seriál : serie logo

CARDION Karlův běh

Běžecké lyžování
DÁTUM :19 - 20.2.2022 MIESTO :Boží Dar
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
UNGER Philipp
xc-ski.de AN Skimarathon Team
GER 1:51:20.8 0:00:00.0
2.
LEUPOLD Richard
Ski-Club-Dresden-Niedersedlitz
GER 1:51:20.9 0:00:00.0
3.
EßBACH Jens
VSC Klingenthal
GER 1:54:33.9 0:03:13.0
4.
FRANCKE Michal
Žižkovský tygři
CZE 1:55:48.5 0:04:27.7
5.
VEBER Tomáš
Kasper - Swix Team
CZE 1:57:58.6 0:06:37.7
6.
KAFKA Jiří
HS ČIMIČI
CZE 1:58:55.1 0:07:34.2
7.
EHL Jaroslav
SKI Skuhrov nad Bělou
CZE 1:59:06.8 0:07:45.9
8.
RIEDL Peter
Team Zipps
GER 2:00:05.8 0:08:44.9
9.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:00:52.3 0:09:31.5
10.
ŽÍŽALA Josef
Žižkovský tygři
CZE 2:01:41.9 0:10:21.1
11.
MATOUŠEK Ondřej
Žižkovský tygři
CZE 2:01:41.9 0:10:21.1
12.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
VSK MFF UK
CZE 2:01:42.1 0:10:21.2
13.
SUCHODOL Jiří
3D Fitness Race Team
CZE 2:04:10.3 0:12:49.4
14.
RICHTER Michael
Skiklub Niedersedlitz
GER 2:04:12.7 0:12:51.9
15.
MÜLLER Martin
LK Pernink
CZE 2:06:36.0 0:15:15.2
16.
ZEHRMANM Ronny
Johanngeorgenstadt WSV 08
GER 2:08:16.5 0:16:55.7
17.
TEPLY Robin
Olfincar Skilauf Team
CZE 2:09:25.0 0:18:04.2
18.
DASSLER Ingmar
ASK Zahsow
GER 2:11:24.8 0:20:03.9
19.
LEUKERT Torsten
SV Dorfchemnitz
GER 2:11:52.3 0:20:31.4
20.
STRNAD Tomáš
3D Fitness Race Team
CZE 2:12:57.1 0:21:36.3
21.
KŘIVSKÝ Jan
CK Hydrant
CZE 2:13:05.6 0:21:44.8
22.
HUBER Juergen
Ski club Villingen
GER 2:13:13.6 0:21:52.8
23.
BOUCHAL Jiří
USK CS Plzeň
CZE 2:13:31.8 0:22:10.9
24.
HOFFMANN Peter
sportcollection racing team
GER 2:13:55.4 0:22:34.5
25.
MRÁZ Antonín
VSK Elektro
CZE 2:13:59.4 0:22:38.5
26.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 2:14:19.5 0:22:58.7
27.
MOLVA František
SKI team VYSOČINA
CZE 2:15:29.4 0:24:08.5
28.
TEPLÝ Ondřej
Café racers
CZE 2:18:33.6 0:27:12.7
29.
MALEČEK Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:18:57.6 0:27:36.8
30.
WITKE Thomas
Dresden
GER 2:19:13.8 0:27:52.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HEJNÁ Anna-Marie
eD system Silvini team
CZE 2:21:16.6 0:00:00.0
2.
MUELLER Katrin
Gruen-Weiss-Pirna
GER 2:25:02.4 0:03:45.7
3.
UHLIG Insa
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 2:29:04.1 0:07:47.4
4.
NÖHMEIER Hanna
Team Zipps
GER 2:34:27.4 0:13:10.7
5.
MEISCHNER Marie
SC Norweger Annaberg
GER 2:43:14.5 0:21:57.9
6.
SELTMANN Annika
SV Tanne Thalheim
GER 2:45:05.6 0:23:48.9
7.
VOTOČKOVÁ Jára
ČKS SKI Jilemnice
CZE 2:55:33.8 0:34:17.1
8.
SVOBODOVÁ Marta
CZE 3:33:09.1 1:11:52.4
9.
MALIŠOVÁ Karla
SABZO
CZE 3:33:36.3 1:12:19.6
10.
