seriál :
#5 La Vuelta Virtual 2021 - Stage 12 | ASIA
DÁTUM : | 26.8.2021 | MIESTO : | ASIA |
---|
USPORIADATEĽ : | ROUVY |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | TUREK Daniel |
Team Felbermayr - Simplon Wels |
CZE | 0:59:59.9 | 0:00:00.0 |
2. | HAHNENBRUCH Simon |
Cycling Team Rhein-Main |
GER | 1:00:02.8 | 0:00:02.8 |
3. | FOKKENS-ANCERY Tom |
NED | 1:01:31.5 | 0:01:31.5 | |
4. | SALA Mateusz |
Biegne, zeby Bartek mogl biegac |
POL | 1:02:53.8 | 0:02:53.9 |
5. | PINK Daniel |
GBR | 1:05:08.4 | 0:05:08.5 | |
6. | REINA la |
JPN | 1:06:40.2 | 0:06:40.2 | |
7. | CHEN Isaak |
Top Fan |
TPE | 1:06:47.1 | 0:06:47.1 |
8. | LU Ching |
RTL (Rouvy Taiwan League) |
TPE | 1:08:56.1 | 0:08:56.1 |
9. | BEN Su |
FeiFengShan |
TPE | 1:09:40.0 | 0:09:40.1 |
10. | WANG Nick |
Non stop |
TPE | 1:10:01.0 | 0:10:01.0 |
11. | NIELSEN Nicolaj |
DEN | 1:10:43.6 | 0:10:43.6 | |
12. | MOSIER Brad |
Tierra Plan Racing |
USA | 1:10:49.5 | 0:10:49.5 |
13. | HÖFER Patrick |
VFL Verna/Allendorf |
GER | 1:11:12.5 | 0:11:12.5 |
14. | PAUL Jun |
KOR | 1:12:05.5 | 0:12:05.5 | |
15. | DE VRIES Raimo |
NED | 1:12:23.0 | 0:12:23.1 | |
16. | DORDI Claudio |
ITA | 1:13:20.6 | 0:13:20.6 | |
17. | GALUS Jerzy |
POL | 1:13:53.8 | 0:13:53.8 | |
18. | HO Tony |
OldManTurtle |
TPE | 1:14:19.4 | 0:14:19.4 |
19. | ROBLEDO Alfonso |
NFRM |
COL | 1:14:38.0 | 0:14:38.0 |
20. | NING Joey |
5boyz |
TPE | 1:16:09.6 | 0:16:09.6 |
21. | HELMBOLD Chris |
None |
RSA | 1:16:44.3 | 0:16:44.3 |
22. | LIN Eating |
TPE | 1:16:55.2 | 0:16:55.2 | |
23. | MAIER Christoph |
Hilti gives virtual power ... :-) |
GER | 1:17:20.7 | 0:17:20.7 |
24. | RUSUH rimbabara |
Rusuh! |
MAL | 1:17:57.9 | 0:17:57.9 |
25. | LIN Kasim |
TPE | 1:18:08.5 | 0:18:08.6 | |
26. | PEDERSEN Bjarne Lund |
DEN | 1:19:03.8 | 0:19:03.8 | |
27. | SIECZKOWSKI Robert |
SwimBikeRun4Fun |
POL | 1:19:12.9 | 0:19:12.9 |
28. | BISHOP James |
GBR | 1:19:38.6 | 0:19:38.6 | |
29. | CHENG kevin |
TPE | 1:19:58.5 | 0:19:58.6 | |
30. | ZHOU TING-RUI |
HUALIEN TOUGH RIDERS |
TPE | 1:20:01.0 | 0:20:01.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | LADWIG Sabine |
GER | 1:24:27.5 | 0:00:00.0 | |
2. | TING MEYA |
RTL (Rouvy Taiwan League) |
TPE | 1:24:57.1 | 0:00:29.5 |
3. | HUANG Carrie |
Tman |
TPE | 1:36:40.7 | 0:12:13.2 |
4. | TURNER Mari |
Rockingham Triathlon Club |
AUS | 1:38:43.5 | 0:14:16.0 |
5. | CHANG HN |
TPE | 1:59:07.4 | 0:34:39.8 | |
6. | YANG MEICHEN |
TPE | 2:01:43.2 | 0:37:15.6 |