Beh ulicami obce Smižany

Running
DATE :21.9.2022 PLACE  :Smižany

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Results -
Loading...
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
DISPLAY ON PAGE
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
1 237 athlete detail JANČARY Lukáš SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 1. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:25 0:00:00
2 268 athlete detail PETREK Buno SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 2. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:27 0:00:02
3 212 athlete detail BRANDOBUROVÁ Dominika SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 1. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:27 0:00:02
4 382 athlete detail VANACKÝ Samuel SVK 2013 ZŠ Sv Cyrila A Metoda S.n. Ves 3. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:28 0:00:03
5 209 athlete detail BOGNER Leon SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 4. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:28 0:00:03
6 401 athlete detail ONDÁŠ Bruno SVK 2014 ZŠ Sv Cyrila A Metoda S.n. Ves 5. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:29 0:00:04
7 25 athlete detail WOLFOVÁ Sophia SVK 2013 ZŠ Z. Nejedlého 2. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:29 0:00:04
8 478 athlete detail LAŠKO Filip SVK 2013 ZŠ Odorín 6. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:30 0:00:05
9 223 athlete detail DUTKO Dávid SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 7. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:31 0:00:06
10 387 athlete detail RETTER Tony SVK 2013 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 8. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:32 0:00:07
11 400 athlete detail JANČÁR Adam SVK 2014 Spišská Nová Ves 9. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:32 0:00:07
12 480 athlete detail LIZANEC Adam SVK 2014 ZŠ Odorín 10. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:33 0:00:08
13 386 athlete detail PIDÍKOVÁ Margaréta SVK 2013 ZŠ Sv Cyrila A Metoda S.n. Ves 3. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:34 0:00:09
14 238 athlete detail JANČARYOVÁ Lenka SVK 2014 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 4. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:34 0:00:09
15 262 athlete detail ONDERUŠOVÁ Nina SVK 2014 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 5. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:35 0:00:10
16 465 athlete detail SCHMIDTOVÁ Vanesa SVK 2013 ZŠ Jamník 6. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:35 0:00:10
17 479 athlete detail MACEJKO Daniel SVK 2015 ZŠ Odorín 1. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:36 0:00:11
18 405 athlete detail GOREL Andrej SVK 2013 ZŠ Sv Cyrila A Metoda S.n. Ves 11. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:37 0:00:12
19 443 athlete detail ZEMJANEK Dominik SVK 2013 ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany 12. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:38 0:00:13
20 458 athlete detail FARKAŠOVSKÁ Nela SVK 2013 ZŠ Jamník 7. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:39 0:00:14
21 277 athlete detail SLIVKA Gregor SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 13. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:39 0:00:14
22 477 athlete detail KUBOVČÍK Viliam SVK 2014 ZŠ Odorín 14. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:39 0:00:14
23 397 athlete detail ŠUPOL Rastislav SVK 2015 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 2. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:40 0:00:15
24 475 athlete detail IMRICHOVÁ Nina SVK 2013 ZŠ Odorín 8. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:40 0:00:15
25 393 athlete detail ŠIKOLA Jakub SVK 2013 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 15. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:40 0:00:15
26 375 athlete detail HOVAŇÁK Tobiáš SVK 2014 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 16. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:40 0:00:15
27 297 athlete detail FECIKOVÁ Alica SVK 2015 ZŠ Odorín 1. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:01:41 0:00:16
28 242 athlete detail JERDONEKOVÁ Sofia SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 9. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:41 0:00:16
29 487 athlete detail LIŠKOVÁ Lea SVK 2013 ZŠ Iliašovce 10. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:42 0:00:17
30 383 athlete detail KUBEK Adam SVK 2015 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 3. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:42 0:00:17
31 457 athlete detail ČUJ Zachariáš SVK 2015 ZŠ Jamník 4. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:42 0:00:17
32 248 athlete detail KOZIŃSKI Oliver SVK 2014 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 17. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:42 0:00:17
33 414 athlete detail CUNIK Benjamin SVK 2013 ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany 18. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:42 0:00:17
