapci 8-9 rokov 0:05:34 0:00:51
13 52 athlete detail TONDRA Michal SVK 2012 AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec 4. /  Chlapci 10-11 rokov 0:05:37 0:00:54
14 75 athlete detail STRAPKO Erik SVK 2011 ZŠ Mlynská Senec 5. /  Chlapci 10-11 rokov 0:05:38 0:00:55
15 457 athlete detail MAZÁG Martin SVK 2011 --- 6. /  Chlapci 10-11 rokov 0:05:38 0:00:55
16 139 athlete detail SEDILEKOVÁ Eliška SVK 2013 AK Puma Senec 3. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:05:39 0:00:56
17 72 athlete detail KORDOŠ Martin SVK 2013 AK Puma Senec/ZŠ Mlynská Senec 2. /  Chlapci 8-9 rokov 0:05:40 0:00:57
18 438 athlete detail FAJČÍK Oskar SVK 2012 Narnia Pezinok 7. /  Chlapci 10-11 rokov 0:05:41 0:00:58
19 30 athlete detail DILLANE Natalia SVK 2013 AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec 4. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:05:43 0:01:00
20 21 athlete detail NÉMETH Rastislav SVK 2011 AK Puma Senec/SZŠ Kysucká Senec 8. /  Chlapci 10-11 rokov 0:05:43 0:01:00
21 398 athlete detail PALCOVÁ Stella SVK 2010 ZŠ Tajovského 4. /  Dievčatá 12-14 rokov 0:05:43 0:01:00
22 35 athlete detail JURKOVIČ Tomáš SVK 2009 AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec 3. /  Chlapci 12-14 rokov 0:05:45 0:01:02
23 71 athlete detail JANČÍK Timothy SVK 2013 SportClubDS/ZŠ Mlynská Senec 3. /  Chlapci 8-9 rokov 0:05:51 0:01:08
24 115 athlete detail KUČAROVÁ Iva SVK 2012 AK Puma Senec 2. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:05:54 0:01:11
25 68 athlete detail DOBRAKOV Gregor SVK 2013 ZŠ Mlynská Senec 4. /  Chlapci 8-9 rokov 0:05:54 0:01:11
26 471 athlete detail BORDÁCSOVÁ Alexandra SVK 2010 --- 5. /  Dievčatá 12-14 rokov 0:05:55 0:01:12
27 439 athlete detail AUGUSTIN šimon SVK 2012 ZŠ Mlynská Senec 9. /  Chlapci 10-11 rokov 0:05:55 0:01:12
28 76 athlete detail STRAPKOVÁ Eliška SVK 2011 ZŠ Mlynská Senec 3. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:05:56 0:01:13
29 53 athlete detail TONDROVÁ Hanka SVK 2012 AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec 4. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:05:57 0:01:14
30 100 athlete detail HÓBOR Dominik SVK 2010 Smelá žabka Senec 4. /  Chlapci 12-14 rokov 0:05:57 0:01:14
31 399 athlete detail PALCOVÁ Sára SVK 2012 ZŠ Tajovského 5. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:05:57 0:01:14
32 409 athlete detail PETERKA Liliana SVK 2011 PUMA Senec 6. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:05:59 0:01:16
33 144 athlete detail SLIMÁKOVÁ Nikol SVK 2010 --- 6. /  Dievčatá 12-14 rokov 0:06:02 0:01:19
34 103 athlete detail HRADÍLKOVÁ Linda SVK 2013 Tehelné Pole 5. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:06:03 0:01:20
35 394 athlete detail MOCKOVÁ Diana Miriam SVK 2008 ZŠ Tajovského 7. /  Dievčatá 12-14 rokov 0:06:03 0:01:20
36 422 athlete detail RYBÁROVÁ Lujza SVK 2009 ZŠ Mlynská Senec 8. /  Dievčatá 12-14 rokov 0:06:04 0:01:21
37 86 athlete detail BOZIK Tobias SVK 2011 Smelá žabka Senec 10. /  Chlapci 10-11 rokov 0:06:09 0:01:26
38 69 athlete detail GAJDOŠ Roland SVK 2011 ZŠ Mlynská Senec 11. /  Chlapci 10-11 rokov 0:06:10 0:01:27
39 107 athlete detail KAMAS Michal SVK 2014 --- 5. /  Chlapci 8-9 rokov 0:06:11 0:01:28
40 102 athlete detail HRADÍLKOVÁ Barbora SVK 2011 Tehelné Pole 7. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:06:11 0:01:28
41 148 athlete detail ŠIŠKA Milan SVK 2014 FK Vajnory 6. /  Chlapci 8-9 rokov 0:06:11 0:01:28
