seriál : ČP XCO MTB 2019

Český pohár XCO MTB - Zadov

MTB
DÁTUM :01 - 2.6.2019 MIESTO :Zadov

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SWENSON Keegan
USA Cycling
USA 1:35:42.8 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 1:37:00.1 0:01:17.2
3.
VASTL Jan
Superior XC Team
CZE 1:37:30.6 0:01:47.7
4.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:38:43.0 0:03:00.2
5.
ULÍK Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 1:39:05.3 0:03:22.4
6.
JELÍNEK Josef
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 1:39:24.5 0:03:41.7
7.
GLUTH Martin
Superior XC Team
GER 1:39:32.5 0:03:49.7
8.
VROUWENVELDER Lukas
USA Cycling / lukeVcoaching
USA 1:39:47.3 0:04:04.4
9.
DUFOUR Jerry
Bear Pro Team
USA 1:39:56.5 0:04:13.7
10.
HYNEK Kristian
VITALO FUTURE CYCLING
CZE 1:40:26.3 0:04:43.4
11.
VOBECKÝ Zdeněk
FANY CYCLING TEAM
CZE 1:42:03.8 0:06:20.9
12.
BÁRTEK David
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:43:42.7 0:07:59.9
13.
FLOREN Sandy
Bear Pro Team
USA 1:44:09.7 0:08:26.9
14.
TOMÁŠEK Alvin
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:44:18.2 0:08:35.4
15.
BECKETT Carson
Bear Pro Team
USA 1:44:26.5 0:08:43.6
16.
POSPÍŠIL Filip
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:46:05.2 0:10:22.4
17.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:46:36.5 0:10:53.6
18.
MARTINEZ Amando
Atzin-elissa
MEX 1:46:57.7 0:11:14.9
19.
KUNÁŠEK Josef
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:48:59.9 0:13:17.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
CAMPUZANO CHÁVEZ PEÓN Daniela
Mexican National Team
MEX 1:23:51.9 0:00:00.0
2.
ČÁBELICKÁ Jitka
Gapp system-Cabtech MTB Racing Team
CZE 1:24:08.1 0:00:16.2
3.
CZECZINKAROVÁ Jana
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 1:24:32.6 0:00:40.7
4.
KESEG STEVKOVA Janka
Outsiterz
SVK 1:25:02.6 0:01:10.7
5.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Superior XC Team
CZE 1:25:54.8 0:02:02.9
6.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:26:21.6 0:02:29.7
7.
GIBSON Gwendalyn
USA national Team
USA 1:27:34.6 0:03:42.7
8.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:28:06.8 0:04:14.9
9.
TVARŮŽKOVA Tereza
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 1:28:45.6 0:04:53.7
10.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou. z.s.
CZE 1:30:18.5 0:06:26.6
11.
URBANOVÁ Martina
HNÍZDIL TEAM
CZE 1:32:37.5 0:08:45.6
12.
PICHLÍKOVÁ Jana
KROSS Bike Ranch team
CZE 1:32:47.8 0:08:55.9
13.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:35:29.5 0:11:37.6
14.
KUČEROVÁ Monika
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:35:57.7 0:12:05.8
15.
MANCHESTER Jessica
Subway NZ MTB Team
NZL 1:37:43.5 0:13:51.6
16.
KUBÍNOVÁ Veronika
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:41:29.7 0:17:37.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:13:56.2 0:00:00.0
2.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:14:21.2 0:00:25.0
3.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:15:21.2 0:01:24.9
4.
KUČERA Jakub
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:15:28.0 0:01:31.7
5.
PESCARU Patrick
Nomad Merida Cst
ROM 1:15:56.5 0:02:00.2
6.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:17:39.4 0:03:43.2
7.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:18:01.7 0:04:05.4
8.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:18:23.4 0:04:27.2
9.
WOHANKA Richard
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:18:28.7 0:04:32.4
10.
MACHÁČ Josef
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 1:19:09.2 0:05:12.9
11.
HOVORKA Daniel
Gapp system-Cabtech MTB Racing Team
CZE 1:19:55.9 0:05:59.7
12.
HANÁK Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:20:14.2 0:06:17.9
13.
ŠINDELÁŘ Jan
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:20:26.9 0:06:30.6
14.
HORÁK Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:20:43.7 0:06:47.4
15.
KURENSKY Nathan
Cunga Cycling Club
IRL 1:20:47.9 0:06:51.6
16.
VÍTEK Tomáš
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:20:51.7 0:06:55.4
17.
JUNG Théo
VTT FUN CLUB
FRA 1:21:29.7 0:07:33.4
18.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:22:05.9 0:08:09.6
19.
BALCÁREK Vít
Cykloteam MXM Hulín
CZE 1:24:24.6 0:10:28.4
20.
MALÝ Jakub
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:24:47.4 0:10:51.1
21.