34 290 athlete detail UNGER Rastislav SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 19. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:43 0:00:18
35 249 athlete detail KAMPCZYKOVÁ Karinka SVK 2016 ZŠ Levočská S.n. Ves 2. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:01:44 0:00:19
36 415 athlete detail ČECH Peter SVK 2013 ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany 20. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:44 0:00:19
37 496 athlete detail OLEJNÍKOVÁ Ema SVK 2015 ZŠ Matejovce 3. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:01:44 0:00:19
38 398 athlete detail VRÁBEĽ Dávid SVK 2014 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 21. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:45 0:00:20
39 299 athlete detail FECIK Krištof SVK 2016 ZŠ Odorín 5. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:45 0:00:20
40 422 athlete detail KULOVÁ Betsabe SVK 2014 ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany 11. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:46 0:00:21
41 433 athlete detail PETRÍK Filip SVK 2014 ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany 22. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:46 0:00:21
42 269 athlete detail PRAMUKA David SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 6. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:46 0:00:21
43 381 athlete detail KRAČKO Adam SVK 2015 Bežíme pre radosť 7. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:47 0:00:22
44 244 athlete detail JURAJ Marek SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 23. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:47 0:00:22
45 466 athlete detail ZAVADSKÝ Richard SVK 2013 ZŠ Jamník 24. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:47 0:00:22
46 476 athlete detail KOLLÁROVÁ Ivona SVK 2016 ZŠ Odorín 4. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:01:47 0:00:22
47 376 athlete detail HRIC Tomáš SVK 2015 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 8. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:47 0:00:22
48 488 athlete detail TULEJOVÁ Laura SVK 2013 ZŠ Iliašovce 12. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:47 0:00:22
49 459 athlete detail FARKAŠOVSKÝ Ľubomír SVK 2014 ZŠ Jamník 25. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:47 0:00:22
50 245 athlete detail KNIZNER Adam SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 9. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:47 0:00:22
51 365 athlete detail BIGANIČ Dominika SVK 2013 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 13. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:48 0:00:23
52 235 athlete detail HRUŠOVSKÁ Kiara SVK 2014 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 14. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:48 0:00:23
53 396 athlete detail ŠLEJZÁK Lukáš SVK 2014 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 26. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:48 0:00:23
54 389 athlete detail ROGUĽA Peter SVK 2014 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 27. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:48 0:00:23
55 456 athlete detail BIRNSTEINOVÁ Zara SVK 2015 ZŠ Jamník 5. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:01:49 0:00:24
56 266 athlete detail PAĽOVÁ Simona SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 15. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:51 0:00:26
57 390 athlete detail SAKSA Prince Lewis SVK 2014 Bežíme pre radosť 28. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:52 0:00:27
58 225 athlete detail ELIÁŠ Samuel SVK 2014 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 29. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:52 0:00:27
59 369 athlete detail FALTIN Boris SVK 2015 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 10. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:52 0:00:27
60 380 athlete detail BALDOVSKÁ Stela SVK 2014 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 16. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:52 0:00:27
61 265 athlete detail PAČAN Marko SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 30. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:53 0:00:28
62 201 athlete detail AMBROZOVÁ Karin SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 6. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:01:53 0:00:28
63 229 athlete detail GRAGOVÁ Leona SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 17. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:53 0:00:28
64 224 athlete detail DZURILLOVÁ Kristína SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 7. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:01:54 0:00:29
65 216 athlete detail ČERNICKÁ Paulína SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 8. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:01:55 0:00:30
66 275 athlete detail SEKEĽ Jakub SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 11. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:55 0:00:30
