MSR štafiet v krose

Running
DATE :13.10.2012 PLACE  :Marianka

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Results -
Loading...
Rank Bib Fullname Club meno1 meno2 meno3 Category Time Gap 1. úsek # 2. úsek #
DISPLAY ON PAGE
Rank Bib Fullname Club meno1 meno2 meno3 Category Time Gap 1. úsek # 2. úsek #
1 63 athlete detail BUMERANG GEVA s.r.o. Tomáš Palkovič René Valent Ján Matúš 1. /  Firemné štafety 1:05:54 0:00:00 22:25 1 0:45:00 2
2 47 athlete detail BEHAME.SK --- Pavol Bukovác Ondrej Piják Konštantín Kocian 1. /  Mužské štafety 1:05:55 0:00:01 22:27 2 0:44:01 1
3 41 athlete detail CYKLISTICKA STAFETA Procycling Martin Markech Daniel Klucik Pavol Namer 2. /  Firemné štafety 1:10:17 0:04:23 23:37 3 0:47:39 3
4 52 athlete detail ZSE - KARLOVKA --- Martin Nevaril Mikulas Keri Andrej Petrla 2. /  Mužské štafety 1:14:36 0:08:42 25:50 8 0:51:04 5
5 19 athlete detail SANSPORT.SK --- Matúš Marton Matej Mičušík Tomáš Wiebauer 3. /  Mužské štafety 1:16:12 0:10:18 24:20 4 0:49:56 4
6 64 athlete detail MADAGASKAR GEVA s.r.o. Andrej Červeňan Renewart Valent Matej Tóth 3. /  Firemné štafety 1:17:10 0:11:16 26:15 10 0:52:44 6
7 42 athlete detail ALLIANZ - SLOVENSKÁ POISŤOVŇA, A.S. Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. Tomáš Tvrdoň Denisa Kušnierová Daniel Medvecký 4. /  Firemné štafety 1:18:47 0:12:53 25:52 9 0:54:31 9
8 39 athlete detail FEŠÁK TEAM I. --- Ľuboš Ferenc Ján Remiš Lehen Štefan 4. /  Mužské štafety 1:18:53 0:12:59 28:11 15 0:53:49 8
9 32 athlete detail RÝCHLA ROTA Z PIEŠŤAN --- Žofia Naňová Terézia Beitlová Juraj Pospíšil 1. /  Zmiešané štafety 1:19:51 0:13:57 28:14 16 0:56:04 13
10 14 athlete detail KL-AM-TE BEZ KOMPROMISOV --- Peter Ambrus Renáta Klčová Diana Tešovicová 2. /  Zmiešané štafety 1:20:14 0:14:20 26:45 11 0:53:25 7
11 43 athlete detail KARPATSKÉ STRELY --- Igor Chrappa Matej Krištín Richard Chrappa 5. /  Mužské štafety 1:20:47 0:14:53 29:40 22 0:56:05 14
12 55 athlete detail BIZTEC --- Peter Sedláček Tomáš Kukumberg Peter Oslej 6. /  Mužské štafety 1:21:45 0:15:51 30:12 24 0:56:06 15
13 6 athlete detail RUN FOR FUN Hewlett-Packard Slovensko Jozef Mráz Jana Mozolániová Martin Šmotlák 5. /  Firemné štafety 1:21:52 0:15:58 26:53 12 0:55:50 11
14 21 athlete detail AO SLAVIA STU BRATISLAVA --- Jakub Sloboda Martin Beňo Adrián Pavelka 7. /  Mužské štafety 1:23:24 0:17:30 30:34 27 0:55:57 12
15 57 athlete detail TATRA BANKA RUNNING TEAM Tatra banka, a.s. Matej Štalmach Martin Rástocký Ivan Fronko 6. /  Firemné štafety 1:24:32 0:18:38 25:04 5 0:54:34 10
16 48 athlete detail TJ DYNAMO DK --- Peter Miklian Ján Sliacky Lukáš Novák 8. /  Mužské štafety 1:25:56 0:20:02 28:26 17 0:59:42 19
17 35 athlete detail QBSW - FEŠÁCI QBSW, a.s. Rastislav Cisár Lukáš Felis Boris Kotman 7. /  Firemné štafety 1:26:34 0:20:40 29:15 21 1:02:49 26
18 49 athlete detail TJ DYNAMO DK II --- Ľubomír Karaba Eva Kulková Michal Harkabuzík 3. /  Zmiešané štafety 1:26:43 0:20:49 27:50 14 0:57:54 17
19 12 athlete detail SPPOMALENI Slovenský plynárenský priemysel Soňa Othmanová Martin Kopča Hubert Ingr 8. /  Firemné štafety 1:27:26 0:21:32 30:32 26 1:00:33 22