LÁVIČKA Adam
KROSS Bike Ranch team
CZE 1:25:35.1 0:11:38.9
22.
BOHDALOVSKÝ Jiří
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:26:14.4 0:12:18.1
23.
KLAUS Matěj
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 1:26:30.4 0:12:34.1
24.
MELIŠ Erik
CK EPIC Dohňany
SVK 1:26:43.6 0:12:47.3
25.
NĚMEC Šimon
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:26:53.9 0:12:57.6
26.
VINKLÁREK František
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:28:16.9 0:14:20.6
27.
KOVAŘÍČEK Vojtěch
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:29:39.3 0:15:43.1
28.
PROCHÁZKA Lukáš
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:30:50.3 0:16:54.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MAXWELL Samara
Subway NZ MTB Team
NZL 1:09:12.9 0:00:00.0
2.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:10:26.9 0:01:13.9
3.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 1:11:25.3 0:02:12.4
4.
VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:12:25.3 0:03:12.4
5.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:13:09.8 0:03:56.9
6.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:15:05.1 0:05:52.1
7.
OBOŘILOVÁ Tereza
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 1:17:18.3 0:08:05.4
8.
PRCHALOVÁ Libuše
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:18:10.0 0:08:57.1
9.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 1:24:55.5 0:15:42.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
FIALA Matyáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:45:03.0 0:00:00.0
2.
JECH Filip
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:45:13.2 0:00:10.2
3.
ZEMENE Jakub
EthicSport Cycling team
CZE 0:45:31.0 0:00:27.9
4.
KONEČNÝ Filip
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:45:57.7 0:00:54.7
5.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:46:19.0 0:01:15.9
6.
VOŽENÍLEK Martin
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:46:24.2 0:01:21.2
7.
HONSA Antonín
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:46:37.5 0:01:34.4
8.
SPORYSCH Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:46:44.2 0:01:41.2
9.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou. z.s.
CZE 0:46:44.4 0:01:41.3
10.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:46:53.7 0:01:50.7
11.
HLÁVKA Adam
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:47:02.0 0:01:58.9
12.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:47:21.7 0:02:18.7
13.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou. z.s.
CZE 0:47:27.0 0:02:23.9
14.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:47:33.7 0:02:30.7
15.
ŠINDELÁŘ Jan
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:47:43.5 0:02:40.4
16.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:48:13.7 0:03:10.7
17.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:48:20.2 0:03:17.2
18.
TAKÁCS-VALENT Márk
PCCC
HUN 0:48:24.7 0:03:21.7
19.
HOLUB Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:48:25.1 0:03:22.0
20.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:49:03.0 0:03:59.9
21.
DUBČÁK Pavel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:49:22.0 0:04:19.0
22.
TERŠL Robin
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:49:40.0 0:04:37.0
23.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:49:51.0 0:04:48.0
24.
SZCEPANSKI Lukáš
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:50:14.0 0:05:10.9
25.
HRTANEK Martin
CK EPIC Dohňany
SVK 0:50:17.5 0:05:14.5
26.
PAŘEZ Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:50:44.7 0:05:41.7
27.
KOPECKÝ Petr
MTB NEVIX Team
CZE 0:51:01.0 0:05:58.0
28.
BLÁHA Vojtěch
SK VELO PRAHA
CZE 0:51:10.7 0:06:07.7
29.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:51:20.5 0:06:17.5
30.
RŮŽIČKA Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:51:36.0 0:06:33.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:34:16.6 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:34:28.1 0:00:11.5
3.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:35:42.1 0:01:25.4
4.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:02.3 0:01:45.7
5.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:36:33.8 0:02:17.2
6.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:37:02.3 0:02:45.7
7.
PŮBALOVÁ Nela
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:37:28.6 0:03:11.9
8.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:37:43.3 0:03:26.7
9.
PLESKAČOVÁ Natálie
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:37:55.3 0:03:38.7
10.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:37:56.8 0:03:40.2
11.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:37:58.8 0:03:42.2
12.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:38:25.6 0:04:08.9
13.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:38:32.6 0:04:15.9
14.
HOVORKOVÁ Aneta
Gapp system-Cabtech MTB Racing Team
CZE 0:39:07.6 0:04:50.9
15.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:39:26.3 0:05:09.7
16.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou. z.s.
CZE 0:39:47.1 0:05:30.4
17.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:40:19.1 0:06:02.4
18.
ŠMÍDOVÁ Adéla
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:40:44.3 0:06:27.6
19.
SUCHÁ Kateřina
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:41:16.5 0:06:59.9
20.
TERŠL Anna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:42:23.8 0:08:07.1
21.
BINDEROVÁ Petra
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:42:24.5 0:08:07.9
22.
KOTLÍNOVÁ Simona
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:42:25.8 0:08:09.1
23.
KNIHOVÁ Kateřina
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:42:40.0 0:08:23.4
24.
BRAVENCOVÁ Denisa
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:42:53.3 0:08:36.6
25.
ŠEVĆÍKOVÁ Dorka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:43:10.8 0:08:54.1
26.
JELÍNKOVÁ Natálie
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:43:22.8 0:09:06.1
27.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:43:23.3 0:09:06.6
28.
ODEHNALOVÁ Klára
MORAVEC Team
CZE 0:43:44.3 0:09:27.6
29.
MINAŘÍKOVÁ Klára
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:44:57.3 0:10:40.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:50.8 0:00:00.0
2.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:24:52.6 0:00:01.7
3.
URBAN Miroslav
VRV TEAM
CZE 0:25:18.3 0:00:27.4
4.
BERNÁT Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:30.1 0:00:39.2
5.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:25:33.3 0:00:42.4
6.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:37.6 0:00:46.7
7.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:38.8 0:00:47.9
8.
HOJKA František
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:25:44.8 0:00:53.9
9.
GRÄßLER Toni
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V.
GER 0:26:10.3 0:01:19.4
10.
KRÝSL Lukáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:26:14.3 0:01:23.4
11.
JOHÁNEK Dalibor
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:26:25.8 0:01:34.9
12.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:26:30.3 0:01:39.4
13.
BÁRTA Martin
KOVO PRAHA
CZE 0:26:38.3 0:01:47.4
14.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:26:48.8 0:01:57.9
15.
DRAGOUN Václav
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:26:53.6 0:02:02.7
16.
ŠILHAVÝ Daniel
KOVO PRAHA
CZE 0:26:57.8 0:02:06.9
17.
PIVNIČKA Jakub
Pítrs Bikes Team
CZE 0:26:58.5 0:02:07.7
18.
KRÁL Kryštof
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:27:04.8 0:02:13.9
19.
KUBA Jakub
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:27:05.3 0:02:14.4
20.
FALTÝNEK Jan
CYKLO FALTÝNEK
CZE 0:27:05.8 0:02:14.9
21.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:27:09.5 0:02:18.7
22.
LIENERT Patrik
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:27:11.3 0:02:20.4
23.
ŠUMPÍK Pavel
Bike Freaks Holice
CZE 0:27:13.0 0:02:22.2
24.
ZONYGA David
VRV TEAM
CZE 0:27:23.5 0:02:32.7
25.
MROCEK Adam
CK EPIC Dohňany
SVK 0:27:30.5 0:02:39.7
26.
SVATUŠKA Jakub
KOVO PRAHA
CZE 0:27:47.3 0:02:56.4
27.
SOUČEK Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:27:50.5 0:02:59.7
28.
HOŠEK Adam
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:27:54.0 0:03:03.2
29.
PEKAŘ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:54.8 0:03:03.9
30.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:28:24.3 0:03:33.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:27:51.0 0:00:00.0
2.
KAUFMANN Natalie
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V.
GER 0:29:03.3 0:01:12.2
3.
DLASKOVÁ Vanda
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:29:13.8 0:01:22.7
4.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:29:44.0 0:01:52.9
5.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:29:44.8 0:01:53.7
6.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:30:04.8 0:02:13.7
7.
PULKRABOVÁ Marika
BSK Cyklo-market
CZE 0:30:31.0 0:02:39.9
8.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:30:56.2 0:03:05.2
9.
PANUŠOVÁ Anna
Bike Freaks Holice
CZE 0:31:24.2 0:03:33.2
10.
GREMAN Szonja
PCCC
HUN 0:31:29.5 0:03:38.5
11.
ČERNÁ Karolína
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:31:30.5 0:03:39.4
12.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:31:44.0 0:03:52.9
13.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:32:10.0 0:04:18.9
14.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:32:16.5 0:04:25.4
15.
DUŠKOVÁ Kateřina
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:32:35.0 0:04:43.9
16.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:32:41.5 0:04:50.4
17.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:32:51.5 0:05:00.4
18.
CIBULKOVÁ Tereza
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:32:57.0 0:05:05.9
19.
DINGOVÁ Anna
BSK Racing Juniors
CZE 0:33:35.7 0:05:44.7
20.
KRÁLOVÁ Julie
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:34:17.0 0:06:25.9
21.
HAINZELOVÁ Lucie
Pítrs Bikes Team
CZE 0:34:18.0 0:06:26.9
22.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:34:18.5 0:06:27.4
23.
NEUGEBAUEROVÁ Karolína
SPORTOVNÍ KURZY.CZ
CZE 0:35:04.2 0:07:13.1
24.
ČERNÁ Hana
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:35:48.0 0:07:56.9
25.
DAŇKOVÁ Adina
SPORTOVNÍ KURZY.CZ
CZE 0:36:16.7 0:08:25.6
26.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:36:59.5 0:09:08.4
27.
