seriál : serie logo
seriál : Stopa pro život 2020

Cardion Karlův běh

Běžecké lyžování
DÁTUM :15 - 16.2.2020 MIESTO :Boží Dar v Krušných horách
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
RYPL Miroslav
Silvini Madhuse Team
CZE 1:46:47.2 0:00:00.0
2.
FRANCKE Michal
HAAKON poles_Žižkovský tygři
CZE 1:47:41.2 0:00:53.9
3.
VEBER Tomáš
Kasper Swix Team
CZE 1:47:45.3 0:00:58.0
4.
ESCHER Toni
adidasXCSteam/SC Norweger Annaberg
GER 1:49:02.0 0:02:14.7
5.
MELŠA Zdeněk
skilauf team
CZE 1:51:36.7 0:04:49.5
6.
WAEHRISCH Sten
Skiklub Dresden Niedersedlitz
GER 1:53:17.4 0:06:30.1
7.
JAVŮREK Petr
Kasper-Swix Team
CZE 1:53:23.1 0:06:35.9
8.
RICHTER Michael
Skiklub Niedersedlitz
GER 1:53:47.1 0:06:59.8
9.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 1:54:01.5 0:07:14.2
10.
MLADEK Jiri
CZE 1:56:32.6 0:09:45.3
11.
PAPULA Lukáš
XCSPORT.cz Nordic Racing Team
CZE 1:56:38.7 0:09:51.4
12.
TEPLY Robin
Rolnici
CZE 1:58:30.1 0:11:42.8
13.
STRUCK Sven
SG Klotzsche Ski
GER 1:59:06.1 0:12:18.8
14.
KÁLAL Tomáš
Žižkovský tygři
CZE 2:01:00.7 0:14:13.4
15.
MÜLLER Martin
LK Pernink z.s.
CZE 2:02:06.8 0:15:19.5
16.
MOLVA František
SKI team VYSOČINA
CZE 2:02:21.8 0:15:34.5
17.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 2:03:06.4 0:16:19.2
18.
HOFFMANN Peter
sportcollection racing team
GER 2:03:24.3 0:16:37.0
19.
HENNING Michael
Team Zipps
GER 2:06:30.7 0:19:43.5
20.
ZEHRMANN Ronny
Johanngeorgenstadt bw
GER 2:07:44.7 0:20:57.5
21.
FIŠER Pavel
Noční můry K.Vary
CZE 2:08:31.0 0:21:43.7
22.
PÖPPEL Swen
SAUERLAND SKI TEAM
GER 2:09:24.2 0:22:37.0
23.
TRNAVSKY Miroslav
Silvini Madshus team
CZE 2:10:58.9 0:24:11.7
24.
LAZUR Luděk
Ski nordic Mariánské Lázně
CZE 2:12:19.8 0:25:32.5
25.
KLÍMA Jan
LK Jasan Aš
CZE 2:12:21.2 0:25:33.9
26.
HAU Heinrich
Team-Zipps
GER 2:12:29.2 0:25:41.9
27.
LEUPOLD Jörg
VfA endLOS Dresden
GER 2:13:06.9 0:26:19.7
28.
BOUCHAL Jiří
USK CS Plzeň
CZE 2:13:34.2 0:26:46.9
29.
GABRIAL Carl
SV Großwaltersdorf
GER 2:15:10.8 0:28:23.6
30.
WITKE Thomas
DRESDEN
GER 2:15:21.2 0:28:33.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MUELER Katrin
gruen-weis-pirna
GER 2:20:51.9 0:00:00.0
2.
WIRTH Jessica
FC Wüstenselbitz / Team Nordic People
GER 2:24:26.3 0:03:34.4
3.
MICHALOWSKI Skadi
SC Motor Zella-Mehlis
GER 2:37:35.3 0:16:43.4
4.
OTTO Grit
sportcollection racing team
GER 2:40:20.4 0:19:28.5
5.
KOVÁŘOVÁ Jitka
USK CS Plzeň
CZE 2:51:23.1 0:30:31.2
6.
HAMANN Christiane
GER 2:52:14.4 0:31:22.4
7.
MRAVCOVÁ Vendula
#KV_Rachlici
CZE 2:53:07.8 0:32:15.9
8.
SEKYROVÁ Ivana
AK Sokolov
CZE 2:53:28.8 0:32:36.9
9.
MALIŠOVÁ Karla
SABZO
CZE 3:01:00.2 0:40:08.3
10.
ŠPLINAROVÁ Jana
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 3:41:51.9 1:21:00.0

Kontaktujte časomíru