seriál :
Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO
DÁTUM : | 02 - 3.10.2021 | MIESTO : | Ralsko |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- Trasa B absolútne
- Trasa B po kategóriách
- Trasa C absolútne
- Trasa C po kategóriách
- Trasa JTM absolútne
- Trasa JTM po kategóriách
- Gravel and MTB Rally absolútne
- Gravel and MTB Rally po kategóriách
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BARTŮNĚK Marek |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:41:12.2 | 0:00:00.0 |
2. | RYDVAL Filip |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:41:12.7 | 0:00:00.5 |
3. | HNÍK Karel |
D2Mont Merida |
CZE | 1:43:40.7 | 0:02:28.4 |
4. | ZEMENE Jakub |
D2mont s.r.o.Merida cycling team |
CZE | 1:43:41.6 | 0:02:29.3 |
5. | HNÍK Jakub |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 1:45:16.6 | 0:04:04.3 |
6. | GONDA Pavel |
Skils Bikegallery Hoteltime |
CZE | 1:45:18.9 | 0:04:06.7 |
7. | MORAVEC Karel |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 1:45:19.0 | 0:04:06.7 |
8. | KRAUS Lukáš |
CARLA.KUPKOLO.CZ |
CZE | 1:45:19.2 | 0:04:06.9 |
9. | STYBLÍK Adam |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 1:45:19.4 | 0:04:07.1 |
10. | KOZÁK Matouš |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 1:45:26.4 | 0:04:14.2 |
11. | DRGA Daniel |
Finančné centrum Team |
SVK | 1:45:27.7 | 0:04:15.4 |
12. | RŮŽIČKA Zbyněk |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 1:45:28.7 | 0:04:16.4 |
13. | MILERET Milan |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 1:45:37.9 | 0:04:25.7 |
14. | KONHEFR Matěj |
JH Cycling |
CZE | 1:46:59.2 | 0:05:46.9 |
15. | TRTEK František |
žádný |
CZE | 1:47:00.6 | 0:05:48.3 |
16. | MORÁVEK Roman |
Velocoachcz |
CZE | 1:47:29.8 | 0:06:17.6 |
17. | HOVORKA Daniel |
MONDRAKER racing team |
CZE | 1:47:29.9 | 0:06:17.6 |
18. | LOLACHER Tomáš |
CBC České Budějovice |
CZE | 1:47:29.9 | 0:06:17.7 |
19. | ČAPEK Jan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:47:30.0 | 0:06:17.7 |
20. | CMUNT Petr |
ELEVEN HEAD Cyklolive |
CZE | 1:47:30.1 | 0:06:17.9 |
21. | VOPÁLENSKÝ Martin |
JH Cycling |
CZE | 1:47:30.2 | 0:06:17.9 |
22. | ŠÍPAL Ivan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:47:30.7 | 0:06:18.4 |
23. | SLAVÍK Vojtěch |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 1:47:30.7 | 0:06:18.4 |
24. | SEDLÁČEK Pavel |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 1:47:30.8 | 0:06:18.6 |
25. | PITEL Lukáš |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 1:47:31.4 | 0:06:19.2 |
26. | ŠLAJCHRT Filip |
CK KOLOKRÁM |
CZE | 1:47:32.9 | 0:06:20.6 |
27. | KOPEC Jiří |
Veřejná Sportovní Akademie zs |
CZE | 1:47:33.7 | 0:06:21.4 |
28. | KOZÁK Tomáš |
CykloATOM |
CZE | 1:47:33.7 | 0:06:21.4 |
29. | JASAN Lukáš |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:47:38.7 | 0:06:26.4 |
30. | KOBES Miroslav |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:47:53.2 | 0:06:40.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
CZE | 1:55:19.6 | 0:00:00.0 | |
2. | LOUBKOVÁ Ivana |
Cyklolive |
CZE | 1:55:29.6 | 0:00:10.0 |
3. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 1:59:59.6 | 0:04:39.9 |
4. | HOVORKOVA Aneta |
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM |
CZE | 2:02:22.8 | 0:07:03.2 |
5. | BISOVÁ Štěpánka |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 2:02:25.3 | 0:07:05.7 |
6. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:04:53.5 | 0:09:33.8 |
7. | VÁCHOVÁ Petra |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:05:41.8 | 0:10:22.1 |
8. | URBANOVÁ Alena |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 2:08:40.0 | 0:13:20.4 |
9. | VANKOVÁ Jana |
Team CykloTrener |
CZE | 2:11:34.8 | 0:16:15.1 |
10. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:12:59.3 | 0:17:39.6 |
11. | BRUNCLÍKOVÁ Andrea |
CZE | 2:13:01.5 | 0:17:41.8 | |
12. | MAŘÍKOVÁ Kamila |
Born In Šumava |
CZE | 2:13:29.7 | 0:18:10.1 |
13. | POLÍVKOVÁ Markéta |
BIKE puzzle team |
CZE | 2:13:35.9 | 0:18:16.2 |
14. | ČERNÁ Klára |
BeTri |
CZE | 2:18:24.2 | 0:23:04.5 |
15. | ZDEŇKOVÁ Zuzana |
CZE | 2:19:09.0 | 0:23:49.3 | |
16. | TERŠL Anna |
ČED Bike Team |
CZE | 2:22:36.2 | 0:27:16.5 |
17. | SMETANOVÁ Lucie |
alltraining.cz |
CZE | 2:22:37.8 | 0:27:18.2 |
18. | ŽÁČKOVÁ Jana |
CZE | 2:24:08.7 | 0:28:49.0 | |
19. | TRTÍKOVÁ Kateřina |
KTMK |
CZE | 2:31:27.9 | 0:36:08.2 |
20. | POKORNÁ Iveta |
ČS Bike team |
CZE | 2:32:40.9 | 0:37:21.2 |
21. | BOUŠKOVÁ Eliška |
CZE | 2:35:05.9 | 0:39:46.2 | |
22. | SCHÄFEROVÁ Pavlína |
Regal Bike |
CZE | 2:35:21.1 | 0:40:01.5 |
23. | MYŠKOVÁ Klára |
CZE | 2:36:52.6 | 0:41:33.0 | |
24. | TOMANDLOVÁ Jitka |
Penguin team |
CZE | 2:37:09.6 | 0:41:50.0 |
25. | BORKOVCOVÁ Iva |
Nadšenci z Posázaví |
CZE | 2:39:35.9 | 0:44:16.2 |
26. | DURAJOVÁ Zuzana |
CZE | 2:41:06.1 | 0:45:46.4 | |
27. | ČERMÁKOVÁ Dominika |
CZE | 2:44:16.3 | 0:48:56.7 | |
28. | KUBOVÁ Michaela |
IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM |
CZE | 2:46:40.1 | 0:51:20.4 |
29. | JUREČKOVÁ Nikol |
CZE | 2:50:42.5 | 0:55:22.9 | |
30. | NEVOLOVA Daniela |
Hmyzáci Česká Lípa |
CZE | 2:55:08.5 | 0:59:48.9 |
Preteky seriálu
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Kraličák MTB Tour CARDION
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Bikemaraton Beroun Kooperativy
- Šumavský MTB Maraton STRABAG
- NOVA Vysočina Arena Tour
- Manitou Železné hory CARDION
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Oderská Mlýnice Lesy České republiky