Kariéra

Hľadáte zaujímavú a svojim spôsobom jedinečné prácu v športovom prostredí? Potom ste tu správne. Pre posilnenie našeho tímu hľadáme práve možno vás…

Prihláste sa hneď a stanete sa súčasťou mladého a dynamického tímu!

Ponúkané miesta

SportSoft – hledáme chytré české hlavičky!

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející softwarová firma se specializací na sportovní software. Hledáme vývojáře na HPP, VPP, OSVČ, kteří rozumí sportu nejen od obrazovky na ČT4J. Hledáme vývojáře, kteří jsou ochotni pracovat na projektech vytvářených sportovci a určené pro sportovce.

Nabízíme práci na zajímavých projektech, mladý tým lidí s podobně divným myšlením, zajímavé ohodnocení, časově flexibilní práce, různé zanedbatelné benefity.

Co určitě nenabízíme. Stereotyp zaběhnuté firmy, firemní auto a podobné nesmysly.  

Hledáme tyto specializace:

  • Vývojář sportovních mobilních aplikací pro iOS a Android.
  • Vývojář v Python (aktivní angličtina podmínkou, Python Django výhodou)

Sídlo firmy je ve Vimperku v Jižních Čechách. Ideální pro silniční a horskou cyklistiku (aktivní spolupráce s Junior ČS MTB Team), běžecké lyžování (spolupráce se Skiklubem       Šumava, 20 km na Kvildu atd). Preferujeme osobní spolupráci (alespoň občasně pravidelnou), po dohodě lze však pracovat i na dálku.

Neváhejte nás kontaktovat s nabídkou či jen dotazem na petr.samek@sportsoft.cz.  

Zobudili sme váš záujem?

Pokiaľ hľadáte zaujímavú a svojim spôsobom jedinečnú prácu v športovom odvetví, tešíme sa na vašu žiadosť, úplný CV a podrobnú predstavu o vašom uplatnení sa na adrese: SportSoft, s.r.o., Špidrova 90, 38501 Vimperk, alebo na e-mail: hudecek@sportsoft.cz.

Na vaše otázky rád zodpovie pán Karel Hudeček, tel: 721141081