seriál : serie logo
seriál : Marathonman Europe 2020
seriál : serie logo

21. International MTB marathon Malevil Cup

MTB
DÁTUM :29.8.2020 MIESTO :Heřmanice v Podještědí

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ADEL Filip
Superior Velsbike Team
CZE 3:31:26.9 0:00:00.0
2.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna- Accolade
SVK 3:31:29.5 0:00:02.5
3.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna- Accolade
CZE 3:32:51.5 0:01:24.5
4.
TRONCONI Martino
WILIER 7C FORCE
ITA 3:34:21.9 0:02:54.9
5.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 3:39:29.8 0:08:02.9
6.
CATTANEO Johnny
WILIER 7C FORCE
ITA 3:42:52.6 0:11:25.6
7.
BUKSA Dominik
Future cycling Northwave Team
CZE 3:43:20.6 0:11:53.7
8.
DAMEK Milan
KILPI racing team
CZE 3:44:24.8 0:12:57.9
9.
HERMANN Peter
TEAM FIREBIKE HANDELSHOF
GER 3:44:52.3 0:13:25.4
10.
CARGNELUTTI Diego
ITA 3:47:59.6 0:16:32.6
11.
HEIDENREICH Lennard
Velomotion powered by Centurion
GER 3:48:30.3 0:17:03.4
12.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 3:51:50.8 0:20:23.8
13.
REINER Jan
Česká spořitelna- Accolade
CZE 3:52:51.3 0:21:24.4
14.
REBAGLIATI Marco
WILIER 7C FORCE
ITA 3:52:57.8 0:21:30.9
15.
KAMPELMÜLLER Michael
Intersport Mühl4tler Bike Team
AUT 3:53:05.3 0:21:38.4
16.
HYNEK Kristian
Future cycing Northwave Team
CZE 3:54:50.1 0:23:23.1
17.
RŮŽIČKA Zbyněk
Ski Paudera Staré Splavy
CZE 3:56:39.8 0:25:12.9
18.
SCHEINERT Julian
RSC Kempten
GER 3:56:54.3 0:25:27.4
19.
HLŮŽEK Radim
MONDRAKER racing team
CZE 3:58:14.0 0:26:47.1
20.
KLIMASZEWSKI Łukasz
Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
POL 3:59:43.3 0:28:16.3
21.
ŠŤASTNÝ Roman
ROCK MACHINE CYKLOMAX
CZE 4:03:13.0 0:31:46.1
22.
GEIMECKE Sebastian
Radon EBE-Racing Team
GER 4:03:35.0 0:32:08.1
23.
SCHOLZE Patrick
Bad Bikers MTB-Sport e.V.
GER 4:03:58.5 0:32:31.6
24.
SPAHN Hannes
RV 89 Schweinfurt
GER 4:06:23.8 0:34:56.8
25.
ZÁRYBNICKÝ Jiří
CK Vinohradské šlapky
CZE 4:08:12.5 0:36:45.5
26.
JIRKŮ Jakub
MTBS.cz - Kitbike
CZE 4:13:13.2 0:41:46.3
27.
ŠROLL Marek
Alset Racing Team
CZE 4:13:27.9 0:42:01.0
28.
ŠUSTR Lukáš
Alset Racing Team
CZE 4:13:28.0 0:42:01.0
29.
VÁLEK Václav
CZE 4:13:49.9 0:42:23.0
30.
BOUDA Tomáš
KROSS Bikeranch Team
CZE 4:13:50.7 0:42:23.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 4:32:44.6 0:00:00.0
2.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 4:57:15.4 0:24:30.8
3.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 5:11:30.3 0:38:45.7
4.
WIEDEMANN Imke
RC50 Erlangen
GER 5:14:09.1 0:41:24.5
5.
KOLÁŘOVÁ Anna
Velosport Valenta Scott Team
CZE 5:49:14.1 1:16:29.5
6.
PODOUBSKÁ Veronika
VeroLa team
CZE 5:54:09.8 1:21:25.2
7.
BLANÁROVÁ Natália
TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
SVK 6:03:15.1 1:30:30.5
8.
