ČSOB zimná séria 2022/2023 - 2. séria „Trojkráľová edícia“

Running
DATE :14.1.2023 PLACE  :Bratislava

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Results -
Loading...
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
DISPLAY ON PAGE
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
1 3015 athlete detail ONTKOC Matus SVK 2013 Slavia Trnava 1. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:05 0:00:00
2 3039 athlete detail STRAPKO J?n CZE 2013 Realiz ba 2. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:07 0:00:02
3 1 athlete detail BOŽÍK Štefan SVK 2014 Naša atletika 3. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:09 0:00:04
4 3060 athlete detail TULEJA Tomáš SVK 2013 Tri2Fly 4. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:14 0:00:09
5 3043 athlete detail LAVO Alex SVK 2014 Realiz Sport Team 5. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:15 0:00:10
6 3078 athlete detail DARÁŠ Marko SVK 2014 Stupava 6. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:18 0:00:13
7 3016 athlete detail ONTKOCOVA Kristina SVK 2015 Slavia Trnava 1. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:19 0:00:14
8 3068 athlete detail MIHOK Matej SVK 2014 Run for fun 7. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:22 0:00:17
9 30 athlete detail DROBNÁ Dorota SVK 2014 3nt Bratislava 2. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:22 0:00:17
10 3011 athlete detail ONDRIŠEKOVÁ Zara SVK 2013 --- 3. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:23 0:00:18
11 5289 athlete detail LOPATNÍK Alex SVK 2015 Run for fun 8. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:23 0:00:18
12 3042 athlete detail KOSTYLEVA Anastasiia SVK 2015 Realiz team 4. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:23 0:00:18
13 5297 athlete detail POLKAN Allen SVK 2013 --- 9. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:25 0:00:20
14 5287 athlete detail ŠIŠKOVÁ Adela SVK 2013 Run for fun 5. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:27 0:00:22
15 28 athlete detail AMBRUS Richard SVK 2015 3nity triathlon club 10. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:29 0:00:24
16 3073 athlete detail KLISKA Barbora SVK 2013 Realiz 6. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:30 0:00:25
17 3021 athlete detail ČAHOJ Daniel SVK 2013 --- 11. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:30 0:00:25
18 3077 athlete detail HYPŠ Paul CZE 2015 --- 12. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:32 0:00:27
19 50 athlete detail BÚZEKOVÁ Linda SVK 2015 Realiz Sport Team 7. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:32 0:00:27
20 48 athlete detail SLOVÁK Lukáš SVK 2013 BILLA Kids 13. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:34 0:00:29
21 3035 athlete detail DOUBRAVOVÁ Lujza SVK 2014 FKM Stupava 8. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:37 0:00:32
22 3046 athlete detail TOMAŠČÍK Martin SVK 2015 --- 14. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:37 0:00:32
23 3009 athlete detail RABEK Štefan SVK 2014 --- 15. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:38 0:00:33
24 3064 athlete detail KAVECKA Miroslava SVK 2013 --- 9. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:39 0:00:34
25 3053 athlete detail KOSÁČOVÁ Grétka SVK 2014 --- 10. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:40 0:00:35
26 3052 athlete detail GUMAN Sebastián SVK 2014 AC Malacky 16. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:41 0:00:36
27 12 athlete detail MICHAELA Ďurisová SVK 2016 3nt Bratislava 11. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:44 0:00:39
28 35 athlete detail FRŰHWIRTH František SVK 2014 --- 17. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:45 0:00:40
29 3027 athlete detail KRÁLIKOVÁ Amelia SVK 2013 --- 12. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:46 0:00:41
30 5274 athlete detail HRČKA Ján SVK 2016 --- 18. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:46 0:00:41
31 5279 athlete detail KOVÁČ Matej SVK 2016 --- 19. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:47 0:00:42
32 3032 athlete detail URBANOVÁ Jasmi SVK 2014 --- 13. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:48 0:00:43
33 3001 athlete detail DIVIAKOVÁ Lilien SVK 2013 --- 14. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:48 0:00:43
34 3 athlete detail BLAŽEKOVÁ Klára SVK 2013 --- 15. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:50 0:00:45
35 3003 athlete detail JURŠTÁK Sebastián SVK 2014 --- 20. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:51 0:00:46
36 3058 athlete detail DITHALM Martin SVK 2014 --- 21. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:54 0:00:49
37 3075 athlete detail HUDAK Filip SVK 2014 --- 22. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:55 0:00:50
38 2 athlete detail KRAJČOVIČ Isabella SVK 2016 Ladies Thaibox 16. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:55 0:00:50
39 3006 athlete detail ZAŤKOVÁ Emma SVK 2013 --- 17. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:59 0:00:54
40 3050 athlete detail VAVRINEC Adrián SVK 2013 Realiz Sport Team 23. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:02 0:00:57
41 4 athlete detail ROSA Nicolas SVK 2016 --- 24. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:10 0:01:05
42 3045 athlete detail DITHALM David SVK 2013 --- 25. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:14 0:01:09
43 3065 athlete detail MARTINCOVA Timea SVK 2016 --- 18. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:03:19 0:01:14
44 42 athlete detail ŠTIGLINC Vanessa SVK 2013 Atletika JOJO Lamač 19. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:03:22 0:01:17
45 43 athlete detail ŠTIGLINC Marko SVK 2015 Atletika JOJO Lamač 26. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:50 0:01:45
--- 3070 athlete detail VASIL Timon SVK 2014 Realiz . /  Chlapci 7-10 rokov DNF ---

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.