seriál : serie logo

Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny

MTB
DÁTUM :15.6.2019 MIESTO :Karlovy Vary
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
STOŠEK Martin
Vitalo Future Cycling
CZE 2:06:24.0 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
EthicSport Cycling team
CZE 2:06:43.9 0:00:19.9
3.
HYNEK Kristián
Vitalo Future Cycling
CZE 2:06:45.8 0:00:21.7
4.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:07:45.7 0:01:21.6
5.
BUKSA Dominik
Vitalo Future Cycling
CZE 2:13:16.5 0:06:52.5
6.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:13:17.8 0:06:53.7
7.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Sweep Ultimate Sport
CZE 2:16:34.0 0:10:10.0
8.
REEH Jiří
Fitsport Jiří Trampota REKR
CZE 2:17:17.8 0:10:53.7
9.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:17:20.5 0:10:56.5
10.
TATÍČEK Petr
RAJEC 100% TREK
CZE 2:19:06.5 0:12:42.5
11.
BARTŮNĚK Marek
EthicSport Cycling team
CZE 2:21:16.3 0:14:52.2
12.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 2:21:16.8 0:14:52.7
13.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:21:25.5 0:15:01.4
14.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:21:27.8 0:15:03.7
15.
REINER Jan
EthicSport Cycling team
CZE 2:21:45.0 0:15:21.0
16.
SPILKA Tomáš
Redfrog Bikeinvest
CZE 2:21:57.3 0:15:33.2
17.
TRUHLÁŘ Josef
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 2:25:04.8 0:18:40.7
18.
MILERET Milan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:25:46.0 0:19:22.0
19.
BLAŽEK Jan
RAJEC 100% TREK
CZE 2:25:56.3 0:19:32.2
20.
FIALA Tomáš
GAPP System - Cabtech
CZE 2:25:56.8 0:19:32.7
21.
EBERL Filip
X-Team BaNo K. Vary
CZE 2:26:00.3 0:19:36.2
22.
TOMAN Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:27:09.3 0:20:45.2
23.
ČAPEK Jan
AUTHOR MASTERS
CZE 2:27:13.0 0:20:49.0
24.
HOLAN Pavel
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:28:32.8 0:22:08.7
25.
MATOCHA Pavel
GAPP System - Cabtech
CZE 2:28:54.7 0:22:30.7
26.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:28:55.1 0:22:31.0
27.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:28:55.3 0:22:31.2
28.
KLIMEŠ Ondřej
Redfrog Bikeinvest
CZE 2:29:08.0 0:22:44.0
29.
SEDLÁČEK Pavel
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:30:26.0 0:24:02.0
30.
VÍCH Michal
Head Pro Team Opava
CZE 2:31:01.8 0:24:37.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bike Ranch team
CZE 2:34:02.0 0:00:00.0
2.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:51:42.3 0:17:40.2
3.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:56:30.3 0:22:28.2
4.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:01:34.8 0:27:32.7
5.
PODRACKÁ Hana
CZE 3:06:26.5 0:32:24.5
6.
KOTTOVÁ Petra
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:10:39.5 0:36:37.5
7.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 3:11:10.1 0:37:08.0
8.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 3:12:39.0 0:38:37.0
9.
FLEISCHHANSOVA Jitka
Tukan bike team
CZE 3:21:10.0 0:47:08.0
10.
KLÍCHOVÁ Radka
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 3:22:57.1 0:48:55.0
11.
BLAŽKOVÁ Michaela
RAJEC 100% TREK
CZE 3:28:56.8 0:54:54.7
12.
MOTTLOVÁ klára
Horní Blatná
CZE 3:34:05.1 1:00:03.0
13.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 3:37:09.4 1:03:07.3
14.
POKORNÁ Iveta
ČS Bike team
CZE 3:47:57.6 1:13:55.5
15.
BLAŽKOVÁ Jana
CZE 4:59:39.8 2:25:37.7
16.
LIDICKÁ Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 5:14:35.3 2:40:33.2
17.
PROTOPOPOVÁ Dita
AGROFERT cyklo tým
CZE 5:25:29.1 2:51:27.0

Kontaktujte časomíru