ŠÍPKOVÁ Radka
CZE 3:36:16.1 1:14:59.4
11.
SEEMANOVÁ Jana
T.J.Sokol Prosek
CZE 3:58:33.1 1:37:16.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SCHREIER Michel
Fischer Racing Team
GER 1:00:33.1 0:00:00.0
2.
HICKMANN Iven
SV Hermsdorf
GER 1:01:03.1 0:00:30.0
3.
KRISTEJN Lukáš
SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY
CZE 1:02:16.4 0:01:43.2
4.
GROSS Sebastian
SC Norweger Annaberg
GER 1:02:25.6 0:01:52.4
5.
GÖTZEL Conrad
VSC Klingenthal
GER 1:02:48.9 0:02:15.7
6.
FORMAN David
Žižkovský tygři
CZE 1:04:03.6 0:03:30.5
7.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:05:50.1 0:05:16.9
8.
KLÍMA Jan
CZE 1:05:51.9 0:05:18.7
9.
GNUECHTEL Justin
SV Stützengrün
GER 1:06:05.6 0:05:32.5
10.
HOLUB Petr
Kasper Swix Team
CZE 1:06:50.6 0:06:17.5
11.
SUCHÝ Prof. Jiří
FEL Praha
CZE 1:07:43.9 0:07:10.7
12.
ŠIMURDA Richard
USK CS Plzeň
CZE 1:07:47.4 0:07:14.2
13.
PEŠTA Petr
USK CS Plzeň
CZE 1:08:17.8 0:07:44.6
14.
CIBULKA Petr
Author Masters
CZE 1:09:22.1 0:08:48.9
15.
HAAS Jan
Kasper Swix Team
CZE 1:09:54.0 0:09:20.8
16.
BRÜNNEL Silvio
SC Norweger Annaberg
GER 1:10:28.1 0:09:54.9
17.
WENIGER Andreas
ATSV Gebirge-Gelobtland
GER 1:11:03.1 0:10:29.9
18.
NOVOTNÝ Luděk
3D Fitness RT
CZE 1:11:04.1 0:10:30.9
19.
KUČERA Michal
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:11:54.8 0:11:21.6
20.
JANOUŠEK Petr
LK Škoda Plzeň
CZE 1:12:05.5 0:11:32.3
21.
ANTOŠ Martin
Horolezecký oddíl Nová Paka
CZE 1:12:39.8 0:12:06.6
22.
WIELAND Volker
sv rot-weis -Grumbach
GER 1:12:58.4 0:12:25.2
23.
FIŠNAR Jan
Vltava Fund Ski klub
CZE 1:13:23.9 0:12:50.7
24.
TORÁŇ Petr
CK KOLOKRÁM
CZE 1:13:49.4 0:13:16.2
25.
PAŘÍK Ondřej
T. J. Sokol Kolín - atletika
CZE 1:15:08.6 0:14:35.5
26.
HEIDRICH Lucas
Ski-Verein Triebes e.V.
GER 1:15:27.1 0:14:53.9
27.
NEUBERT Ivo
SC Bad Tölz
GER 1:15:50.9 0:15:17.7
28.
ZINN Heiko
SV Rot-Weiss Grumbach
GER 1:16:05.4 0:15:32.2
29.
BLAŽEK Jiří
Ski nordic Mariánské lázně
CZE 1:16:35.9 0:16:02.7
30.
VOLDŘICH Petr
Sokol Stachy
CZE 1:16:38.3 0:16:05.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SAJDLOVÁ Jana
Žižkovský tygři
CZE 1:23:12.9 0:00:00.0
2.
STEHLÍKOVÁ Tereza
SOHV Abertamy
CZE 1:28:21.3 0:05:08.4
3.
SEKYROVÁ Ivana
AK Sokolov
CZE 1:28:22.3 0:05:09.4
4.
DEVEROVÁ Monika
Biatlon Klecany
CZE 1:29:51.6 0:06:38.7
5.
OTTO Grit
sportcollection racing team
GER 1:32:26.8 0:09:13.8
6.
SELTMANN Annalena
GER 1:33:20.0 0:10:07.1
7.
STEHLÍKOVÁ Martina
SOHV Abertamy
CZE 1:35:06.5 0:11:53.6
8.
