Trans Brdy České spořitelny
DÁTUM : | 22.4.2017 | MIESTO : | Dobřichovice |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. | STRÁNKY PRETEKOV : | kolopro.cz/zavody/detail/492 |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HUDEČEK Jiří |
GIANT Trans Brdy Team |
CZE | 2:23:45.2 | 0:00:00.0 |
2. | KULHAVÝ Jaroslav |
Specialized Racing |
CZE | 2:23:45.8 | 0:00:00.6 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:24:06.7 | 0:00:21.5 |
4. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:28:41.4 | 0:04:56.2 |
5. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:30:17.4 | 0:06:32.2 |
6. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:30:17.7 | 0:06:32.5 |
7. | VASTL Jan |
Bianchi Countervail |
CZE | 2:33:30.9 | 0:09:45.7 |
8. | KOBES Lukáš |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:36:11.5 | 0:12:26.3 |
9. | ŠŤASTNÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:37:50.5 | 0:14:05.3 |
10. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 2:38:55.7 | 0:15:10.5 |
11. | MOKRÝ Jakub |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:39:26.5 | 0:15:41.3 |
12. | TATÍČEK Petr |
Rajec-Allivictus |
CZE | 2:39:50.1 | 0:16:04.9 |
13. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:39:59.2 | 0:16:14.0 |
14. | ANDRLE David |
Symbio+BMC |
CZE | 2:40:00.7 | 0:16:15.5 |
15. | ŘEHÁK Vít |
CYKLOHELIOS |
CZE | 2:40:02.2 | 0:16:17.0 |
16. | FABIŠOVSKÝ Ladislav |
Sweep sport |
CZE | 2:40:43.9 | 0:16:58.7 |
17. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:40:57.4 | 0:17:12.2 |
18. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:42:41.7 | 0:18:56.5 |
19. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:43:09.3 | 0:19:24.1 |
20. | SCHEJBAL Josef |
CYKLO PROFI |
CZE | 2:43:35.9 | 0:19:50.7 |
21. | HOLUB Václav |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:43:37.2 | 0:19:52.0 |
22. | MADER Daniel |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:43:41.2 | 0:19:56.0 |
23. | HRUŠKA Petr |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:44:09.5 | 0:20:24.3 |
24. | PITEL Lukáš |
CZE | 2:44:57.3 | 0:21:12.1 | |
25. | ŠŤASTNÝ Jan |
Alset Racing Team |
CZE | 2:45:29.5 | 0:21:44.3 |
26. | ČERNÝ Milan |
Ski and bike centrum Radotín |
CZE | 2:45:41.2 | 0:21:56.0 |
27. | KOZÁK Tomáš |
MTB Hepos |
CZE | 2:47:19.2 | 0:23:34.0 |
28. | BRENDL Tomáš |
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO |
CZE | 2:47:34.5 | 0:23:49.3 |
29. | ŠÍPAL Ivan |
Alltraining Lawi |
CZE | 2:47:36.3 | 0:23:51.1 |
30. | HOFMAN Lukáš |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:47:37.5 | 0:23:52.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
Česká spořitelna- Accolade cycling team |
CZE | 2:57:01.4 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 3:03:19.3 | 0:06:17.9 |
3. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
GHOST Team |
CZE | 3:22:52.1 | 0:25:50.7 |
4. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 3:23:57.6 | 0:26:56.2 |
5. | HNÁTKOVÁ Nataša |
CZE | 3:26:34.4 | 0:29:33.0 | |
6. | ČERNÁ Šárka |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 3:27:57.9 | 0:30:56.5 |
7. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 3:29:42.3 | 0:32:40.9 |
8. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 3:36:10.4 | 0:39:09.0 |
9. | BOHABOJOVÁ Olga |
Lékárna Zásmuky |
CZE | 3:57:16.2 | 1:00:14.8 |
10. | KLÍCHOVÁ Radka |
CZE | 4:00:56.4 | 1:03:55.0 | |
11. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SupGirls |
CZE | 4:02:15.5 | 1:05:14.1 |
12. | BUŠKOVÁ Leona |
GHOST Team |
CZE | 4:04:19.5 | 1:07:18.1 |
13. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 4:09:51.5 | 1:12:50.1 |
14. | PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie |
Bikenotoric |
CZE | 4:16:44.6 | 1:19:43.2 |
15. | MERTENOVÁ Kateřina |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 4:17:54.3 | 1:20:52.9 |
16. | ČANIGOVÁ Kristýna |
CZE | 4:42:25.3 | 1:45:23.9 | |
17. | BALÍKOVÁ Tereza |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 5:07:14.7 | 2:10:13.3 |
18. | LIDICKÁ Eva |
Slavie Karlovy Vary |
CZE | 5:32:06.5 | 2:35:05.1 |
Štatistiky
Počet prihlásených | 1462 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 1183 |
Přihlášeno - Ženy | 279 |
Odštartovalo | 1203 |
V cieli | 1112 |
Preteky seriálu
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny