DECIMUŽ

Triatlon
DÁTUM :30.8.2019 MIESTO :Litomyšl

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PROCHÁZKA Jakub
Fort SMC Ústí nad Orlicí
CZE 0:53:27.2 0:00:00.0
2.
COGAN Rudolf
AEROTEC
CZE 0:55:25.3 0:01:58.1
3.
DOLEČEK Josef
Fort SMC Ústí nad Orlicí
CZE 0:57:44.5 0:04:17.3
4.
SVOBODA Jan
YOGI racing team Ostrava
CZE 0:58:06.5 0:04:39.3
5.
POCHOBRADSKÝ Jan
Fort SMC Ústí nad Orlicí
CZE 0:58:11.5 0:04:44.3
6.
HAVRAN Jan
TTR Islarex
CZE 0:58:13.8 0:04:46.6
7.
ŠEBEK Michal
Fort SMC Ústí nad Orlicí
CZE 0:59:02.7 0:05:35.5
8.
ŠTĚPAŘ Petr
Čerti Kunčina
CZE 0:59:06.4 0:05:39.2
9.
BLAHO Martin
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 0:59:13.8 0:05:46.6
10.
SCHEUER Jan
Lanškroun
CZE 0:59:20.3 0:05:53.1
11.
POSPÍŠIL Josef
Moravská Třebová
CZE 0:59:27.0 0:05:59.8
12.
MORAVEC Martin
Vencl tým Ústí nad Orlicí
CZE 0:59:37.8 0:06:10.6
13.
NOVOTNÝ Vojtěch
Fort SMC Ústí nad Orlicí
CZE 1:00:20.4 0:06:53.2
14.
KRUTÍLEK Marek
TT Pardubice
CZE 1:00:27.2 0:07:00.0
15.
ŘEHÁK Tomáš
Lukostřelba Jablonné
CZE 1:00:43.5 0:07:16.3
16.
ŠRAITR Stanislav
Litomyšl
CZE 1:00:46.2 0:07:19.0
17.
KREJČÍ Jaromír
SKI Klub Pastviny
CZE 1:01:42.4 0:08:15.2
18.
PROCHÁZKA Michal
CC - Choceň
CZE 1:01:49.1 0:08:21.9
19.
MELŠA Martin
LB - training.com
CZE 1:01:57.2 0:08:30.0
20.
GARABÍK Tomáš
Kamenec u Poličky
CZE 1:02:11.4 0:08:44.2
21.
TEPLÝ Jaroslav
Bučina
CZE 1:02:21.2 0:08:54.0
22.
HANUŠ Petr
Chládek a Tintěra Pardubice
CZE 1:03:32.2 0:10:05.0
23.
REJDA Jan
OMT PARDUBICE
CZE 1:04:10.0 0:10:42.8
24.
KLÍČ Dalibor
Praha
CZE 1:04:13.1 0:10:45.9
25.
ŠTĚRBA Oskar
Litomyšl
CZE 1:04:44.3 0:11:17.1
26.
VOPRŠÁLEK Miroslav
Bohemia rings team
CZE 1:05:09.5 0:11:42.3
27.
ČERNÝ Jan
CZE 1:06:17.1 0:12:49.9
28.
HOLUBÁŘ Patrik
Vencl tým Ústí nad Orlicí
CZE 1:06:34.1 0:13:06.9
29.
ŠLAJS Tomáš
Cyklocentrum Choceň
CZE 1:06:38.0 0:13:10.8
30.
HAVRAN Jiří
Litomyšl
CZE 1:06:52.1 0:13:24.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HURYCHOVÁ Jaroslava
Litomyšl
CZE 1:08:28.1 0:00:00.0
2.
ZAHÁLKOVÁ Lucie
Iscarex Junior tým Česká Třebová
CZE 1:09:54.4 0:01:26.3
3.
RÁBOVÁ Martina
Česká Třebová
CZE 1:10:56.3 0:02:28.2
4.
ŠTORKOVÁ Tereza
CTB - Cycling Team Brandýs
CZE 1:12:43.6 0:04:15.5
5.
COGANOVÁ Zdeňka
AEROTEC
CZE 1:16:13.9 0:07:45.8
6.
VRASPÍROVÁ Kamila
Brno
CZE 1:20:56.3 0:12:28.2
7.
GALANDROVÁ Tereza
CZE 1:21:25.8 0:12:57.7
8.
ŠŤOVÍČKOVÁ Zdislava
Litomyšl
CZE 1:22:03.3 0:13:35.2
9.
ZÁLESKÁ Iveta
Fort SMC Ústí nad Orlicí
CZE 1:26:49.7 0:18:21.6
10.
NORTH Petra
HO HO HO
CZE 1:27:56.9 0:19:28.8
11.
KALASOVÁ Eliška
Česká Třebová
CZE 1:30:50.9 0:22:22.8
12.
KMOŠKOVÁ Kateřina
Janov u Litomyšle
CZE 1:34:00.5 0:25:32.4

Kontaktujte časomíru