seriál : Kolo pro život - Ride for Life

KPŽ #2 - Kooperativa Lipno Lake

ErgoCycling
DÁTUM :29.4.2020 MIESTO :Lipno
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BÁRTA Tomáš
Tufo Pardus Prostějov
CZE 0:58:09.7 0:00:00.0
2.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 0:58:31.3 0:00:21.5
3.
STOČEK Bruno
CZE 0:58:45.0 0:00:35.2
4.
KOHOUT Michal
CZE 0:58:53.6 0:00:43.9
5.
METELKA Jozef
SVK 0:59:06.1 0:00:56.3
6.
GILLING Rory
Re vo ltn
GBR 0:59:14.0 0:01:04.2
7.
CARSTENS Nicol
ImbukoGiant Pro Cycling
RSA 0:59:21.0 0:01:11.3
8.
MATUTE Willy
Delta
HON 0:59:41.3 0:01:31.5
9.
JIROUŠ Sam
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 0:59:57.2 0:01:47.4
10.
KŘÍŽ Tomáš
KONRAD TOOLS TEAM
CZE 1:00:19.4 0:02:09.6
11.
RIZZO Raul Andrés
ARG 1:00:49.5 0:02:39.8
12.
STEIGERWALD Volker
IBC DIMB Racing Team
GER 1:01:00.0 0:02:50.2
13.
TYRPEKL Karel
Tufo Pardus Prostějov
CZE 1:01:24.8 0:03:15.0
14.
DUŠÁK Martin
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:01:38.5 0:03:28.8
15.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:02:11.8 0:04:02.0
16.
SEVERA Jiří
okoloceska.cz
CZE 1:02:25.9 0:04:16.2
17.
VONDRÁČEK Matyáš
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:02:38.0 0:04:28.2
18.
MACHADO Andre
Ciclismo2640
POR 1:02:53.6 0:04:43.8
19.
BATISTA Jjorge
J.F Azinhoso/Escala Visual
POR 1:03:17.9 0:05:08.1
20.
ROSEN David
USA 1:03:20.4 0:05:10.7
21.
BAUER Lukas
eD system Bauer Team
CZE 1:03:26.1 0:05:16.4
22.
GIOVINE Dario
Team Hincapie Leomo
ITA 1:03:37.0 0:05:27.2
23.
CHMELAŘ Lukáš
MTBO Racing team Hradec Králové
CZE 1:03:38.5 0:05:28.7
24.
AUSTIN Barry
RSA 1:03:52.5 0:05:42.7
25.
SKUCEK Petr
CZE 1:04:26.1 0:06:16.3
26.
SKARNITZL Jan
Cyklostar Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 1:04:46.2 0:06:36.5
27.
HANÁK Jakub
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:05:30.6 0:07:20.9
28.
SILVESTRE Jaume
ESP 1:06:10.6 0:08:00.9
29.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram
CZE 1:06:21.1 0:08:11.3
30.
HYNEK Kristián
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 1:06:25.7 0:08:15.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MAGNALDI Erica
Ceratizit WNT Pro cycling team
ITA 1:06:51.7 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
KROSS Bike Ranch team
CZE 1:07:06.4 0:00:14.6
3.
-IUUUU -helena
Team De Rosa Santini
AUT 1:08:02.5 0:01:10.8
4.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Maloja Pushbikers MTB
CZE 1:09:43.7 0:02:51.9
5.
BOROS Evelin
FRA 1:10:11.7 0:03:20.0
6.
KUBÍNOVÁ Veronika
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 1:12:46.4 0:05:54.6
7.
VIKTOROVÁ Nela
ROUVY Specialized
CZE 1:13:42.4 0:06:50.6
8.
SIMONOVA Monika
CZE 1:14:07.3 0:07:15.6
9.
SÁSKOVÁ Terka
ROUVY Specialized
CZE 1:15:20.5 0:08:28.8
10.
NOVÁKOVÁ Zuzana
Sportraces Team
CZE 1:17:31.1 0:10:39.3
11.
RICCHE Nico
asd MTB Formello
ITA 1:17:52.2 0:11:00.5
12.
- -
USA 1:24:39.4 0:17:47.7
13.
PERMINGEAT Sandra
FRA 1:24:54.0 0:18:02.2
14.
FUKSOVÁ Adéla
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:25:39.0 0:18:47.3
15.
VOJTISKOVA Dorota
CLIMBERG sport team
SVK 1:29:27.2 0:22:35.4
16.
JANCARIKOVA Jolanka
CZE 2:11:02.8 1:04:11.1

Kontaktujte časomíru