SVOBODOVÁ Laura
SOKOL SENOHRABY
CZE 1:37:17.0 0:14:04.1
9.
ŽANDOVÁ Monika
CZE 1:37:38.3 0:14:25.4
10.
LEHMANN Jana
VSC Klingenthal
GER 1:37:51.0 0:14:38.1
11.
TEPLÁ Jana
TTT
CZE 1:39:08.8 0:15:55.9
12.
SELLEOVÁ Kateřina
CK KOLOKRAM
CZE 1:39:14.3 0:16:01.4
13.
HYNKOVÁ Tamara
Kasper Swix Team
CZE 1:40:14.1 0:17:01.1
14.
GELFERT Lisa
Skiverein Schönheide e.V.
GER 1:40:33.0 0:17:20.0
15.
ČÁSLAVSKÁ Klára
LK Slovan K. Vary
CZE 1:40:56.5 0:17:43.6
16.
JÁGLOVÁ Karla
CZE 1:41:57.4 0:18:44.5
17.
KULHÁNKOVÁ Barbora
CZE 1:42:03.2 0:18:50.3
18.
HEIDRICH Grit
Ski-Verein Triebes e.V.
GER 1:45:14.6 0:22:01.7
19.
LOŠŤÁKOVÁ Ivana
SK Praga
CZE 1:49:46.1 0:26:33.2
20.
ZÁBĚHLÍKOVÁ Magdalena
HCDCXC
CZE 1:50:50.4 0:27:37.4
21.
BURACHOVIČOVÁ Martina
CZE 1:53:17.9 0:30:05.0
22.
ROSENFELDER Silke
Ski club Villingen
GER 2:03:17.1 0:40:04.2
23.
DOLEŽALOVÁ Viktorie
CZE 2:05:23.8 0:42:10.9
24.
ČOČKOVÁ Jana
Bike a běh Ostrov
CZE 2:10:34.1 0:47:21.2
25.
ŠRUTOVÁ Ilona
CZE 2:14:25.1 0:51:12.1
26.
ŠPLINAROVÁ Jana
LK Slovan K. Vary
CZE 2:26:00.8 1:02:47.9
27.
ONDROUSKOVA Katerina
CZE 2:26:02.0 1:02:49.1
28.
ŠKALOUDOVÁ Petra
Stg Chomutov
CZE 2:30:44.0 1:07:31.1
29.
KLEIN Brigitte
AUT 2:30:57.5 1:07:44.6
30.
ŠLÉGLOVÁ Andrea
CZE 2:40:03.7 1:16:50.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠVARC Michal
Ski Sokol Stachy
CZE 0:36:45.4 0:00:00.0
2.
KNECHTEL Samuel
HSV Tellerhäuser
GER 0:39:27.3 0:02:41.9
3.
NEWIAK Nick
Nejdek Orienteering
CZE 0:41:54.5 0:05:09.1
4.
ŠTĚRBA Lukáš
LK Slovan K. Vary
CZE 0:43:18.3 0:06:32.8
5.
TECHL Lukáš
EMA
CZE 0:43:23.2 0:06:37.7
6.
TUREK Jakub
CZE 0:43:28.4 0:06:42.9
7.
OETTEL Patrick
SC Norweger Annaberg
GER 0:43:28.6 0:06:43.1
8.
VERNER Martin
LK Slovan K. Vary
CZE 0:46:16.8 0:09:31.4
9.
ŠMEHLÍK Timm
LK Slovan K. Vary
CZE 0:47:19.9 0:10:34.4
10.
LANG Christian
GER 0:52:34.3 0:15:48.8
11.
HAENIG Justin
GER 0:56:17.5 0:19:32.1
12.
PORADA Kryštof
LK Slovan K. Vary
CZE 0:56:23.6 0:19:38.1
13.
RINT Hynek
CZE 0:56:33.8 0:19:48.3
14.
SEEMAN Jan
Lokomotiva Vršovice
CZE 0:57:37.8 0:20:52.3
15.
NOVÁK Jan
CZE 0:58:58.6 0:22:13.1
16.
JOHANNES König
Ski-Verein Triebes e.V.
GER 1:03:22.6 0:26:37.1
17.
PASTOREK Tomáš
CZE 1:03:51.8 0:27:06.3
18.
HRNČÍŘ Radek
CZE 1:07:54.9 0:31:09.4
19.
VÍTEK Max
LK Slovan K. Vary
CZE 1:08:50.4 0:32:04.9
20.
DVOŘÁK Petr
CZE 1:09:32.6 0:32:47.1
21.
KRANER Jan
CZE 1:10:25.9 0:33:40.4
22.
HÄNSEL Robert
GuRo
GER 1:10:39.3 0:33:53.8
23.
PROSKE Helene
LG Mittweida
GER 1:12:17.8 0:35:32.4
24.
HAVLÍČEK Michal
ACES Team K.Vary
CZE 1:12:21.3 0:35:35.9
25.
SCHULZE Stefan
MaPaMaJo
GER 1:13:11.3 0:36:25.9
26.
POVAŽAN Jiří
CZE 1:13:40.1 0:36:54.6
27.
NOVOTNÝ Jakub
CZE 1:15:48.8 0:39:03.4
28.
LHOTSKÝ Jirka
Moto Lhotský
CZE 1:17:01.8 0:40:16.3
29.
ŘÍHA Martin
CZE 1:19:43.8 0:42:58.3
30.
ULLRICH Maik
GER 1:22:00.5 0:45:15.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MRÁZOVÁ Julie
Slovan Praha Zdravotník
CZE 0:43:33.6 0:00:00.0
2.
CIPRYSOVÁ Alžběta
LK Slovan K. Vary
CZE 0:44:32.6 0:00:58.9
3.
CIPRYSOVÁ Magdalena
LK Slovan K. Vary
CZE 0:45:53.9 0:02:20.2
4.
PEŘINOVÁ Eliška
LK Slovan K. Vary
CZE 0:46:54.8 0:03:21.1
5.
ŠPERLOVÁ Iva
LK Slovan K. Vary
CZE 0:47:45.6 0:04:12.0
6.
BÁRTOVÁ Darina
LK Slovan K. Vary
CZE 0:50:21.6 0:06:47.9
7.
RŮŽIČKOVÁ Jana
LK Slovan K. Vary
CZE 0:50:39.1 0:07:05.4
8.
ČECHOCKÁ Nikol
BCM Krušné hory
CZE 0:51:22.3 0:07:48.6
9.
BERÁNKOVÁ Hedvika
USK CS Plzeň
CZE 0:51:56.4 0:08:22.7
10.
TOBRMANOVÁ Anna Sofie
USK CS Plzeň
CZE 0:51:56.9 0:08:23.2
11.
SCHMIDT Lena
Ski-Verein Triebes e.V.
GER 0:53:36.6 0:10:02.9
12.
ŠPERLOVÁ Anna
LK Slovan K. Vary
CZE 0:53:41.1 0:10:07.4
13.
SCHUBERT Claudia
SV Aktiv Joehstadt
GER 0:54:34.8 0:11:01.1
14.
BLAHOUTOVÁ Klára
LK Slovan K. Vary
CZE 0:55:01.6 0:11:27.9
15.
MATOUŠKOVÁ Leountýna
CZE 0:55:02.1 0:11:28.4
16.
MUŽÍKOVÁ Lenka
SKP HARRACHOV
CZE 0:57:53.2 0:14:19.5
17.
GNUECHTEL Anja
Bockauer Skiverein
GER 0:58:04.4 0:14:30.7
18.
NDUWIMANA Ania
LK Slovan K. Vary
CZE 0:59:39.4 0:16:05.7
19.
ANTOŠOVÁ Marie
Horolezecký oddíl Nová Paka
CZE 1:03:02.9 0:19:29.2
20.
BAUEROVÁ Lucie
LK Slovan K. Vary
CZE 1:03:38.3 0:20:04.6
21.
BLAHOUTOVÁ Barbora
LK Slovan K. Vary
CZE 1:04:06.3 0:20:32.6
22.
MOTLÍKOVÁ Pavlína
SOHV Abertamy
CZE 1:08:00.1 0:24:26.4
23.
JELINKOVA Anna
CZE 1:09:26.2 0:25:52.6
24.
TURKOVÁ Klára
LK Slovan K. Vary
CZE 1:10:20.6 0:26:46.9
25.
BUREŠOVÁ Julie
LK Slovan K. Vary
CZE 1:10:23.5 0:26:49.9
26.
