Vodnická brusle
DÁTUM : | 17.6.2020 | MIESTO : | Vimperk, sportovní areál Vodník |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
- INLINE 500 M (1 MALÉ KOLO)
- INLINE 500 M (1 MALÉ KOLO)
- INLINE 1000 M (2 MALÁ KOLA)
- INLINE 1000 M (2 MALÁ KOLA)
- INLINE 1800 M (2 KOLA)
- INLINE 1800 M (2 KOLA)
- INLINE 3600 M - 4 KOLA
- KOLCE 2700 M - 3 KOLA
- KOLCE 2700 M - 3 KOLA
- KOLCE 7200 M - 8 KOL
- KOLCE 3600 M - 4 KOLA
- KOLCE 4500 M - 5 KOL
- KOLCE 6300 M - 7 KOL
- KOLCE 1800 M - 2 KOLA
- INLINE 100 M
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | TESAŘ Sebastian |
HC Vimperk |
CZE | 0:01:36.0 | 0:00:00.0 |
2. | JIROUŠ Oliver |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:01:45.4 | 0:00:09.3 |
3. | SAJFRÍD Dominik |
Ski klub Písek |
CZE | 0:01:47.6 | 0:00:11.6 |
4. | CAIS Jiří |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:47.6 | 0:01:11.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PŮBALOVÁ Lucie |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:01:22.0 | 0:00:00.0 |
2. | WAGNEROVÁ Adéla |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:01:46.5 | 0:00:24.5 |
3. | STEINBACHOVÁ Nina |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:01:53.0 | 0:00:30.9 |
4. | JEDLIČKOVÁ Anička |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:01:58.3 | 0:00:36.3 |
5. | VOJTOVÁ Anna |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:06.2 | 0:00:44.2 |
6. | JAKSOVA Dorota |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:06.3 | 0:00:44.3 |
7. | KABOURKOVÁ Gába |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:34.7 | 0:01:12.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAJFRÍD Ondřej |
Skiklub Písek |
CZE | 0:02:28.6 | 0:00:00.0 |
2. | TUŠL Teodor |
CZE | 0:02:48.5 | 0:00:19.9 | |
3. | JIROUŠ Viktor |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:02:49.0 | 0:00:20.4 |
4. | FOUNĚ Jan |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:49.3 | 0:00:20.7 |
5. | HUJDA Tomáš |
CZE | 0:02:49.8 | 0:00:21.1 | |
6. | VOCELKA Patrik |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:51.5 | 0:00:22.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BRANDOVÁ Beáta |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:02:36.4 | 0:00:00.0 |
2. | ŠÍMOVÁ Viktorie |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:02:37.6 | 0:00:01.2 |
3. | RANDÁKOVÁ Jana |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:02:40.1 | 0:00:03.7 |
4. | FICHE Julie |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:02:49.3 | 0:00:12.9 |
5. | JEDLIČKOVÁ Tereza |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:49.7 | 0:00:13.3 |
6. | BAŽATOVÁ Agáta |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:02:54.7 | 0:00:18.3 |
7. | DOSEDĚLOVÁ Eva |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:03:22.6 | 0:00:46.1 |
8. | SAMKOVÁ Julie |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:27.4 | 0:00:50.9 |
9. | SCHWARZOVÁ Ela |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:03:27.7 | 0:00:51.3 |
10. | KOUBOVÁ Maria |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:29.5 | 0:00:53.1 |
11. | JAKSOVA Šarlota |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:33.9 | 0:00:57.5 |
12. | PAVLÍČKOVÁ Lucie |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:03:45.5 | 0:01:09.1 |
13. | MALÁ Tereza |
TJ Tatran Železná Ruda |
CZE | 0:04:10.7 | 0:01:34.3 |
14. | KOTRLÍKOVÁ Lucie |
CZE | 0:04:55.9 | 0:02:19.4 | |
15. | MEDŘICKÁ Karolína |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:30.1 | 0:02:53.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOLAFA Jan |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:04:27.4 | 0:00:00.0 |
2. | ČUŽNA Vít |
HC Vimperk |
CZE | 0:04:43.8 | 0:00:16.4 |
3. | BUŠEK Adam |
HC Vimperk |
CZE | 0:04:44.3 | 0:00:16.9 |
