Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : Author Maraton Tour 2018

Vinařská 50 Author Znovín Cup

MTB
DÁTUM :30.6.2018 MIESTO :Šatov

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
TOMAN Vojtěch
HR Racing Team České Budějovice
CZE 1:36:24.4 0:00:00.0
2.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Spezialized MTB team
CZE 1:36:24.9 0:00:00.5
3.
JELÍNEK Marek
Premium hotel
CZE 1:36:26.0 0:00:01.5
4.
KOBLIC Radek
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:36:26.7 0:00:02.2
5.
ZÁRYBNICKÝ Jiří
CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
CZE 1:36:27.4 0:00:02.9
6.
NESET Jan
IN-LIFE cycling team
CZE 1:36:27.9 0:00:03.5
7.
DOBEŠ Bohumír
Premium hotel
CZE 1:36:28.9 0:00:04.4
8.
PETRUŠ Lubomir
Ethicsport
CZE 1:36:30.4 0:00:06.0
9.
HRAZDIL Pavel
Šlapanice
CZE 1:36:31.9 0:00:07.4
10.
ŠAROUN Libor
Premium hotel
CZE 1:36:49.7 0:00:25.2
11.
BARTOŇ Pavel
CZE 1:36:54.2 0:00:29.7
12.
PRUDEK Dominik
Ethicsport
CZE 1:37:07.2 0:00:42.7
13.
FAJT Milan
CZE 1:37:19.4 0:00:55.0
14.
FEDAK Ruslan
KOLA Svorada
CZE 1:37:19.9 0:00:55.4
15.
HOLEC Radek
Bikesport team Mohelnice
CZE 1:38:11.4 0:01:46.9
16.
STRÁNSKÝ Jiří
ACTIVE TOUR CYCLING TEAM
CZE 1:38:19.0 0:01:54.5
17.
VÍTŮ Josef
CZE 1:38:27.3 0:02:02.8
18.
MIKULÁŠEK Jiří
Premium hotel
CZE 1:38:46.9 0:02:22.4
19.
KONEČNÝ Petr
2K-BIKE CLUB Odry
CZE 1:39:23.0 0:02:58.5
20.
VERČIMÁK Libor
CZE 1:40:42.5 0:04:18.0
21.
BRABEC David
Česká Spořitelna Accolade Cycling Team
CZE 1:40:43.4 0:04:19.0
22.
HLOUŠEK Jan
CZE 1:40:44.7 0:04:20.2
23.
BULIČKA Pavel
CZE 1:41:17.2 0:04:52.7
24.
ŠTIBINGER Matěj
CZE 1:41:17.2 0:04:52.7
25.
LAVIČKA Jan
CZE 1:41:17.7 0:04:53.2
26.
KRIVANEK Jiri
Ethicsport
CZE 1:41:20.2 0:04:55.7
27.
ZLÁMAL Tomáš
Nutrend
CZE 1:41:40.2 0:05:15.7
28.
VLČEK Pavel
IN-LIFE cycling team
CZE 1:41:41.5 0:05:17.0
29.
PEŇÁČEK Miroslav
Pújčovna kol Lednice
CZE 1:41:42.8 0:05:18.3
30.
KUCHARIK Jiri
HD Kvartet
CZE 1:41:43.2 0:05:18.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
NEUMANOVÁ Tereza
DUKLA PRAHA
CZE 1:43:26.2 0:00:00.0
2.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 1:50:09.7 0:06:43.5
3.
TESAŘOVÁ Jana
Ethicsport
CZE 1:52:03.7 0:08:37.5
4.
STAŇKOVÁ Klárka
ŠATOV
CZE 1:52:08.5 0:08:42.2
5.
ČEJKOVÁ Šárka
CZE 1:54:57.7 0:11:31.4
6.
FAJTOVÁ Veronika
CZE 1:59:32.2 0:16:06.0
7.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:01:07.2 0:17:40.9
8.
KLUZÁKOVÁ Olga
HR Racing Team České Budějovice
CZE 2:03:18.7 0:19:52.5
9.
KULŠTEJNOVÁ Tereza
CZE 2:03:20.7 0:19:54.4
10.
FORMANOVÁ Veronika
CKK Znojmo
CZE 2:03:48.5 0:20:22.3
11.
MACHÁČKOVÁ Barbora
GS cyklo team Jistebnice
CZE 2:04:34.2 0:21:07.9
12.
GAUDELOVÁ Jana
Sokol Horní Branná
CZE 2:05:22.2 0:21:55.9
13.
NOVÁKOVÁ Nikola
GS cyklo team Jistebnice
CZE 2:05:27.4 0:22:01.2
14.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:06:21.9 0:22:55.7
15.
PRUDKOVÁ Ivana
Ethicsport
CZE 2:06:26.7 0:23:00.4
16.
HOLEŠOVSKÁ Marcela
CZE 2:06:36.7 0:23:10.4
17.
DVOŘÁKOVÁ Sarka
CZE 2:07:09.8 0:23:43.5
18.
TOMEČKOVÁ Lucie
GS cyklo team Jistebnice
CZE 2:08:33.2 0:25:06.9
19.
HALAMOVÁ Iveta
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 2:09:46.9 0:26:20.7
20.
NÁDVORNÍKOVÁ Eva
Nutrend
CZE 2:09:50.5 0:26:24.2
21.
ŽŮRKOVÁ Veronika
Cyklosport HaF - BIKESTYLE.CZ
CZE 2:09:51.4 0:26:25.2
22.
SCHIFFER Andrea
bike-altmann.at
AUT 2:10:03.2 0:26:36.9
23.
HUNKESOVÁ Alena
Badger Meter Czech Republic
CZE 2:10:51.7 0:27:25.4
24.
VESELÁ Barbora
CZE 2:13:06.9 0:29:40.7
25.
KRČMÁŘOVÁ Jaroslava
CZE 2:13:42.4 0:30:16.2
26.
ŠABLATUROVÁ Aneta
CZE 2:15:40.5 0:32:14.3
27.
SIKOROVÁ Klára
Intermobil Znojmo
CZE 2:19:15.6 0:35:49.4
28.
SMOLKOVÁ Romana
Rabbits
CZE 2:19:30.7 0:36:04.4
29.
SVOBODOVÁ Jarmila
CKK Znojmo
CZE 2:19:34.2 0:36:08.0
30.
PROSSEROVÁ Kateřina
Synerga Bike Team
CZE 2:19:47.2 0:36:20.9

Kontaktujte časomíru