PROSKE Cathleen
OVB Geithain
GER 1:11:19.1 0:27:45.4
27.
DVOŘÁKOVÁ Nikol
LK Slovan K. Vary
CZE 1:11:34.8 0:28:01.1
28.
NDUWIMANA Lisa
LK Slovan K. Vary
CZE 1:12:05.1 0:28:31.4
29.
HAVLÍČKOVÁ Míša
LK Slovan K. Vary
CZE 1:12:18.5 0:28:44.8
30.
ČÁSLAVSKÁ Hana
LK Slovan K. Vary
CZE 1:13:04.1 0:29:30.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HROUDA Václav
KB Jilemnice
CZE 0:50:59.5 0:00:00.0
2.
SCHREIER Michel
Fischer Racing Team
GER 0:51:06.5 0:00:07.0
3.
WÜNSCH Oliver
SV Neudorf
GER 0:51:08.5 0:00:08.9
4.
HICKMANN Iven
SV Hermsdorf
GER 0:51:10.0 0:00:10.4
5.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
VSK MFF UK
CZE 0:51:21.7 0:00:22.1
6.
FRANCKE Michal
Žižkovský tygři
CZE 0:52:06.0 0:01:06.4
7.
KRISTEJN Lukáš
SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY
CZE 0:52:27.8 0:01:28.2
8.
KAFKA Jiří
HS ČIMIČI
CZE 0:52:49.0 0:01:49.4
9.
MATOUŠEK Ondřej
Žižkovský tygři
CZE 0:53:19.9 0:02:20.3
10.
ŽÍŽALA Josef
Žižkovský tygři
CZE 0:53:26.5 0:02:26.9
11.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
LK Pernink
CZE 0:53:29.0 0:02:29.4
12.
VAŠÁTKO Marek
Žižkovský tygři
CZE 0:53:40.1 0:02:40.5
13.
ŠÍMA Jan
autopneu-servis.cz
CZE 0:54:18.0 0:03:18.4
14.
ŠIMURDA Richard
USK CS Plzeň
CZE 0:54:22.2 0:03:22.6
15.
HOLUB Petr
Kasper Swix Team
CZE 0:54:27.3 0:03:27.7
16.
KLÍMA Jan
CZE 0:55:55.3 0:04:55.7
17.
HOFFMANN Peter
sportcollection racing team
GER 0:56:01.6 0:05:02.1
18.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 0:56:05.3 0:05:05.7
19.
EBERL Filip
Kome Kilpi klub
CZE 0:56:08.8 0:05:09.2
20.
HORÁK Jáchym
Nejdek Orienteering
CZE 0:57:28.0 0:06:28.4
21.
PAŘÍK Ondřej
T. J. Sokol Kolín - atletika
CZE 0:57:33.7 0:06:34.2
22.
HARTMANN Sven
Bockau
GER 0:57:48.1 0:06:48.5
23.
MEISCHNER Rene
SC Norweger Annaberg
GER 0:57:55.2 0:06:55.7
24.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 0:58:03.2 0:07:03.7
25.
SEMMLER Georg
SV Großwaltersdorf
GER 0:58:04.5 0:07:04.9
26.
SOPR Ondřej
LK Škoda Plzeň
CZE 0:58:13.0 0:07:13.4
27.
KUNEŠ Petr
LK Slovan K. Vary
CZE 0:58:56.2 0:07:56.7
28.
HUBER Juergen
Ski club Villingen
GER 0:58:57.0 0:07:57.4
29.
NEUBERT Ivo
SC Bad Tölz
GER 0:58:58.2 0:07:58.7
30.
REICHEL Nico
TSG Bau Hammerbrücke
GER 1:00:00.2 0:09:00.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MEISCHNER Marie
SC Norweger Annaberg
GER 1:00:39.0 0:00:00.0
2.
STOKLASOVÁ Eva
Kasper - Swix Team
CZE 1:00:50.2 0:00:11.2
3.
NÖHMEIER Hanna
Team Zipps
GER 1:01:48.7 0:01:09.7
4.
MUELLER Katrin
Gruen-Weiss-Pirna
GER 1:04:17.2 0:03:38.2
5.
ODLOVÁ Hana
KILPI KOME KLUB
CZE 1:05:16.7 0:04:37.7
6.