4. | KYRÁL Šimon |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:04:46.6 | 0:00:19.2 |
5. | JIROUŠEK Matěj |
HC Vimperk |
CZE | 0:05:00.5 | 0:00:33.1 |
6. | SKALICKÝ Tobias |
HC Vimperk |
CZE | 0:05:02.5 | 0:00:35.1 |
7. | HANZAL Hynek |
HC Vimperk |
CZE | 0:05:23.2 | 0:00:55.8 |
8. | LÁCHA Čeněk |
HC Vimperk |
CZE | 0:05:23.3 | 0:00:55.9 |
9. | ŠEBÁNEK Samuel |
HC Vimperk |
CZE | 0:05:24.4 | 0:00:57.0 |
10. | ZUB Vojtěch |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:28.9 | 0:01:01.5 |
11. | NÁGR Vít |
CZE | 0:05:36.6 | 0:01:09.2 | |
12. | ŠETKA Václav |
HC Vimperk |
CZE | 0:05:41.4 | 0:01:14.0 |
13. | ŽENÍŠEK Petr |
HC Vimperk |
CZE | 0:05:50.2 | 0:01:22.8 |
14. | BĚLECKÝ Dominik |
HC Vimperk |
CZE | 0:06:03.6 | 0:01:36.2 |
15. | REMEŠ Štěpán |
HC Vimperk |
CZE | 0:06:07.4 | 0:01:40.0 |
16. | TESAŘ Lukáš |
HC Vimperk |
CZE | 0:06:17.0 | 0:01:49.6 |
17. | ŽEMLIČKA Jaroslav |
HC Vimperk |
CZE | 0:06:17.2 | 0:01:49.8 |
18. | KOJAN Ludvík |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:06:21.7 | 0:01:54.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PŮBALOVÁ Silvie |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:04:42.6 | 0:00:00.0 |
2. | MORAVCOVÁ Bára |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:04:59.2 | 0:00:16.6 |
3. | JANOŠÍKOVÁ Lenka |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:01.6 | 0:00:19.0 |
4. | VONDRUŠKOVÁ Veronika |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:15.9 | 0:00:33.3 |
5. | CZERWENKOVÁ Lucie |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:18.1 | 0:00:35.5 |
6. | PEKOVÁ Vanda |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:20.8 | 0:00:38.2 |
7. | STEHLÍKOVÁ Aneta |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:05:24.7 | 0:00:42.1 |
8. | CHMELOVÁ Linda |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:34.6 | 0:00:52.0 |
9. | EIGNEROVÁ Eliška |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:06:20.9 | 0:01:38.3 |
10. | MEDŘICKÁ Eliška |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:16.9 | 0:02:34.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MALÝ Martin |
TJ Tatran Železná Ruda |
CZE | 0:07:39.1 | 0:00:00.0 |
2. | MALÝ Jan |
TJ Tatran Železná Ruda |
CZE | 0:07:57.0 | 0:00:17.9 |
3. | FRIEDL Christoph |
Skadi Bodenmais |
GER | 0:08:01.8 | 0:00:22.7 |
4. | MALÝ Ivan |
TJ Tatran Železná Ruda |
CZE | 0:09:23.3 | 0:01:44.1 |
5. | MÁDR Pavel |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:09:35.9 | 0:01:56.7 |
6. | KAGERBAUER Max |
Skadi Bodenmais |
GER | 0:09:35.9 | 0:01:56.8 |
7. | JIROUŠEK Dan |
HC Vimperk |
CZE | 0:10:26.6 | 0:02:47.5 |
8. | POTŮČEK Štěpán |
HC Vimperk |
CZE | 0:12:09.9 | 0:04:30.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KAGERBAUER Max |
Skadi Bodenmais |
GER | 0:07:03.6 | 0:00:00.0 |
2. | VONDRAŠ Petr |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:20.3 | 0:00:16.6 |
3. | HOJDEKR Tomáš |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:07:23.5 | 0:00:19.8 |
4. | VOCELKA Matěj |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:32.6 | 0:00:29.0 |
5. | STEINBACH Hynek |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:42.5 | 0:00:38.8 |
6. | ŠÍMA Jakub |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:07:43.3 | 0:00:39.7 |
7. | NÁGR Ondřej |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:08:35.7 | 0:01:32.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | RANDÁKOVÁ Hana |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:06:48.7 | 0:00:00.0 |
2. | TUŠLOVÁ Agáta |
CZE | 0:07:04.7 | 0:00:16.0 | |
3. | KAIFEROVÁ Iva |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:07:27.9 | 0:00:39.2 |
4. | JIROUŠKOVÁ Sabina |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:33.6 | 0:00:44.8 |
5. | NAROVCOVÁ Beáta |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:08:00.7 | 0:01:11.9 |