20 56 athlete detail DOPRAVOPROJEKT RUN TEAM DOPRAVOPROJEKT, a.s. Jozef Harvančík Marián Šípoš Marián Sloboda 9. /  Firemné štafety 1:27:50 0:21:56 27:15 13 0:56:36 16
21 54 athlete detail RUN FOR FUN GENTS --- Ján Rajčok Rastislav Sojka Ivan Medla 9. /  Mužské štafety 1:28:16 0:22:22 31:17 30 1:01:17 23
22 66 athlete detail DOPEX S.R.O. Dopex S.r.o. Matej Maton Andrej Šebesta Marcel Németh 10. /  Firemné štafety 1:29:51 0:23:57 28:38 20 0:59:25 18
23 34 athlete detail ACCENTURE RUNNERS CLUB 2 Accenture s.r.o. Diogo Vila Luz Jaroslav Radnyak Peter Krivosudský 11. /  Firemné štafety 1:29:55 0:24:01 25:20 6 1:03:49 31
24 4 athlete detail ADA WASTE ADA WASTE s.r.o. Norbert Adamča Michal Adamča Marek Adamča 12. /  Firemné štafety 1:30:13 0:24:19 31:30 33 1:03:27 28
25 38 athlete detail DNO DNA --- Sonja Miler Ivan Mistrik Daniel Stano 4. /  Zmiešané štafety 1:30:34 0:24:40 31:46 34 1:00:08 21
26 20 athlete detail VICTORIOUS BULLETS --- Markéta Ďuriačová Vierka Štieberová Ondrej Duraj 5. /  Zmiešané štafety 1:30:57 0:25:03 32:49 36 1:03:54 32
27 30 athlete detail KANCELÁRSKE KRYSY Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Matej Sivčák Peter Borovský Pavol Borovský 13. /  Firemné štafety 1:31:08 0:25:14 31:17 31 1:01:19 24
28 65 athlete detail TROL --- Jozef Granec Pavol Brezovský Michal Kubiš 10. /  Mužské štafety 1:31:37 0:25:43 37:27 54 1:06:11 36
29 58 athlete detail GRUPPA NIKOVA MAMA NAFTA a.s. Martin Mikolas Karin Kaczorova Tomas Zlatnik 14. /  Firemné štafety 1:31:50 0:25:56 30:56 28 1:02:26 25
30 18 athlete detail SPOLUŽIACI --- Stanislav Fatul Martin Jura Oliver Krist 11. /  Mužské štafety 1:31:50 0:25:56 30:17 25 1:03:41 29
31 29 athlete detail BEŽIACE ČUČORIEDKY --- Aurel Medo Roman Dobrovodský Marek Rolko 12. /  Mužské štafety 1:32:04 0:26:10 33:42 40 1:02:51 27
32 61 athlete detail DELOITTE CATS Deloitte Diana Karaffova Lucia Prozbikova Pavol Terpak 15. /  Firemné štafety 1:32:31 0:26:37 32:18 35 1:05:23 34
33 13 athlete detail SPP GROUP HS SPP Kamila Figurová Pavol Kaločaj Katarína Jamrišková 16. /  Firemné štafety 1:32:48 0:26:54 29:46 23 1:03:48 30
34 23 athlete detail HENKEL TEAM --- Zdeno Gašperec Katarína Krošláková Matej Paluch 6. /  Zmiešané štafety 1:35:00 0:29:06 28:35 19 1:07:16 40
35 27 athlete detail LIGA PROTI RAKOVINE 2 Liga proti rakovine Veronika Klinková Tatiana Bartošíková Ivan Máčaj 17. /  Firemné štafety 1:35:13 0:29:19 35:45 51 1:10:47 49
36 51 athlete detail NEJAKÍ DIVNÍ --- Renáta Uhrínová Kamil Valko Peter Ondrejička 7. /  Zmiešané štafety 1:35:26 0:29:32 33:53 41 1:05:41 35
37 44 athlete detail PUCKOVCI --- Frederika Pucovská Tomáš Pucovský Lukáš Pucovský 8. /  Zmiešané štafety 1:35:55 0:30:01 34:23 44 1:06:31 38
38 15 athlete detail POISŤOVŇA POŠTOVEJ BANKY, A.S. Poisťovňa Poštovej banky, a.s. Martin Petruľák Jozef Hančár Daniel Vida 18. /  Firemné štafety 1:36:54 0:31:00 25:47 7 1:00:07 20