MOREL Emma
Club nordique plomb du Cantal
FRA 1:06:43.7 0:06:04.7
7.
UHLIG Insa
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 1:07:36.9 0:06:57.9
8.
NDUWIMANA Eva
LK Slovan K. Vary
CZE 1:07:37.7 0:06:58.7
9.
GELFERT Lisa
Skiverein Schönheide e.V.
GER 1:09:30.9 0:08:51.9
10.
OTTO Grit
sportcollection racing team
GER 1:10:10.4 0:09:31.4
11.
SLÍVOVÁ Blanka
LK Slovan K. Vary
CZE 1:13:55.7 0:13:16.6
12.
KOCLÍŘOVÁ Adéla
RK Letohrad
CZE 1:14:02.7 0:13:23.6
13.
MRAČKOVÁ Jana
Kasper Swix Team
CZE 1:14:11.9 0:13:32.9
14.
DĚRGLOVÁ Eliška
CZE 1:17:43.9 0:17:04.9
15.
GROßE Annett
LG Vogtland
GER 1:18:44.2 0:18:05.1
16.
MRAČKOVÁ Vendula
Kasper Swix Team
CZE 1:19:17.9 0:18:38.9
17.
MUŽÍKOVÁ Lenka
SKP HARRACHOV
CZE 1:20:49.4 0:20:10.4
18.
JÁGLOVÁ Karla
CZE 1:21:10.1 0:20:31.1
19.
KULHÁNKOVÁ Barbora
CZE 1:21:54.4 0:21:15.4
20.
MINÁRIKOVÁ Tamara
SVK 1:26:28.1 0:25:49.1
21.
JANDOVÁ Lenka
TRI Cheb
CZE 1:28:27.8 0:27:48.8
22.
MALIŠOVÁ Karla
SABZO
CZE 1:28:28.8 0:27:49.8
23.
FRIEDLOVÁ Štěpánka
Žižkovský tygři
CZE 1:29:54.3 0:29:15.3
24.
LUDVÍKOVÁ Zuzana
CZE 1:29:55.3 0:29:16.3
25.
HÁKOVÁ Jitka
Loko Nymburk
CZE 1:31:06.8 0:30:27.8
26.
KRATOCHVILOVA Katerina
CZE 1:34:12.7 0:33:33.7
27.
DRNKOVÁ Kateřina
Vajbrtruc team
CZE 1:37:32.3 0:36:53.3
28.
VINECKÁ Lucie
SKI U rybníčku
CZE 1:42:05.4 0:41:26.3
29.
KREJČOVÁ Zuzana
Loko Nymburk
CZE 1:42:06.9 0:41:27.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
GERSTENBERGER Andy
SV Neudorf
GER 0:29:43.8 0:00:00.0
2.
ULLMANN Timo
SV Stützengrün
GER 0:30:20.8 0:00:37.0
3.
POLÁŠEK Petr
VSK MFF UK
CZE 0:31:42.8 0:01:59.0
4.
VOLNÝ Jindřich
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:31:48.3 0:02:04.4
5.
MAUERSBERGER Ronny
GER 0:34:39.8 0:04:55.9
6.
KNECHTEL Samuel
HSV Tellerhäuser
GER 0:35:02.3 0:05:18.4
7.
KALENDA Filip
Local parks
CZE 0:35:05.3 0:05:21.4
8.
RUZICKA Petr
Sokol Maxičky
CZE 0:36:24.3 0:06:40.4
9.
MAUERSBERGER Thomas
GER 0:36:25.0 0:06:41.2
10.
PILÁT Tomáš
TJ Radon
CZE 0:37:43.8 0:07:59.9
11.
KUBEC Karel
Kasper Swix Team
CZE 0:40:03.0 0:10:19.1
12.
ČUDA Vladimír
Nebudu poslední!!
CZE 0:40:28.8 0:10:45.0
13.
BROŽ Daniel
Vostříž
CZE 0:41:39.8 0:11:55.9
14.
DVOŘÁČEK Jiří
TJ VTŽ Chomutov
CZE 0:42:04.2 0:12:20.4
15.
OEHME Robert
SG Rheinfelden
GER 0:43:52.2 0:14:08.4
16.
BOHÁČ Pavel
CZE 0:44:37.5 0:14:53.6
17.