KUBÍKOVÁ Nikola
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:37:30.7 0:09:39.6
28.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:37:39.5 0:09:48.4
29.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:39:32.9 0:11:41.8
30.
BERANOVÁ Jana
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:40:58.5 0:13:07.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:21:20.1 0:00:00.0
2.
BRABEC Šimon
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:21:23.9 0:00:03.7
3.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:21:25.9 0:00:05.7
4.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:21:58.1 0:00:37.9
5.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:22:02.1 0:00:41.9
6.
TESAŘÍK Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:22:02.3 0:00:42.2
7.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:22:15.9 0:00:55.7
8.
MANSFELD Tadeáš
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:22:18.1 0:00:57.9
9.
KUBĚNA Daniel
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:22:31.1 0:01:10.9
10.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:39.1 0:01:19.0
11.
MITÁŠ Robert
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:22:44.1 0:01:23.9
12.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:22:47.3 0:01:27.2
13.
KOČVARA Jakub
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:22:48.8 0:01:28.7
14.
VÝBORNÝ Kryštof
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:22:52.6 0:01:32.4
15.
HOFMAN Eliáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:53.3 0:01:33.2
16.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:22:56.4 0:01:36.2
17.
PŘENOSIL Marek
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:23:13.6 0:01:53.4
18.
JELÍNEK Vojtěch
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:23:14.1 0:01:54.0
19.
NĚMEC Jakub
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:23:14.3 0:01:54.2
20.
NECHUTA Marek
Bike Freaks Holice
CZE 0:23:16.8 0:01:56.7
21.
ICHA David
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:23:20.1 0:01:59.9
22.
KUKLA Dominik
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:23:30.1 0:02:09.9
23.
VOREL Lukas
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:23:39.8 0:02:19.7
24.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:23:49.1 0:02:28.9
25.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:23:49.1 0:02:28.9
26.
ICHA Aleš
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:23:53.1 0:02:32.9
27.
HŘEBEJK Dominik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:23:58.1 0:02:37.9
28.
POSPÍŠIL Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:24:02.3 0:02:42.2
29.
REK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:24:07.8 0:02:47.7
30.
MELOUN Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:24:08.1 0:02:47.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
GOTTWALDOVÁ Amálie
MORAVEC Team
CZE 0:23:05.3 0:00:00.0
2.
HANÁKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:23:15.3 0:00:09.9
3.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:23.6 0:00:18.2
4.
SEIDLOVÁ Kateřina
SK Edie tým Vsetín
CZE 0:23:28.6 0:00:23.2
5.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:48.8 0:00:43.4
6.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:24:23.6 0:01:18.2
7.
BOŘÁNKOVÁ Lucie
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:24:33.8 0:01:28.4
8.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:24:42.3 0:01:36.9
9.
VÁCLAVŮ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:58.3 0:01:52.9
10.
SRNSKÁ Veronika
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:25:10.0 0:02:04.7
11.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT LERAK Blansko
CZE 0:25:27.3 0:02:21.9
12.
MÁNKOVÁ Emma
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:25:36.0 0:02:30.7
13.
KUNČÍKOVÁ Ella
Bike klub Spindleruv mlyn
CZE 0:25:36.3 0:02:30.9
14.
GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:25:37.0 0:02:31.7
15.
VÁVROVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:25:49.5 0:02:44.2
16.
VÍTKOVÁ Sára
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:26:31.3 0:03:25.9
17.
HAVLOVÁ Justýna
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:26:57.8 0:03:52.4
18.
LHOTÁKOVÁ Adéla
Bike Freaks Holice
CZE 0:27:06.0 0:04:00.7
19.
ŠATKOVÁ Vanesa
CK EPIC Dohňany
SVK 0:27:10.5 0:04:05.2
20.
LIENERTOVÁ Monika
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:27:21.3 0:04:15.9
21.
VOŽENÍLKOVÁ Nikola
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:27:24.8 0:04:19.4
22.
ŠÍSLOVÁ Barbora
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:27:36.8 0:04:31.4
23.
HUDEČKOVÁ Anna
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE
CZE 0:27:46.0 0:04:40.7
24.
BATELKOVÁ Klára
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:27:49.5 0:04:44.1
25.
SYSLOVÁ Barbara
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:27:53.0 0:04:47.6
26.
MACHOVÁ Veronika
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE
CZE 0:28:19.3 0:05:13.9
27.
HORKÁ Veronika
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:28:25.3 0:05:19.9
28.
JANOVSKÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:28:30.3 0:05:24.9
29.
HOJDOVÁ Michaela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:28:46.3 0:05:40.9
30.
HAVELKOVÁ Anna
Hiero racing team
CZE 0:29:05.3 0:05:59.9

Kontaktujte časomíru