6. | SATORIOVÁ Johana |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:08:50.7 | 0:02:02.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAVLÁSEK Šimon |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:16:29.3 | 0:00:00.0 |
2. | KADLEC Josef |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:16:43.1 | 0:00:13.7 |
3. | FRIEDL Christoph |
Skadi Bodenmais |
GER | 0:16:53.3 | 0:00:24.0 |
4. | VONDRAŠ Petr |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:18:27.6 | 0:01:58.2 |
5. | TISCHLER Josef |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:21:04.5 | 0:04:35.1 |
6. | ŠVEJDA Jakub |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:21:04.5 | 0:04:35.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠILHA Ondřej |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:08:36.8 | 0:00:00.0 |
2. | VYSKOČIL David |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:08:46.3 | 0:00:09.4 |
3. | STEINBACH Jakub |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:09:10.9 | 0:00:34.1 |
4. | KYRÁL Matěj |
CZE | 0:09:25.2 | 0:00:48.4 | |
5. | TISCHLER Jan |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:09:33.3 | 0:00:56.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HONSOVÁ Anežka |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:13:05.3 | 0:00:00.0 |
2. | HŮRKOVÁ Johanka |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:13:05.5 | 0:00:00.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŘEZNÍK Jan |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:14:29.6 | 0:00:00.0 |
2. | HONSA Antonín |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:14:29.6 | 0:00:00.0 |
3. | HANZAL Ondřej |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:17:21.8 | 0:02:52.1 |
4. | ZAHRADNÍK Jaroslav |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:18:20.5 | 0:03:50.9 |
5. | VONDRAŠ Štěpán |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:19:05.0 | 0:04:35.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MÁNKOVÁ Emma |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:02.1 | 0:00:00.0 |
2. | KREJČÍ Štěpánka |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:02.8 | 0:00:00.6 |
3. | ŠTEFANOVÁ Adéla |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:05:05.6 | 0:00:03.4 |
4. | HUDEČKOVÁ Lucie |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:09.6 | 0:00:07.4 |
5. | KOLAFOVÁ Karolína |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:12.3 | 0:00:10.1 |
6. | KOŠNAROVÁ Adriana |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:17.2 | 0:00:15.0 |
7. | VENCLÍKOVÁ Tereza |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:45.3 | 0:00:43.1 |
8. | DOSEDĚLOVÁ Aneta |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:06:01.4 | 0:00:59.2 |
9. | NOVÁ Miroslava |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:06:01.6 | 0:00:59.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOLAFOVÁ Anežka |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:00:24.0 | 0:00:00.0 |
2. | PŮBALOVÁ Kristýna |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:00:24.2 | 0:00:00.1 |
3. | JEDLIČKOVÁ Barča |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:00:29.4 | 0:00:05.4 |
4. | BAŽATOVÁ Linda |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:00:31.8 | 0:00:07.7 |
5. | VENCLÍKOVÁ Nikol |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:00:55.9 | 0:00:31.9 |
Online výsledky
-
Vodnická brusle - streda, 17. júna 2020
- inline 100 m
- inline 500 m (1 malé kolo)
- inline 1000 m (2 malá kola)
- inline 1800 m (2 kola)
- inline 2700 m - 3 kola
- inline 3600 m - 4 kola
- inline 1400 m 1 malé + 1 velké kolo
- kolce 1800 m - 2 kola
- kolce 2700 m - 3 kola
- kolce 3600 m - 4 kola
- kolce 4500 m - 5 kol
- kolce 6300 m - 7 kol
- kolce 7200 m - 8 kol