39 50 athlete detail DELOITTE RAKETA Deloitte Advisory, s.r.o. Tomáš Segeš Peter Horovčák Marcel Kišš 19. /  Firemné štafety 1:37:22 0:31:28 34:06 42 1:09:59 47
40 67 athlete detail REMIŠOVCI --- Tomáš Remiš Michal Remiš Matúš Remiš 13. /  Mužské štafety 1:38:52 0:32:58 31:21 32 1:06:35 39
41 59 athlete detail RUN DMC Delloite Advisory, s.r.o. Michal Paulen Iveta Šimuneková Štefan Horváth 20. /  Firemné štafety 1:38:59 0:33:05 28:34 18 1:06:22 37
42 25 athlete detail BOBAFETT TEAM --- Max Karel Juraj Schmidt Viktor Karel 14. /  Mužské štafety 1:39:09 0:33:15 35:27 47 1:08:17 44
43 60 athlete detail HROM DO PIECKY! --- Juraj Bobka Martin Hric Martin Basila 15. /  Mužské štafety 1:39:17 0:33:23 37:04 53 1:08:28 45
44 1 athlete detail KOLEČKO #2 --- Juraj Surový Dagmar Turzová Jozef Nemčok 9. /  Zmiešané štafety 1:39:23 0:33:29 31:01 29 1:09:08 46
45 40 athlete detail FEŠÁK TEAM II. --- Miroslava Kunovská Ľuboš Puškár Martin Hlaváček 10. /  Zmiešané štafety 1:41:47 0:35:53 34:35 46 1:12:12 53
46 62 athlete detail DÚBRAVSKÍ ŠAKALI --- Dušan Mikuláš Marián Letovanec Milan Hrvoľ 16. /  Mužské štafety 1:41:48 0:35:54 38:13 55 1:10:53 51
47 8 athlete detail ŠK BOSÁ NOHA --- Tomáš Vojtko Andrej Markuš Daniel Čerňák 17. /  Mužské štafety 1:43:26 0:37:32 33:19 38 1:07:28 42
48 46 athlete detail PB PARTNER, A.S. PB PARTNER, a.s. Jozef Holienka Zuzana Mačurová Marek Hurban 21. /  Firemné štafety 1:43:49 0:37:55 33:19 39 1:13:05 55
49 28 athlete detail MTB KOLEČKO #4 - MEITNER DREAM --- Ivetka Poláková Kamil Meitner Miloš Belzár 11. /  Zmiešané štafety 1:43:50 0:37:56 42:07 58 1:10:47 48
50 11 athlete detail ŠOPRT A POHODA 2 --- Lucia Bundová Maťo Bunda Viliam Alaksa 12. /  Zmiešané štafety 1:44:24 0:38:30 35:35 50 1:08:13 43
51 36 athlete detail QBSW - ŠTRAMÁCI QBSW, a.s. Patrik Malý Marcel Marko Pavol Tomek 22. /  Firemné štafety 1:45:41 0:39:47 34:10 43 1:07:28 41
52 16 athlete detail PATKOŠ TEAM --- Erika Kovačikova Lenka Mašulovičova Peter Smola 13. /  Zmiešané štafety 1:45:54 0:40:00 35:33 48 1:12:23 54
53 5 athlete detail LIFE KOUČING --- Roman Markusek Mirka Procházková Janette Šimková 14. /  Zmiešané štafety 1:46:27 0:40:33 35:34 49 1:11:46 52
54 33 athlete detail ACCENTURE RUNNERS CLUB Accenture s.r.o. Petra Jančová Miroslava Filová Lucia Sadloňová 23. /  Firemné štafety 1:46:36 0:40:42 34:24 45 1:10:48 50
55 9 athlete detail AVM MARIANKA --- Viera Murková Andrea Dzurillová Milan Hudeček 15. /  Zmiešané štafety 1:48:05 0:42:11 39:58 57 1:15:39 56
56 37 athlete detail QBSW - KÁVIČKÁRI QBSW, a.s. Peter Gabrhel Slavomír Garaj Rastislav Pridala 24. /  Firemné štafety 1:49:36 0:43:42 33:01 37 1:05:20 33
57 26 athlete detail LIGA PROTI RAKOVINE Liga proti rakovine Katarína Žúžiová Lucia Feketeová Maián Janovčík 25. /  Firemné štafety 1:50:53 0:44:59 39:26 56 1:22:14 59
58 17 athlete detail MTB KOLEČKO #3 --- Pavol Kramarič Rastislav Slovák Ivan Hrabinský 18. /  Mužské štafety 1:53:58 0:48:04 42:09 59 1:18:51 57
59 24 athlete detail ČERVENÉ, RUŽOVÉ A ČI BIELE? --- Ivan Sivák Gabriela Karelová Richard Karel 16. /  Zmiešané štafety 1:55:15 0:49:21 37:02 52 1:19:34 58