BRONISCH Hans-Joachim
SSV Erfurt 02
GER 0:44:40.5 0:14:56.6
18.
LANG Christian
GER 0:44:42.5 0:14:58.6
19.
HOFFMANN Horst
Skiclub1927 Köthen
GER 0:46:09.5 0:16:25.6
20.
VASTL Olda
CZE 0:48:57.0 0:19:13.1
21.
NÁDENÍČEK Josef
Nejdek Orienteering
CZE 0:49:35.0 0:19:51.1
22.
POK Michal
CZE 0:49:49.7 0:20:05.8
23.
ČUDA Vladimír
Blek LOUČNÁ
CZE 0:49:59.5 0:20:15.6
24.
KURR Maik
IHW Alex Berlin
GER 0:51:34.1 0:21:50.2
25.
PETR Jiří
CZE 0:52:10.4 0:22:26.6
26.
BURKERT Ralph
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 0:55:30.0 0:25:46.1
27.
PAPCUN Marek
SVK 0:56:42.7 0:26:58.8
28.
NOSÁL Luboš
CZE 1:01:12.1 0:31:28.3
29.
WOLF Vojtěch
Nejdek Orienteering
CZE 1:02:52.6 0:33:08.8
30.
MAREŠ Alexander
Nejdek Orienteering
CZE 1:08:03.9 0:38:20.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
RYBÁKOVÁ Michaela
CZE 0:35:05.3 0:00:00.0
2.
GNUECHTEL Jessica
Halle
GER 0:37:14.0 0:02:08.7
3.
BARG Johanna
GER 0:39:51.5 0:04:46.2
4.
DEVEROVÁ Monika
Biatlon Klecany
CZE 0:44:05.5 0:09:00.1
5.
NÁDENÍČKOVÁ Pavla
Nejdek Orienteering
CZE 0:45:13.3 0:10:07.9
6.
KINDLOVÁ Hedvika
Pernink
CZE 0:46:27.5 0:11:22.1
7.
MYŠKOVÁ Hanka
CZE 0:47:27.2 0:12:21.9
8.
EHLICHOVÁ Ivana
CZE 0:48:04.7 0:12:59.4
9.
CHVÁTALOVÁ Libuše
CZE 0:50:14.2 0:15:08.9
10.
NÁDENÍČKOVÁ Iva
Nejdek Orienteering
CZE 0:52:17.2 0:17:11.9
11.
DANÍČKOVÁ Lenka
RunBo Team Liberec
CZE 0:52:40.9 0:17:35.6
12.
BOHÁČOVÁ Adéla
CZE 0:54:01.9 0:18:56.6
13.
ZIEBOVÁ Veronika
Nejdek Orienteering
CZE 0:54:36.7 0:19:31.3
14.
NÝDROVÁ Petra
Libochovice
CZE 0:54:47.9 0:19:42.6
15.
ŠPLINAROVÁ Jana
LK Slovan K. Vary
CZE 0:58:06.2 0:23:00.8
16.
MAREŠOVÁ Klára
Nejdek Orienteering
CZE 1:06:58.6 0:31:53.3
17.
SOUKUPOVÁ Andrea
Nejdek Orienteering
CZE 1:08:38.1 0:33:32.8
18.
SMETANKOVÁ Barbora
Ski Team Jinočany
CZE 1:11:00.1 0:35:54.8
19.
MAREŠOVÁ Alexandra
Nejdek Orienteering
CZE 1:16:02.8 0:40:57.5
20.
DÖRING Sophie
Laufteam TU Bergakademie Freiberg
GER 1:19:50.1 0:44:44.7
21.
SMETANKOVÁ Amálie
Ski Team Jinočany
CZE 1:23:50.0 0:48:44.7
22.
SMETANKOVÁ Pavla
Ski Team Jinočany
CZE 1:23:54.5 0:48:49.2
23.
KOFRON Elina
Svedsko
CZE 1:28:44.4 0:53:39.0
24.
NOVOTNÁ Michaela
Goteborg
SWE 1:28:47.6 0:53:42.3
25.
NOVOTNÁ Kristýna
Písek
CZE 1:29:17.1 0:54:11.8
26.
MAREŠOVÁ Marcela
Nejdek Orienteering
CZE 1:31:02.7 0:55:57.4

Kontaktujte časomíru