ČSOB zimná séria 2022/2023 - 2. séria „Trojkráľová edícia“

Running
DATE :14.1.2023 PLACE  :Bratislava

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Results -
Loading...
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
DISPLAY ON PAGE
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
1 3061 athlete detail BOHÁČ Michal SVK 2011 Run for fun 1. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:18 0:00:00
2 3014 athlete detail ONTKOC Jakub SVK 2011 Slavia Trnava 2. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:26 0:00:08
3 3044 athlete detail DVORSKA Barbora SVK 2011 Naša atletika 1. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:29 0:00:11
4 5 athlete detail JANEGOVÁ Tatiana SVK 2011 PUMA Senec 2. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:32 0:00:14
5 3071 athlete detail KLISKY Jan SVK 2010 Realiz 3. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:40 0:00:22
6 5285 athlete detail VACULA Leo SVK 2011 Run for fun 4. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:40 0:00:22
7 5275 athlete detail ZAČKOVÁ Zojka SVK 2011 Šport hrou 3. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:41 0:00:23
8 3057 athlete detail JAKUSIK Simon SVK 2009 3NT 5. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:42 0:00:24
9 3029 athlete detail NEŠTEPNÝ Tomáš SVK 2011 Realiz team Bratislava 6. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:43 0:00:25
10 3004 athlete detail KACHANOV Maksym UKR 2009 LOHYŇA Wrestling akademy 7. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:43 0:00:25
11 3036 athlete detail RIBÁR Dominik SVK 2009 --- 8. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:45 0:00:27
12 3030 athlete detail VAJDOVA Ivana SVK 2010 3NT 4. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:45 0:00:27
13 3062 athlete detail KAVECKY Filip SVK 2009 --- 9. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:49 0:00:31
14 22 athlete detail BÚZEKOVÁ Laura SVK 2010 Realiz Sport Team 5. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:49 0:00:31
15 36 athlete detail PAVLIKOVA Zuzana SVK 2010 3NT 6. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:49 0:00:31
16 5296 athlete detail POLKAN Leon SVK 2010 --- 10. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:52 0:00:34
17 3054 athlete detail KOSÁČ Šimon SVK 2009 --- 11. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:54 0:00:36
18 23 athlete detail BÚZEKOVÁ Lucia SVK 2011 Realiz Sport Team 7. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:54 0:00:36
19 3069 athlete detail SYROVÁ Lucia SVK 2010 KOB Sokol Pezinok 8. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:57 0:00:39
20 3028 athlete detail ŽIAČIK Lucas SVK 2012 --- 12. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:59 0:00:41
21 3067 athlete detail MIHOKOVA Nikola SVK 2011 Run for fun 9. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:01 0:00:43
22 34 athlete detail BARTOVÁ Žofia SVK 2009 KĽŠ Kryha 10. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:03 0:00:45
23 26 athlete detail HANZLÍKOVÁ Tereza SVK 2009 HNTN 11. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:03 0:00:45
24 5288 athlete detail ŠIŠKOVÁ Lívia SVK 2011 Run for fun 12. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:04 0:00:46
25 707 athlete detail HEINEMANN Alex SVK 2012 Atletika JoJo Lamac 13. /  Chlapci 11-14 rokov 0:04:05 0:00:47
26 5299 athlete detail BÁŤA Marek SVK 2009 --- 14. /  Chlapci 11-14 rokov 0:04:07 0:00:49
27 8 athlete detail FORNADEĽOVÁ Nina SVK 2012 RunForFun 13. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:10 0:00:52
28 47 athlete detail SLOVÁK Tomáš SVK 2010 BILLA Kids 15. /  Chlapci 11-14 rokov 0:04:14 0:00:56
29 17 athlete detail DIANA Pražienková SVK 2012 AO TJ Spartak Myjava 14. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:18 0:01:00
30 3048 athlete detail PALKOVIČ Matej SVK 2012 Realiz ba 16. /  Chlapci 11-14 rokov 0:04:22 0:01:04
31 3025 athlete detail OBRTÁL Oskar SVK 2012 --- 17. /  Chlapci 11-14 rokov 0:04:25 0:01:07
32 3038 athlete detail DANIELOVA Petra SVK 2010 3NT 15. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:26 0:01:08
33 5290 athlete detail LOPATNÍK Tomáš SVK 2012 Run for fun 18. /  Chlapci 11-14 rokov 0:04:32 0:01:14
34 3026 athlete detail KRÁLIKOVÁ Natália SVK 2011 --- 16. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:33 0:01:15
35 3034 athlete detail DOUBRAVOVA Alica SVK 2011 FKM Stupava 17. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:33 0:01:15
36 46 athlete detail MITANOVÁ Simonka SVK 2010 ŠK Topoľčianky 18. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:36 0:01:18
37 3017 athlete detail MEDZIHRADSKÁ Nina SVK 2010 --- 19. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:42 0:01:24
38 3079 athlete detail DARÁŠ Oliver SVK 2012 Stupava 19. /  Chlapci 11-14 rokov 0:04:50 0:01:32
39 33 athlete detail FRŰHWIRTH Zuzana SVK 2012 --- 20. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:51 0:01:33
40 3019 athlete detail ČERNÁKOVÁ Bianka SVK 2011 --- 21. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:52 0:01:34
41 3022 athlete detail ČAHOJOVÁ Tatiana SVK 2011 --- 22. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:05:03 0:01:45
42 49 athlete detail FEJDI Filip SVK 2011 3NITY Triathlon team Bratislava 20. /  Chlapci 11-14 rokov 0:05:05 0:01:47
43 45 athlete detail MITANOVÁ Martinka SVK 2012 ŠK Topoľčianky 23. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:05:14 0:01:56
44 39 athlete detail FRISOVÁ Nicol SVK 2010 --- 24. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:05:15 0:01:57
45 32 athlete detail SPÁČIL Michal SVK 2012 --- 21. /  Chlapci 11-14 rokov 0:05:33 0:02:15
46 3002 athlete detail DIVIAKOVÁ Timea SVK 2011 --- 25. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:05:33 0:02:15
47 40 athlete detail MIŠKIOVÁ Linda SVK 2010 --- 26. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:05:45 0:02:27
48 709 athlete detail BILAČIČOVÁ Alica SVK 2010 --- 27. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:05:45 0:02:27
49 3074 athlete detail HUDAKOVA Michaela SVK 2012 --- 28. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:06:05 0:02:47

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.