Decimuž

Triatlon
DÁTUM :28.8.2020 MIESTO :Litomyšl

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ZADÁK Karel
SBR TRI-TEAM LITOMYŠL
CZE 0:52:20.5 0:00:00.0
2.
PROCHÁZKA Jakub
Fort SMC Ústí nad Olricí
CZE 0:52:36.5 0:00:16.0
3.
SVOBODA Jan
Yogi Racing Ostrava
CZE 0:56:38.0 0:04:17.5
4.
SKOTÁLEK Jan
Fort SMC Ústí nad Olricí
CZE 0:57:13.4 0:04:52.9
5.
HAVRAN Jaroslav
SBR TRI-TEAM LITOMYŠL
CZE 0:58:15.8 0:05:55.3
6.
DOLEČEK Josef
Fort SMC Ústí nad Orlicí
CZE 0:58:16.9 0:05:56.4
7.
MELŠA Martin
Litomyšl
CZE 0:59:24.6 0:07:04.1
8.
POCHOBRADSKÝ Jan
Fort SMC Ústí nad Orlicí
CZE 0:59:36.2 0:07:15.7
9.
SPILKO Daniel
4 Sports Team Svitavy
CZE 0:59:37.9 0:07:17.4
10.
LIPENSKÝ Martin
Fort SMC Ústí nad Orlicí
CZE 1:00:07.3 0:07:46.8
11.
TEPLÝ Jaroslav
SBR TRI-TEAM LITOMYŠL
CZE 1:00:10.0 0:07:49.5
12.
FAJFR František
VENCL SERVIS Žamberk
CZE 1:00:14.2 0:07:53.7
13.
MORÁVEK Martin
Vencl tým Ústí nad Orlicí
CZE 1:00:41.3 0:08:20.8
14.
WIEBERMANN Ondřej
CZE 1:00:43.5 0:08:23.0
15.
ŠUTERA Josef
Atletika polička
CZE 1:00:45.1 0:08:24.6
16.
ŠTĚRBA Oskar
CZE 1:00:46.2 0:08:25.7
17.
STRNAD Tomáš
3D Fitness Race Team
CZE 1:00:49.6 0:08:29.1
18.
PROCHÁZKA Michal
CC Choceň
CZE 1:01:05.1 0:08:44.6
19.
REJDA Jan
Pardubice
CZE 1:01:36.7 0:09:16.2
20.
ŠRAITR Stanislav
Litomyšl
CZE 1:01:39.9 0:09:19.4
21.
KREJČÍ Jaromír
SKI Klub Pastviny
CZE 1:02:06.0 0:09:45.5
22.
POLÁK Tomáš
Ck Čerti Kunčina
CZE 1:02:13.5 0:09:53.0
23.
KRUTÍLEK Marek
TT Pardubice
CZE 1:02:18.7 0:09:58.2
24.
SEIDL Vojtěch
Vysoké Mýto
CZE 1:02:34.1 0:10:13.6
25.
SUCHODOL Josef
3D Fitness Race Team
CZE 1:04:12.1 0:11:51.6
26.
HOLUBÁŘ Patrik
Vencl tým Ústí nad Orlicí
CZE 1:04:43.3 0:12:22.8
27.
KOŘÍNEK Tomáš
Zámrsk
CZE 1:04:50.6 0:12:30.1
28.
URBAN Radek
Žamberk
CZE 1:04:59.7 0:12:39.2
29.
MIKULECKÝ Pavel
CTB Brandýs
CZE 1:05:02.0 0:12:41.5
30.
SANETRNÍK David
Olomouc
CZE 1:05:06.5 0:12:46.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HURYCHOVÁ Jaroslava
Litomyšl
CZE 1:08:28.5 0:00:00.0
2.
NÝVLTOVÁ Noemi
Swen Litomyšl
CZE 1:09:48.5 0:01:20.0
3.
MIKYSKOVÁ Tereza
Ski Tri Jablonné
CZE 1:11:22.5 0:02:54.0
4.
TOMÁŠOVÁ Barbora
CZE 1:11:33.9 0:03:05.4
5.
FLÍDROVÁ Lenka
Iscarex
CZE 1:14:04.4 0:05:35.9
6.
ŠIMKOVÁ Eva
Celné
CZE 1:15:37.9 0:07:09.4
7.
NORTH Petra
Ho Ho Ho Moravská T.
CZE 1:16:02.1 0:07:33.6
8.
GALANDROVÁ Tereza
Liberec
CZE 1:18:17.4 0:09:48.9
9.
ZÁLESKÁ Iveta
Fort SMC Ústí nad Orlicí
CZE 1:20:42.0 0:12:13.5
10.
SKOTÁLKOVÁ Eva
Skyklub
CZE 1:22:07.0 0:13:38.5
11.
FABEROVÁ Valerie
Atletika Jabloné
CZE 1:22:26.7 0:13:58.2
12.
VRASPÍROVÁ Kamila
Brno
CZE 1:23:19.4 0:14:50.9
13.
ŠTOVÍČKOVÁ Zdislava
Litomyšl
CZE 1:23:45.1 0:15:16.6
14.
KALASOVÁ Eliška
Česká Třebová
CZE 1:26:56.1 0:18:27.6
15.
HAVRANOVÁ Božena
Sebranice
CZE 1:32:57.5 0:24:29.0

Kontaktujte časomíru