42 118 athlete detail MALIARIK Andrej SVK 2008 Smelá Žabka SenecZŠ /J.G. Tajovského Senec 5. /  Chlapci 12-14 rokov 0:06:14 0:01:31
43 152 athlete detail VANČO Vivien SVK 2011 Smelá žabka Senec 8. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:06:15 0:01:32
44 43 athlete detail MOJŽIŠOVÁ Magdaléna SVK 2014 AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec 6. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:06:17 0:01:34
45 448 athlete detail HÓBOR Kristián SVK 2012 Sfa Footbal Academy 12. /  Chlapci 10-11 rokov 0:06:17 0:01:34
46 22 athlete detail NÉMETHOVÁ Eliška SVK 2008 AK Puma Senec/SZŠ Kysucká Senec 9. /  Dievčatá 12-14 rokov 0:06:18 0:01:35
47 142 athlete detail SISKOVA Adela SVK 2013 Run For Fun 7. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:06:18 0:01:35
48 79 athlete detail BAŠISTOVÁ Nikolka SVK 2014 --- 8. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:06:18 0:01:35
49 458 athlete detail MAJO Matej SVK 2012 ZŠ Tajovského 13. /  Chlapci 10-11 rokov 0:06:18 0:01:35
50 149 athlete detail ŠUTKA Alex Luis SVK 2009 Smelá žabka Senec 6. /  Chlapci 12-14 rokov 0:06:19 0:01:36
51 1 athlete detail HARGAŠOVÁ Lilien SVK 2011 Gymnázium A.Bernoláka 9. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:06:21 0:01:38
52 129 athlete detail NOGA Vincent SVK 2011 N-team 14. /  Chlapci 10-11 rokov 0:06:22 0:01:39
53 37 athlete detail KLINČOKOVÁ Simona SVK 2012 AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec 10. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:06:22 0:01:39
54 49 athlete detail ŠEBOKOVÁ Simona SVK 2012 AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec 11. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:06:23 0:01:40
55 24 athlete detail SLAVKOVSKA Sofia SVK 2011 SZŠ Kysucká Senec 12. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:06:28 0:01:45
56 28 athlete detail BOLDIŠOVÁ Ema SVK 2014 AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec 9. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:06:30 0:01:47
57 404 athlete detail MÓKOŠ Tomáš SVK 2013 --- 7. /  Chlapci 8-9 rokov 0:06:31 0:01:48
58 108 athlete detail KÁN Lukáš SVK 2014 --- 8. /  Chlapci 8-9 rokov 0:06:35 0:01:52
59 63 athlete detail PÁLKOVÁ Anna SVK 2012 AK Puma Senec/ZŠ Kysucká Senec 13. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:06:37 0:01:54
60 135 athlete detail POLOHOVA Danielka SVK 2014 PUMA Senec 10. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:06:37 0:01:54
61 150 athlete detail TICHÝ Daniel SVK 2010 Smelá žabka Senec 7. /  Chlapci 12-14 rokov 0:06:38 0:01:55
62 48 athlete detail SAVOVOVÁ Tereza SVK 2010 ZŠ J.G. Tajovského Senec 10. /  Dievčatá 12-14 rokov 0:06:53 0:02:10
63 38 athlete detail KVÁL Pavol SVK 2014 MŠK Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec 9. /  Chlapci 8-9 rokov 0:06:55 0:02:12
64 19 athlete detail MEGOVÁ Hana SVK 2012 SZŠ Kysucká Senec 14. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:06:55 0:02:12
65 128 athlete detail NÉMETH Michal SVK 2014 --- 10. /  Chlapci 8-9 rokov 0:06:56 0:02:13
66 451 athlete detail PAULER Oliver SVK 2012 ZŠ Tajovského 15. /  Chlapci 10-11 rokov 0:06:58 0:02:15
67 465 athlete detail ŠIMIGOVÁ Viktória SVK 2014 Smelá žabka Senec 11. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:07:16 0:02:33
68 125 athlete detail MUCHA Matúš SVK 2014 --- 11. /  Chlapci 8-9 rokov 0:07:18 0:02:35
69 390 athlete detail POZSÁROVÁ Adela SVK 2013 ZŠ Kysucká Senec 12. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:07:19 0:02:36