KUDRNOVA Anna
CZE 6:41:28.6 2:08:44.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠORM Jiří
BITTERS SUPERIOR CYCLOLIVE TEAM
CZE 1:57:28.3 0:00:00.0
2.
ŠORF Pavel
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 2:01:49.5 0:04:21.1
3.
HUMMEL Jonas
SV IKA Chemnitz / Team LoonyTuns
GER 2:02:56.8 0:05:28.4
4.
MUCK Rubens
TSV GROSSSCHÖNAU
GER 2:03:24.0 0:05:55.6
5.
SEIDEL David
GER 2:04:46.8 0:07:18.4
6.
PECHOUT Matěj
Sokol Plavy
CZE 2:05:41.8 0:08:13.4
7.
SCHÖNE Ingo
NRT PROTECTIVE
GER 2:05:59.2 0:08:30.9
8.
MILERET Milan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:06:08.7 0:08:40.4
9.
WAUSCHKUHN Bastian
Team BAUER-WERNER
GER 2:06:16.2 0:08:47.9
10.
ČAPEK Jan
AUTHOR MASTERS
CZE 2:06:38.7 0:09:10.4
11.
FATKA Marek
CZE 2:07:07.5 0:09:39.2
12.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:07:18.7 0:09:50.4
13.
WEBER Marcus
GER 2:07:36.2 0:10:07.9
14.
BÜCKEN Felix
GOFIO Racing / Marathon Ibbenbüren
GER 2:08:43.9 0:11:15.6
15.
SOPOUŠEK Vojtěch
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:09:30.0 0:12:01.6
16.
NÝČ Michal
MONDRAKER racing team
CZE 2:10:11.7 0:12:43.4
17.
KOVÁŘ Petr
ELEVEN BlackET TEAM
CZE 2:10:25.4 0:12:57.1
18.
PIHULAK Lukasz
SEVEN - Perceptus Team
POL 2:10:37.5 0:13:09.1
19.
ROTHE Matěj
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:12:22.2 0:14:53.9
20.
MACHEK Ivo
KSM HRÁDEK
CZE 2:12:22.9 0:14:54.6
21.
FUTÓ Michal
SPORT TEAM HRÁDEK
CZE 2:13:42.2 0:16:13.9
22.
KOHL Philipp
CXC Bike e.V.
GER 2:13:45.4 0:16:17.1
23.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:14:47.2 0:17:18.8
24.
PFEFFER Pavel
U Pilouse
CZE 2:15:25.2 0:17:56.8
25.
HROUDA Milan
MultisportTeam
CZE 2:15:41.7 0:18:13.3
26.
HRÁDEK Martin
COPR TJ Přeštice
CZE 2:15:54.7 0:18:26.3
27.
ŠTÍPEK Michal
MŠ-CYCLING TEAM
CZE 2:16:10.4 0:18:42.1
28.
WIMMER Jorg
1. Pirnaer Radverein
GER 2:17:47.2 0:20:18.8
29.
ŠVANDRLÍK František
CZE 2:18:55.9 0:21:27.6
30.
STEINMEIER Nils
DIMB Racingteam
GER 2:20:39.2 0:23:10.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠORM Jiří
BITTERS SUPERIOR CYCLOLIVE TEAM
CZE 1:57:28.3 0:00:00.0
2.
ŠORF Pavel
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 2:01:49.5 0:04:21.1
3.
HUMMEL Jonas
SV IKA Chemnitz / Team LoonyTuns
GER 2:02:56.8 0:05:28.4
4.
MUCK Rubens
TSV GROSSSCHÖNAU
GER 2:03:24.0 0:05:55.6
5.
SEIDEL David
GER 2:04:46.8 0:07:18.4
6.
PECHOUT Matěj
Sokol Plavy
CZE 2:05:41.8 0:08:13.4
7.
SCHÖNE Ingo
NRT PROTECTIVE
GER 2:05:59.2 0:08:30.9
8.
MILERET Milan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:06:08.7 0:08:40.4
9.
WAUSCHKUHN Bastian
Team BAUER-WERNER
GER 2:06:16.2 0:08:47.9
10.
ČAPEK Jan
AUTHOR MASTERS
CZE 2:06:38.7 0:09:10.4
11.
