42. Grand Prix Bad Homburg
DÁTUM : | 1.8.2021 | MIESTO : | Germany |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
Oficiálne výsledky nie sú zatiaľ na týchto stránkach k dispozícii
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BIRD Bruce |
Draft |
CAN | 0:52:47.0 | 0:00:00.0 |
2. | POLITT Nils |
BORA–Hansgrohe |
GER | 0:54:53.7 | 0:02:06.6 |
3. | DEGENKOLB John |
GER | 0:55:02.9 | 0:02:15.9 | |
4. | UTTLEY Matthew |
Team CLS |
GBR | 0:57:29.1 | 0:04:42.0 |
5. | SOUSEK Karel |
CK Vinohradske Slapky |
CZE | 0:57:40.9 | 0:04:53.8 |
6. | PAHL Rainer |
SV Upsprunge |
GER | 0:57:48.8 | 0:05:01.8 |
7. | GROSEN Mads |
BareCykling.dk |
DEN | 0:57:58.2 | 0:05:11.2 |
8. | SCHULTE Dominik |
Mondraker Rockets |
GER | 0:58:31.9 | 0:05:44.9 |
9. | BYRD Eamonn |
Dublin Wheelers |
IRL | 0:58:40.9 | 0:05:53.9 |
10. | REICHEL Mathias |
GER | 0:58:59.5 | 0:06:12.5 | |
11. | JANSE VAN RENSBURG Louis |
Masters |
RSA | 0:59:11.4 | 0:06:24.3 |
12. | JORDIL Pascal |
Thonon |
FRA | 0:59:24.6 | 0:06:37.6 |
13. | HARDY Nigel |
GBR | 0:59:28.3 | 0:06:41.3 | |
14. | DUSANG Phil |
GBR | 0:59:54.1 | 0:07:07.1 | |
15. | SNYDER Nelson |
USA | 1:00:27.3 | 0:07:40.2 | |
16. | BERTRAND Alain |
LUX | 1:00:29.3 | 0:07:42.3 | |
17. | CHRISTIANSEN Jens |
MTB 6000 |
DEN | 1:00:58.3 | 0:08:11.3 |
18. | VAN WOLPUTTE wim |
BEL | 1:01:01.1 | 0:08:14.1 | |
19. | STAR Tigo |
Kein Verein |
GER | 1:01:12.8 | 0:08:25.8 |
20. | HAAS Christian |
GER | 1:01:20.4 | 0:08:33.4 | |
21. | LATEGAN Adriaan |
NMU |
RSA | 1:01:46.0 | 0:08:59.0 |
22. | HEIL Matthias |
Gatley (B Team) |
GER | 1:01:52.8 | 0:09:05.7 |
23. | JUGNIOT FRED |
BBC |
SUI | 1:02:03.5 | 0:09:16.5 |
24. | LINNE VON BERG Kai |
GER | 1:02:04.7 | 0:09:17.7 | |
25. | TARTARIN Julien |
BEL | 1:02:23.3 | 0:09:36.3 | |
26. | LATEGAN Andre |
TBC |
RSA | 1:02:31.7 | 0:09:44.6 |
27. | ADIPRASITO Bariadi |
GER | 1:02:47.6 | 0:10:00.5 | |
28. | BICKERS Rob |
Eastbourne Rovers |
GBR | 1:03:08.9 | 0:10:21.8 |
29. | GASCOYNE Paul |
Rouvy Ambassador - Notes from the Coach |
GBR | 1:03:17.9 | 0:10:30.9 |
30. | JANSEN jef |
Lilse Bikers |
BEL | 1:04:32.1 | 0:11:45.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | FIOLLEAU Michele |
CAN | 1:05:05.8 | 0:00:00.0 | |
2. | TING MEYA |
RTL (Rouvy Taiwan League) |
TPE | 1:10:05.7 | 0:04:59.8 |
3. | GARCIA Zulma |
CAN | 1:13:02.0 | 0:07:56.1 | |
4. | SHIH Yishan |
TPE | 1:15:46.1 | 0:10:40.2 | |
5. | WAMMEN Annette |
RowPro |
DEN | 1:18:47.0 | 0:13:41.1 |
6. | FAVREAU Solange |
Rouvy Quebec (RyQc) |
CAN | 1:20:28.4 | 0:15:22.5 |
7. | LEIST Andrea |
GER | 1:21:36.6 | 0:16:30.7 | |
8. | OSORIO CANDELA Marisol |
Grufit |
COL | 1:27:10.2 | 0:22:04.3 |
9. | BRUNDYN Alminda |
USA | 2:06:52.7 | 1:01:46.8 |