PoradiečísloPriezviskoMenoRoč.KlubKategórieporadie v kategóriiČasStrataPlávaniePlávanie poradieporadie po PlávanieD1D1 poradieporadie po D1BehBeh poradieporadie po Beh
1301PAULÍNYAndrej2001TriMaT MartinMladší žiaci10:09:51.50:00:00.004:14.3 3300:34.7 241205:02.5 11
2306BRUNOVSKÝSamuel2001TRIAX BratislavaMladší žiaci20:10:10.00:00:18.503:47.7 1100:20.4 101006:01.9 52
3304PECIARTomáš2002ŠK Delfín NitraMladší žiaci30:10:54.70:01:03.203:57.1 2200:37.5 271106:20.1 93
4302DAŇOVÁZuzana2002KP AQUACITY PopradMladšie žiačky10:11:08.00:01:16.504:35.5 5500:22.7 121306:09.8 74
5310HRTANMaťo2002---Mladší žiaci40:11:32.30:01:40.805:12.9 101000:23.3 131705:56.1 35
6312MACKOMatúš2001TRIAN ŠK UMB B. BystricaMladší žiaci50:11:38.40:01:46.905:11.6 9900:23.6 141606:03.2 66
7308WALTERJaromír2001Realiz Sport Team BratislavaMladší žiaci60:11:52.90:02:01.405:42.3 202000:23.6 142305:47.0 27
8303ĽUPTAKOVÁGabriela2001TRIAN ŠK UMB B. BystricaMladšie žiačky20:12:02.60:02:11.104:41.9 6600:22.4 111406:58.3 148
9305JENČUŠOVÁNora2002ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesMladšie žiačky30:12:06.30:02:14.804:34.9 4400:30.8 211507:00.6 159
10311PAVLÁKMichal2002Aquapark-triatlon Turč. TepliceMladší žiaci70:12:08.90:02:17.405:14.6 121200:32.1 221906:22.2 1010
11327TOMAJakub2001Šk Atóm LeviceMladší žiaci80:12:12.80:02:21.305:44.3 212100:28.3 202406:00.2 411
12329KORENMatus Jakub2002Realiz Sport Team BratislavaMladší žiaci90:12:21.00:02:29.505:39.4 181800:24.4 162206:17.2 812
13317SMIKSebastián2002ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesMladší žiaci100:12:31.00:02:39.505:32.7 161600:27.0 192006:31.3 1213
14307REPKOVÁPetra2001ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesMladšie žiačky40:12:34.90:02:43.404:43.3 7748:10.6 9119:41.0 2314
15320DUNČKOVÁPavlína2001ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesMladšie žiačky50:12:53.60:03:02.105:36.3 171700:25.8 182106:51.5 1315
16332GAŠPARNikolas2001Slávia ŠG TrenčínMladší žiaci110:12:56.60:03:05.105:16.1 131347:40.1 6220:00.4 2416
17316PAULÍNYOVÁEma2002TRIAN ŠK UMB B. BystricaMladšie žiačky60:13:04.20:03:12.705:19.6 141400:25.6 171807:19.0 1917
18321NEUPAVEROVÁKarolína2003KP AQUACITY PopradMladšie žiačky70:13:08.00:03:16.505:50.7 242447:10.0 2520:07.3 2518
19314KAŠUBOVÁKarolína2003TK Žabka ČadcaMladšie žiačky80:13:11.40:03:19.905:40.9 191947:23.2 3720:07.3 2519
20318SMIKDamián2002ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesMladší žiaci120:13:20.80:03:29.306:10.9 292900:40.3 282806:29.6 1120
21319IVANOVOVÁEliška2002ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesMladšie žiačky90:13:26.00:03:34.505:12.9 101048:04.4 8920:08.7 2721
22331FARKAŠJakub2003Realiz Sport Team BratislavaMladší žiaci130:13:39.60:03:48.105:47.8 222247:28.3 4820:23.5 2822
23309KUBEŠOVÁEva2002Aquapark-triatlon Turč. TepliceMladšie žiačky100:13:40.30:03:48.806:05.0 282800:32.5 232507:02.8 1723
24333JANOŠOVÁKarin2002ŠK Atom LeviceMladšie žiačky110:13:52.10:04:00.605:55.7 252500:55.3 312707:01.1 1624
25330KESZOCZEJakub2003Realiz Sport Team BratislavaMladší žiaci140:13:58.00:04:06.506:02.6 272700:49.8 302907:05.6 1825
26326KONEČNÝKrištof2001Realiz Sport Team BratislavaMladší žiaci150:14:05.20:04:13.705:26.6 151547:33.6 5421:05.0 2926
27313VLČKOVÁDáša2003KP AQUACITY PopradMladšie žiačky120:14:12.10:04:20.606:00.2 262647:01.6 1621:10.3 3027
28322ROHÁČIKOVÁSilvia2002Aquapark-triatlon Turč. TepliceMladšie žiačky130:14:13.90:04:22.405:49.0 232300:49.0 292607:35.9 2028
29325KONEČNÝDamián2001Realiz Sport Team BratislavaMladší žiaci160:14:19.10:04:27.605:03.6 8847:55.0 7321:20.5 3129
30315PONEKMatej2001TK Žabka ČadcaMladší žiaci170:15:15.20:05:23.706:17.0 303000:36.5 263008:21.7 2130
31324KOZAROVAAlexandra2003Realiz Sport Team BratislavaMladšie žiačky140:17:42.20:07:50.707:01.3 313100:35.3 253110:05.6 2231