seriál :
Plzeňská MTB 50 Kooperativy
DÁTUM : | 11.9.2021 | MIESTO : | Plzeň - Doubravka |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | RYDVAL Filip |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:50:14.9 | 0:00:00.0 |
2. | STROŽ Jan |
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:50:17.9 | 0:00:03.0 |
3. | BARTŮNĚK Marek |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:50:18.2 | 0:00:03.2 |
4. | HNÍK Jakub |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 1:57:55.3 | 0:07:40.4 |
5. | HLADÍK Josef |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:59:50.8 | 0:09:35.8 |
6. | NERADIL Vojtěch |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:59:54.8 | 0:09:39.8 |
7. | CHOVANEC Filip |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:00:00.1 | 0:09:45.1 |
8. | ZEITHAMMER Martin |
D2mont s.r.o.Merida cycling team |
CZE | 2:01:50.6 | 0:11:35.6 |
9. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:01:50.7 | 0:11:35.7 |
10. | ŠNEBERGER Jan |
TT Příbram |
CZE | 2:03:33.0 | 0:13:18.1 |
11. | ŠTULA Daniel |
D2mont s.r.o.Merida cycling team |
CZE | 2:03:33.3 | 0:13:18.3 |
12. | MIKEŠ Jakub |
Bike Team REMIŠVEHA |
CZE | 2:03:35.0 | 0:13:20.1 |
13. | ŠTÍPALA Milan |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:03:35.5 | 0:13:20.5 |
14. | MAZGAJ Břetislav |
CZE | 2:03:36.8 | 0:13:21.8 | |
15. | ŠÍMA Jan |
autopneu-servis.cz |
CZE | 2:03:36.8 | 0:13:21.8 |
16. | VOPÁLENSKÝ Martin |
JH Cycling |
CZE | 2:03:38.1 | 0:13:23.1 |
17. | KUČERA Vladimír |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:03:40.5 | 0:13:25.6 |
18. | ČAPEK Jan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:03:40.6 | 0:13:25.6 |
19. | ŘEHÁK Jiří |
eva.cz |
CZE | 2:03:44.8 | 0:13:29.8 |
20. | LOLACHER Tomáš |
CBC České Budějovice |
CZE | 2:04:23.7 | 0:14:08.8 |
21. | ŠÍPAL Ivan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:05:22.1 | 0:15:07.1 |
22. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:06:19.3 | 0:16:04.3 |
23. | BRABEC David |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:06:20.4 | 0:16:05.5 |
24. | STYBLÍK Adam |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 2:06:29.9 | 0:16:15.0 |
25. | NOSEK Pavel |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:07:02.2 | 0:16:47.2 |
26. | KOPEC Jiří |
Veřejná Sportovní Akademie zs |
CZE | 2:07:02.4 | 0:16:47.5 |
27. | NĚMEČEK Aleš |
PROMPT 2 Servis |
CZE | 2:07:05.3 | 0:16:50.3 |
28. | STANČÍK Petr |
Duratec team |
CZE | 2:08:09.2 | 0:17:54.2 |
29. | HORÁČEK Radim |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:08:09.7 | 0:17:54.7 |
30. | BĚLKA Radek |
alltraining.cz |
CZE | 2:08:36.0 | 0:18:21.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:18:06.6 | 0:00:00.0 |
2. | NAVRKALOVÁ Nikola |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 2:23:28.9 | 0:05:22.3 |
3. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:26:59.6 | 0:08:53.0 |
4. | VÁCHOVÁ Petra |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:29:32.0 | 0:11:25.4 |
5. | URBANOVÁ Alena |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 2:29:58.1 | 0:11:51.5 |
6. | BRUNCLÍKOVÁ Andrea |
CZE | 2:33:45.4 | 0:15:38.7 | |
7. | JAKUBIČKOVÁ Hana |
ŘLP |
CZE | 2:34:05.5 | 0:15:58.9 |
8. | POLÍVKOVÁ Markéta |
Bike puzzle team |
CZE | 2:34:36.8 | 0:16:30.2 |
9. | NAVRKALOVÁ Michaela |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 2:35:36.8 | 0:17:30.2 |
10. | MAŘÍKOVÁ Kamila |
Born In Šumava |
CZE | 2:38:49.2 | 0:20:42.6 |
11. | PALÍKOVÁ Lucie |
321 Start |
CZE | 2:44:23.6 | 0:26:17.0 |
12. | KRISTKOVÁ Helena |
CZE | 2:50:23.5 | 0:32:16.9 | |
13. | PEZOVÁ Hana |
Autodoprava Jan Peza |
CZE | 2:50:26.3 | 0:32:19.7 |
14. | ZDEŇKOVÁ Zuzana |
CZE | 2:50:26.8 | 0:32:20.2 | |
15. | MÜLLEROVÁ Ivana |
LAWI Stars |
CZE | 2:54:09.5 | 0:36:02.9 |
16. | POKORNÁ Iveta |
ČS Bike team |
CZE | 2:57:22.5 | 0:39:15.8 |
17. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 3:03:49.4 | 0:45:42.8 |
18. | KOCHÁNKOVÁ Hana |
Česká Spořitelna Hobby A |
CZE | 3:31:13.6 | 1:13:07.0 |
19. | PRŮŠOVÁ Martina |
CZE | 4:17:31.0 | 1:59:24.3 |
Preteky seriálu
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Kraličák MTB Tour CARDION
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Bikemaraton Beroun Kooperativy
- Šumavský MTB Maraton STRABAG
- NOVA Vysočina Arena Tour
- Manitou Železné hory CARDION
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Oderská Mlýnice Lesy České republiky
- Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO