seriál : serie logo

Kraličák MTB Tour CARDION

MTB
DÁTUM :19.6.2021 MIESTO :Ski Areal Kraličák
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:04:02.4 0:00:00.0
2.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 2:05:59.4 0:01:57.0
3.
RAUCHFUSS Marek
Česká spořitelna - Accolade
CZE 2:05:59.6 0:01:57.2
4.
KULHAVÝ Jaroslav
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:06:00.0 0:01:57.6
5.
ZATLOUKAL Jan
Nutrend Specialized Racing
CZE 2:09:27.6 0:05:25.2
6.
RYDVAL Filip
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:11:12.1 0:07:09.7
7.
STRNKA Tomáš
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:12:56.1 0:08:53.7
8.
STROŽ Jan
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:15:15.8 0:11:13.4
9.
BARTŮNĚK Marek
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:16:12.9 0:12:10.5
10.
ZEMENE Jakub
EthicSport Cycling team
CZE 2:16:14.1 0:12:11.7
11.
HNÍK Jakub
D2mont Merida Cycling Team
CZE 2:16:15.9 0:12:13.5
12.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 2:19:38.4 0:15:36.0
13.
NERADIL Vojtěch
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:19:59.6 0:15:57.2
14.
CHOVANEC Filip
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:20:58.9 0:16:56.5
15.
STYBLÍK Adam
D2mont Merida Cycling Team
CZE 2:26:56.9 0:22:54.5
16.
MATEJOVIC Jakub
Proefekt Team
SVK 2:29:03.9 0:25:01.5
17.
ISTENČIN Lukáš
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 2:30:54.6 0:26:52.2
18.
KUČERA Vladimír
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:31:37.7 0:27:35.3
19.
ŠTULA Daniel
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:32:13.8 0:28:11.4
20.
ŠÍPAL Ivan
AUTHOR MASTERS
CZE 2:32:34.7 0:28:32.3
21.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:33:10.4 0:29:08.0
22.
ŠTÍPALA Milan
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:34:43.7 0:30:41.3
23.
DUSÍK Martin
Force Fojtik Wilier Team
CZE 2:35:01.2 0:30:58.8
24.
ČAPEK Jan
AUTHOR MASTERS
CZE 2:35:08.3 0:31:05.9
25.
MATĚJ Houška
Nikl Cycling Team
CZE 2:37:31.7 0:33:29.3
26.
NÝČ Michal
MONDRAKER racing team
CZE 2:38:30.9 0:34:28.5
27.
JONÁŠ Roman
Force Fojtík Wilier Team
CZE 2:39:54.7 0:35:52.3
28.
SOBEK Ondrej
MONDRAKER racing team
CZE 2:40:04.4 0:36:02.0
29.
BĚLKA Radek
alltraining.cz
CZE 2:40:27.9 0:36:25.5
30.
HORÁČEK Radim
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:40:48.4 0:36:46.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:52:34.2 0:00:00.0
2.
BOHÁČOVÁ Zuzana
MONDRAKER racing team
CZE 3:00:47.0 0:08:12.7
3.
SKALICKÁ Zuzana
Kolarna - Abus
CZE 3:07:41.0 0:15:06.7
4.
GIERGIELOVÁ Markéta
MONDRAKER racing team
CZE 3:16:37.0 0:24:02.7
5.
URBANOVÁ Alena
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 3:33:45.6 0:41:11.3
6.
VAVŘÍKOVÁ Klára Franc
Šemberské stezky
CZE 3:37:30.3 0:44:56.0
7.
PODMANICKA Ivana
CZE 4:06:49.8 1:14:15.5
8.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 4:09:26.0 1:16:51.8
9.
POKORNÁ Iveta
ČS Bike team
CZE 4:28:04.3 1:35:30.1
10.
ŠKODOVÁ Radka
Swiss Nik Cycling Team
CZE 4:41:34.8 1:49:00.6
11.
REZKOVÁ Renáta
Cobram team
CZE 5:21:13.9 2:28:39.6

Kontaktujte časomíru