seriál : serie logo

VISEGRAD 4 BICYCLE RACE 2021 - GRAND PRIX CZECH REPUBLIC

Silniční cyklistika
DÁTUM :17.7.2021 MIESTO :Brno
USPORIADATEĽ : Český svaz cyklistiky

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŤOUPALÍK Adam
Elkov Kasper Czech Cycling Team
CZE 4:28:28.0 0:00:00.0
2.
TUREK Daniel
Felbermayr Simplon Wels
CZE 4:28:34.2 0:00:06.1
3.
CAMRDA Karel
Topforex - Att Investments Pro Cycling Team
CZE 4:28:42.4 0:00:14.3
4.
PER David
ADRIA MOBIL
SLO 4:28:54.5 0:00:26.4
5.
OTRUBA Jakub
Elkov Kasper Czech Cycling Team
CZE 4:28:57.3 0:00:29.2
6.
MURIAS Jakub
Voster ATS TEAM
POL 4:28:59.0 0:00:31.0
7.
KACZMAREK Jakub
HRE MAZOWSZE Serce Polski
POL 4:29:04.2 0:00:36.2
8.
CALZONI Walter
GALLINA ECOTEK COLOSIO
ITA 4:29:35.9 0:01:07.8
9.
BUDZINSKI Tomasz
HRE MAZOWSZE Serce Polski
POL 4:29:39.0 0:01:10.9
10.
ZOIDL Riccardo
Felbermayr Simplon Wels
AUT 4:29:41.1 0:01:13.0
11.
EINHORN Itamar
Israel Cycling Federation
ISR 4:29:45.7 0:01:17.6
12.
TYRPEKL Karel
Topforex - Att Investments Pro Cycling Team
CZE 4:29:47.4 0:01:19.4
13.
BELLONI Manuel
GALLINA ECOTEK COLOSIO
ITA 4:29:52.3 0:01:24.3
14.
BAUCE Davide
GALLINA ECOTEK COLOSIO
ITA 4:30:10.9 0:01:42.8
15.
NEUMAN Dominik
Elkov Kasper Czech Cycling Team
CZE 4:30:26.2 0:01:58.2
16.
KALOJÍROS Tomáš
Cycling Academy Trenčín
CZE 4:30:26.6 0:01:58.5
17.
SCHURAN Michal
Ac Sparta Praha
CZE 4:31:37.8 0:03:09.7
18.
PETRUŠ Jiří
Topforex - Att Investments Pro Cycling Team
CZE 4:31:53.0 0:03:24.9
19.
CHREN Martin
Dukla Banska Bystrica
SVK 4:32:01.3 0:03:33.2
20.
STÖHR Jan
Cycling Academy Trenčín
CZE 4:32:03.1 0:03:35.0
21.
SOLYMOSI Márton
Epronex - GESU Bikewear Cycling Team
HUN 4:32:07.1 0:03:39.0
22.
PROCHÁZKA Michal
TJ FAVORIT BRNO
CZE 4:32:08.3 0:03:40.2
23.
SZOSTKA Pawel
TC Chrobry SCOTT Głogów
POL 4:32:09.8 0:03:41.8
24.
STACHOWIAK Adam
HRE MAZOWSZE Serce Polski
POL 4:32:27.4 0:03:59.3
25.
ČANECKY Marek
Dukla Banska Bystrica
SVK 4:32:32.5 0:04:04.5
26.
TYBOR Patrik
Dukla Banska Bystrica
SVK 4:32:33.0 0:04:04.9
27.
LEHNER Daniel
Felbermayr Simplon Wels
AUT 4:33:19.7 0:04:51.7
28.
KAŠPAR Jan
ASC Dukla Praha
CZE 4:34:21.1 0:05:53.0
29.
GAZZOLA Giovanni
Pedale Scaligero
ITA 4:34:46.7 0:06:18.7
30.
BÉREŠ Stanislav
Regionálny výber SR
SVK 4:34:49.1 0:06:21.1

Kontaktujte časomíru