70 456 athlete detail MAZÁG Šimon SVK 2014 --- 12. /  Chlapci 8-9 rokov 0:07:22 0:02:39
71 56 athlete detail VRABCOVA Tamara SVK 2013 ZŠ J.G. Tajovského Senec 13. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:07:22 0:02:39
72 36 athlete detail KAUSITZ Adam SVK 2013 ZŠ J.G. Tajovského Senec 13. /  Chlapci 8-9 rokov 0:07:22 0:02:39
73 8 athlete detail GOJDIČ Sophia SVK 2014 Boxerňa Senec/MŠ Kysucká Senec 14. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:07:32 0:02:49
74 114 athlete detail KRIŽAN Tomáš SVK 2012 --- 16. /  Chlapci 10-11 rokov 0:07:34 0:02:51
75 81 athlete detail BITTEROVÁ Izabela SVK 2011 --- 15. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:07:37 0:02:54
76 133 athlete detail PELECH Napocska SVK 2012 Rajka 16. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:07:45 0:03:02
77 127 athlete detail NÉMETH Adam SVK 2011 --- 17. /  Chlapci 10-11 rokov 0:07:46 0:03:03
78 91 athlete detail ĎURIČ Matúš SVK 2014 --- 14. /  Chlapci 8-9 rokov 0:07:50 0:03:07
79 16 athlete detail GABRIŠOVÁ Adriana SVK 2013 SZŠ Kysucká Senec 15. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:07:52 0:03:09
80 450 athlete detail PAULEROVÁ Nela SVK 2015 ZŠ Tajovského 16. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:07:53 0:03:10
81 85 athlete detail BOGNÁR Máté SVK 2011 Smelá žabka Senec 18. /  Chlapci 10-11 rokov 0:07:54 0:03:11
82 408 athlete detail PETERKA Lujza SVK 2013 ZŠ Tajovského 17. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:07:56 0:03:13
83 405 athlete detail MÓKOŠOVÁ Veronika SVK 2010 --- 11. /  Dievčatá 12-14 rokov 0:07:57 0:03:14
84 130 athlete detail NOGOVA Stella SVK 2013 N-team 18. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:08:03 0:03:20
85 61 athlete detail NAVARA Vivien SVK 2012 N-team/ZŠ Kysucká Senec 17. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:08:03 0:03:20
86 151 athlete detail VALENTÍK Dominik SVK 2014 Smelá žabka Senec 15. /  Chlapci 8-9 rokov 0:08:06 0:03:23
87 98 athlete detail HANÁKOVÁ Dominika SVK 2008 --- 12. /  Dievčatá 12-14 rokov 0:08:10 0:03:27
88 99 athlete detail HANÁKOVÁ Nikola SVK 2010 --- 13. /  Dievčatá 12-14 rokov 0:08:10 0:03:27
89 62 athlete detail PÁLKA Matej SVK 2014 ZŠ Kysucká Senec 16. /  Chlapci 8-9 rokov 0:08:16 0:03:33
90 137 athlete detail RAPCEAN Diana SVK 2013 --- 19. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:08:16 0:03:33
91 58 athlete detail JURKOVIČOVÁ Michaela SVK 2012 ZŠ Kysucká Senec 18. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:08:16 0:03:33
92 31 athlete detail FERANČÍKOVÁ Hanka SVK 2013 ZŠ J.G. Tajovského Senec 20. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:08:26 0:03:43
93 417 athlete detail MESZÁROS Adam SVK 2013 Szma 17. /  Chlapci 8-9 rokov 0:08:26 0:03:43
94 67 athlete detail BRITVÍKOVÁ Lilianna SVK 2013 ZŠ Mlynská Senec 21. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:08:40 0:03:57
95 143 athlete detail SISKOVA Livia SVK 2011 Run For Fun 19. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:08:52 0:04:09
96 26 athlete detail BADÍNOVÁ Lucia SVK 2014 ZŠ J.G. Tajovského Senec 22. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:09:02 0:04:19
97 462 athlete detail KOŠÁLKOVÁ Elenka SVK 2011 --- 20. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:09:34 0:04:51
--- 92 athlete detail ĎURIČOVÁ Natália SVK 2011 --- . /  Dievčatá 10-11 rokov DNS ---

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.