seriál :
GIRO DI SERA | PEDALITALY Canelli | ASIA
DÁTUM : | 10.5.2021 | MIESTO : | ASIA |
---|
USPORIADATEĽ : | ROUVY |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | RIVAS Jorge |
Grufit Colombia |
COL | 0:54:59.7 | 0:00:00.0 |
2. | LYONS Robert |
USA | 0:59:15.9 | 0:04:16.2 | |
3. | PINK Daniel |
GBR | 0:59:16.6 | 0:04:16.8 | |
4. | SOKAS Brian |
USA | 0:59:33.2 | 0:04:33.5 | |
5. | NUPPONEN Kimmo |
FIN | 0:59:34.7 | 0:04:35.0 | |
6. | GALLATI Franz |
Swiss Cycling Test Team |
SUI | 1:01:07.3 | 0:06:07.5 |
7. | CLARK Andy |
GBR | 1:01:23.3 | 0:06:23.5 | |
8. | ENDERS Christian |
GER | 1:01:32.8 | 0:06:33.0 | |
9. | VAN DEN BRANDE Noel |
Lilse Bikers |
BEL | 1:02:36.2 | 0:07:36.4 |
10. | LU Ching |
TPE | 1:03:21.5 | 0:08:21.7 | |
11. | MORTON John |
BBJ Development Squad |
GBR | 1:03:41.9 | 0:08:42.2 |
12. | MICHAEL Gross |
FRA | 1:03:46.6 | 0:08:46.9 | |
13. | PRISTAS Vincent |
SVK | 1:04:28.3 | 0:09:28.5 | |
14. | GEE Stuart |
South Perth Cycle Club |
AUS | 1:04:46.8 | 0:09:47.0 |
15. | SUNDELL Tage Rickard |
Sogn CK |
NOR | 1:04:47.7 | 0:09:47.9 |
16. | KOCHEL Paweł |
POL | 1:05:09.5 | 0:10:09.7 | |
17. | EVANS David |
GBR | 1:05:15.2 | 0:10:15.4 | |
18. | GASCOYNE Paul |
Rouvy Ambassador - Notes from the Coach |
GBR | 1:05:23.1 | 0:10:23.4 |
19. | SANKAUSKAS Dovydas |
Vilnius |
LTH | 1:05:36.6 | 0:10:36.8 |
20. | SZCZUREK Michal |
Szczurki |
POL | 1:05:46.8 | 0:10:47.0 |
21. | BOEUVE Christian |
Union Cosnoise Sportive |
FRA | 1:06:12.9 | 0:11:13.2 |
22. | SANCHO Jura |
Pina |
CZE | 1:06:29.6 | 0:11:29.8 |
23. | MOUNSEY Marc |
Team CLS |
GBR | 1:06:39.0 | 0:11:39.2 |
24. | TRUFFA diego |
ITA | 1:06:58.3 | 0:11:58.5 | |
25. | GERLACH David |
DEN | 1:07:11.9 | 0:12:12.2 | |
26. | WEBSTER jim |
GBR | 1:07:26.7 | 0:12:27.0 | |
27. | PATTERSON Chris |
Be Ready! |
USA | 1:08:00.5 | 0:13:00.7 |
28. | SAPUTRA Krisna |
IDN | 1:08:12.2 | 0:13:12.4 | |
29. | CHEN Isaak |
TPE | 1:08:12.6 | 0:13:12.8 | |
30. | CLARK Phil |
GBR | 1:08:21.2 | 0:13:21.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | LENZ Tanja |
Team Erdinger Alkoholfrei |
GER | 1:08:05.8 | 0:00:00.0 |
2. | WOLFF Lauren |
Rouvy Ambassador |
RSA | 1:13:54.2 | 0:05:48.3 |
3. | CLAOUÉ Hilary |
ACT |
FRA | 1:18:47.4 | 0:10:41.5 |
4. | -PINILLA -isabel |
Trek |
ESP | 1:24:40.3 | 0:16:34.4 |
5. | BARTECKÁ Jana |
CZE | 1:27:09.7 | 0:19:03.8 |