FATKA Marek
CZE 2:07:07.5 0:09:39.2
12.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:07:18.7 0:09:50.4
13.
WEBER Marcus
GER 2:07:36.2 0:10:07.9
14.
BÜCKEN Felix
GOFIO Racing / Marathon Ibbenbüren
GER 2:08:43.9 0:11:15.6
15.
SOPOUŠEK Vojtěch
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:09:30.0 0:12:01.6
16.
NÝČ Michal
MONDRAKER racing team
CZE 2:10:11.7 0:12:43.4
17.
KOVÁŘ Petr
ELEVEN BlackET TEAM
CZE 2:10:25.4 0:12:57.1
18.
PIHULAK Lukasz
SEVEN - Perceptus Team
POL 2:10:37.5 0:13:09.1
19.
ROTHE Matěj
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:12:22.2 0:14:53.9
20.
MACHEK Ivo
KSM HRÁDEK
CZE 2:12:22.9 0:14:54.6
21.
FUTÓ Michal
SPORT TEAM HRÁDEK
CZE 2:13:42.2 0:16:13.9
22.
KOHL Philipp
CXC Bike e.V.
GER 2:13:45.4 0:16:17.1
23.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:14:47.2 0:17:18.8
24.
PFEFFER Pavel
U Pilouse
CZE 2:15:25.2 0:17:56.8
25.
HROUDA Milan
MultisportTeam
CZE 2:15:41.7 0:18:13.3
26.
HRÁDEK Martin
COPR TJ Přeštice
CZE 2:15:54.7 0:18:26.3
27.
ŠTÍPEK Michal
MŠ-CYCLING TEAM
CZE 2:16:10.4 0:18:42.1
28.
WIMMER Jorg
1. Pirnaer Radverein
GER 2:17:47.2 0:20:18.8
29.
ŠVANDRLÍK František
CZE 2:18:55.9 0:21:27.6
30.
STEINMEIER Nils
DIMB Racingteam
GER 2:20:39.2 0:23:10.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MATOUŠEK Jan
Cyklo - spinn Racing team
CZE 1:02:43.3 0:00:00.0
2.
SCHEINERT Luca
Zwillingscraft BMC - RSC Kempten
GER 1:05:07.8 0:02:24.4
3.
BĚLKA Radek
AKTIVIT Nový Bor
CZE 1:06:44.3 0:04:00.9
4.
EDLER Elias
Radteam Tharandter Wald
GER 1:07:02.8 0:04:19.4
5.
OELSCHLÄGEL Patrick
Fahrrad XXL - DIMB Racingteam
GER 1:07:11.3 0:04:27.9
6.
CHMELÍK Petr
X-Tri K.V.
CZE 1:07:36.3 0:04:52.9
7.
DICTY Jonas
HALLZIG EXPRESS - Team Stein Bikes
GER 1:07:44.7 0:05:01.3
8.
STRNAD Tomáš
CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB
CZE 1:07:49.3 0:05:05.9
9.
BĚLKA Lukáš
AKTIVIT Nový Bor
CZE 1:07:50.6 0:05:07.2
10.
SKRBEK Jan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:09:35.2 0:06:51.8
11.
CMUNT Ondřej
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:10:05.9 0:07:22.6
12.
LASSE Bernard
Dresdner SC 1898 e.V.
GER 1:10:11.5 0:07:28.1
13.
MICHL Daniel
Kovo Praha
CZE 1:10:16.4 0:07:33.0
14.
FRÖHNER Louis
DSC 1898 e.V.
GER 1:10:27.7 0:07:44.3
15.
THIEME Edgar
Dresdner SC 1898 e.V.
GER 1:10:27.9 0:07:44.5
16.
ŠURÍK Jakub
Agencytransport.cz
CZE 1:12:19.7 0:09:36.3
17.
MÁDLÍK Petr
Enjoy riding team
CZE 1:13:05.4 0:10:22.0
18.
BĚLECKY Petr
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:13:09.9 0:10:26.5
19.
NEJEDLÝ Roman
Koloshopteam
CZE 1:15:23.3 0:12:39.9
20.
PRCHLÍK Kryštof
TEAM KSM HRÁDEK
CZE 1:15:46.0 0:13:02.6
21.
ANDER Kai
Fahrrad XXL
GER 1:15:47.0 0:13:03.6
22.
KRUPKA Eduard
CZE 1:15:48.9 0:13:05.5
23.
LAMPERCHT Torsten
GER 1:16:34.2 0:13:50.9
24.
KRESTA Jan
CZE 1:17:18.5 0:14:35.1
25.
ŠULC Adam
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:17:42.2 0:14:58.9
26.
KORBEL Luboš
CZE 1:18:21.6 0:15:38.2
27.
KNOBLOCH Robert
PSK Adventure Trip z.s.
CZE 1:18:26.7 0:15:43.4
28.
CIRKOVSKÝ David
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:18:36.2 0:15:52.9
29.
ŠANÍK Luděk
KC Pivovar Konrad
CZE 1:20:00.6 0:17:17.2
30.
HORÁČEK Roman
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:21:00.6 0:18:17.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
FUTÓ Tereza
SPORT TEAM HRÁDEK
CZE 1:22:13.2 0:00:00.0
2.
MARTINCOVÁ Tereza
KSM HRÁDEK
CZE 1:25:30.6 0:03:17.4
3.
GRÜNER Lisa
EBM TEAM SEIFFEN
GER 1:26:39.4 0:04:26.2
4.
PAVLATOVÁ Alena
CZE 1:28:01.1 0:05:47.8
5.
URBANOVÁ Alena
Active Tour Team
CZE 1:28:17.9 0:06:04.7
6.
BRUNCLÍKOVÁ Andrea
CZE 1:28:34.1 0:06:20.8
7.
CHLUMSKÁ Veronika
Musher club Český ráj
CZE 1:30:37.4 0:08:24.1
8.
PLZENSKÁ Šárka
Brdonoš Team
CZE 1:30:47.8 0:08:34.5
9.
ZEIBIG Lena
RSG Vilstal
GER 1:32:15.5 0:10:02.3
10.
VLKOVÁ Blanka
CZE 1:33:03.6 0:10:50.4
11.
ŠLAMBOROVÁ Lucie
WPC sport team
CZE 1:34:11.9 0:11:58.6
12.
RANDIG Stefanie
BSG Sparkasse Zittau
GER 1:35:03.0 0:12:49.8
13.
TOMSOVÁ Klára
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:35:33.6 0:13:20.4
14.
REJMANNOVA Eva
CZE 1:36:34.4 0:14:21.1
15.
ŠTĚDRÁ Jana
Trans brody
CZE 1:38:07.1 0:15:53.9
16.
SLANSKY Christiane
GER 1:39:03.0 0:16:49.7
17.
IPPOLDTOVÁ Zdeňka
CZE 1:39:39.8 0:17:26.5
18.
JAKUBCOVÁ Nikol
WPC sport team
CZE 1:39:57.3 0:17:44.1
19.
GROSS Kristin
BERTSDORFER SV
GER 1:40:02.1 0:17:48.8
20.
MARŠÁKOVÁ Zdeňka
Jirka
CZE 1:45:55.0 0:23:41.7
21.
HOUDKOVÁ Andrea
Six Monkeys
CZE 1:49:29.3 0:27:16.0
22.
BAUEROVA Eliska
Jirka
CZE 1:55:56.2 0:33:42.9
23.
BRADÁČOVÁ Eva
ŠTĚTÍ
CZE 1:56:35.4 0:34:22.2
24.
MLČOCHOVÁ Marcela
CZE 1:56:43.7 0:34:30.5
25.
KOLÍNSKÁ Veronika
CZE 1:59:44.1 0:37:30.9
26.
BARTOŠOVÁ Lenka
Lamači skal
CZE 2:05:57.9 0:43:44.6
27.
ŠTORCOVÁ Alena
CZE 2:06:31.9 0:44:18.7
28.
BLÁHOVÁ Markéta
NORTHCZECHRIDERS
CZE 2:10:10.1 0:47:56.8
29.
HEJNOVÁ Martina
CZE 2:10:56.3 0:48:43.1
30.
CZERNY Noreen
EGZ Triathlon Görlitz
GER 2:22:33.0 1:00:19.8

Kontaktujte časomíru