67 240 athlete detail JÁNOŠ Oliver SVK 2014 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 31. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:56 0:00:31
68 362 athlete detail BARČ Tobias SVK 2015 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 12. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:56 0:00:31
69 230 athlete detail HANČÁK Nicolas SVK 2016 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 13. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:56 0:00:31
70 378 athlete detail KOPILECOVÁ Lilana SVK 2014 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 18. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:57 0:00:32
71 233 athlete detail HOJNOŠ Ján SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 14. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:57 0:00:32
72 392 athlete detail SMORADA Samuel SVK 2014 Bežíme pre radosť 32. /  Chlapci 8-9 rokov 0:01:57 0:00:32
73 395 athlete detail ŠKORVANEK Juraj SVK 2015 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 15. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:58 0:00:33
74 234 athlete detail HOVANCOVÁ Sára SVK 2014 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 19. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:58 0:00:33
75 202 athlete detail AUGUSTIN Marek SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 16. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:59 0:00:34
76 388 athlete detail RISHKO Bohdan SVK 2015 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 17. /  Chlapci 6-7 rokov 0:01:59 0:00:34
77 206 athlete detail BEDNÁROVÁ Andrea SVK 2014 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 20. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:01:59 0:00:34
78 257 athlete detail MELEGOVÁ Ivana SVK 2016 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 9. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:02:00 0:00:35
79 460 athlete detail GREŠOVÁ Dorota SVK 2015 ZŠ Jamník 10. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:02:01 0:00:36
80 377 athlete detail KLATTIK Max SVK 2015 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 18. /  Chlapci 6-7 rokov 0:02:01 0:00:36
81 261 athlete detail OGURČÁK Maxim SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 19. /  Chlapci 6-7 rokov 0:02:01 0:00:36
82 203 athlete detail BAGINOVÁ Charlotte SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 11. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:02:02 0:00:37
83 260 athlete detail MOCHLÁR Marek SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 20. /  Chlapci 6-7 rokov 0:02:02 0:00:37
84 218 athlete detail DERUNGS Milan Luzi SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 33. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:02 0:00:37
85 294 athlete detail ZELEŇÁK Juraj SVK 2016 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 21. /  Chlapci 6-7 rokov 0:02:03 0:00:38
86 411 athlete detail BALCO Filip SVK 2016 ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany 22. /  Chlapci 6-7 rokov 0:02:03 0:00:38
87 228 athlete detail GABČO Kristián SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 34. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:03 0:00:38
88 241 athlete detail JASEČKO Viktor SVK 2016 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 23. /  Chlapci 6-7 rokov 0:02:03 0:00:38
89 438 athlete detail SMORADOVÁ Zuzana SVK 2015 ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany 12. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:02:04 0:00:39
90 231 athlete detail HENČEK Adam SVK 2016 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 24. /  Chlapci 6-7 rokov 0:02:04 0:00:39
91 219 athlete detail DOFEK Kevin SVK 2014 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 35. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:05 0:00:40
92 213 athlete detail BRINDZOVÁ Nicola SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 13. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:02:06 0:00:41
93 274 athlete detail SAGULA Tomáš SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 25. /  Chlapci 6-7 rokov 0:02:06 0:00:41
94 243 athlete detail JESEŇÁK Filip SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 26. /  Chlapci 6-7 rokov 0:02:06 0:00:41
95 293 athlete detail ZÁVADSKÝ Juraj SVK 2013 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 36. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:06 0:00:41
96 279 athlete detail SURŽINOVÁ Ema SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 14. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:02:07 0:00:42
97 419 athlete detail HANÁKOVÁ Daniela SVK 2016 ZŠ Povýšenia sv. Kríža Smižany 15. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:02:08 0:00:43
98 371 athlete detail GELETKA Tobias SVK 2015 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves 27. /  Chlapci 6-7 rokov 0:02:08 0:00:43
99 497 athlete detail ŠOLCOVÁ Michaela SVK 2015 --- 16. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:02:08 0:00:43
100 291 athlete detail VADELOVÁ Natália SVK 2015 ZŠ Komenskeho 3, Smižany 17. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:02:09 0:00:44

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.