THE DIGITAL SWISS 5 | Fan-Race 3 | FIESCH – NUFENENPASS

ErgoCycling
DÁTUM :24.4.2020 MIESTO :Fiesch - Nufefenpass

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
DESPRES Guy
FRA 1:16:15.8 0:00:00.0
2.
-MAIN Kent
ProTouch Continental
RSA 1:17:39.2 0:01:23.3
3.
BASSON Gustav
ProTouch Continental
RSA 1:17:50.4 0:01:34.5
4.
HANLON Thomas
Team Chronomaster
GBR 1:22:24.9 0:06:09.0
5.
-GILLING -Rory
Re vo ltn
GBR 1:22:31.1 0:06:15.2
6.
LLOYD Jean-Pierre
officegururacing
RSA 1:24:01.1 0:07:45.2
7.
HENNESSY Jacob
Canyon DHB
GBR 1:25:12.9 0:08:57.0
8.
BARRETT Travis
officegururacing u23s
RSA 1:25:18.5 0:09:02.6
9.
HAHNENBRUCH Simon
Cycling Team Rhein-Main
GER 1:26:05.9 0:09:50.0
10.
SMITH Matt
TMC Race Team
GBR 1:27:27.8 0:11:11.9
11.
WEISS Dominik
RV Sulz Fixträger AG / Bauer Sport Cycling Team
SUI 1:28:59.4 0:12:43.5
12.
GROEN Bernard
GBR 1:29:27.6 0:13:11.7
13.
GARCIA Guillaume
FRA 1:30:34.4 0:14:18.5
14.
PASQUALINI Frederic
deniflcycling.com
AUT 1:30:47.9 0:14:32.0
15.
DRIEVER Wout
Team WindowMaster by Wyss Training
NED 1:32:30.0 0:16:14.1
16.
MACHADO Andre
Ciclismo2640
POR 1:32:49.0 0:16:33.1
17.
SCALA Stefano
Team Dual Bike
ITA 1:33:07.2 0:16:51.3
18.
XOURIS Takis
Aeolos Athens
GRE 1:33:10.9 0:16:55.0
19.
HIRSIGER Jan
CI.Ostermundigen
SUI 1:33:20.7 0:17:04.8
20.
JAUN P.
Switzerland Cycling Unit
SUI 1:33:33.9 0:17:18.0
21.
REY Tim
VMC Aarwangen-WERU-rukop.ch
SUI 1:33:38.8 0:17:22.9
22.
ROJAS Jose
COL 1:33:42.1 0:17:26.2
23.
DURAND Jean-Christophe
ETOILE CYCLISTE FONTENAYSIENNE
FRA 1:33:47.1 0:17:31.2
24.
STEIGERWALD Volker
IBC DIMB Racing Team
GER 1:34:01.4 0:17:45.5
25.
FLURY Matthias
Flury Tools - www.Veloart.ch
SUI 1:34:08.6 0:17:52.8
26.
MORABITO Steve
Valais/Wallis
SUI 1:35:29.9 0:19:14.0
27.
COOKE Rob
GBR 1:35:40.5 0:19:24.7
28.
MAYFIELD Simon
Sowerby Brothers CRT
GBR 1:35:50.5 0:19:34.6
29.
SCHOCH Jürg
VMC Aarwangen-WERU-rukop.ch
SUI 1:36:39.5 0:20:23.7
30.
REIHS Yannick
GER 1:36:49.4 0:20:33.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BOROS Evelin
FRA 1:53:23.2 0:00:00.0
2.
HILL -Megan
USA 1:59:14.3 0:05:51.0
3.
CLIVAZ Mélanie
SUI 2:04:34.5 0:11:11.3
4.
MAIER Nadine
GER 2:09:20.5 0:15:57.2
5.
PETER Nina
SUI 2:24:19.7 0:30:56.4
6.
BUOB Priska
Crespo Sport
SUI 2:43:55.4 0:50:32.2

Kontaktujte časomíru