ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PIAIR Pj |
NED | 0:23:09.4 | 0:00:00.0 | |
2. | HAHNENBRUCH Simon |
Cycling Team Rhein-Main |
GER | 0:23:10.9 | 0:00:01.4 |
3. | ALFIN Verini |
Siovann Cycling Team |
AND | 0:23:17.3 | 0:00:07.8 |
4. | SIMONS Ward |
BEL | 0:23:18.9 | 0:00:09.4 | |
5. | SCHULTE Dominik |
Mondraker Rockets |
GER | 0:23:23.1 | 0:00:13.6 |
6. | AUMÜLLER Stefan |
GER | 0:23:25.9 | 0:00:16.4 | |
7. | SNYDER Nelson |
USA | 0:23:26.2 | 0:00:16.7 | |
8. | LUKE Luke |
CK Vinohradské šlapky |
CZE | 0:23:46.6 | 0:00:37.1 |
9. | HÁJEK Míra |
Iveco Truck Centrum |
CZE | 0:23:53.5 | 0:00:44.0 |
10. | MAYFIELD Simon |
Sowerby Brothers CRT |
GBR | 0:23:54.0 | 0:00:44.5 |
11. | HATCH Richard |
USA | 0:23:59.5 | 0:00:50.0 | |
12. | PEETERS Danny |
Looking for one :) |
BEL | 0:24:07.9 | 0:00:58.4 |
13. | BOYCE andre |
IRL | 0:24:14.8 | 0:01:05.3 | |
14. | CUNHA Leonel |
POR | 0:24:17.6 | 0:01:08.1 | |
15. | FLAJNIK Bine |
SLO | 0:24:25.5 | 0:01:16.0 | |
16. | JONES Mark |
FWRC |
GBR | 0:24:26.5 | 0:01:17.0 |
17. | POHLEN B. |
TK Trisport |
SLO | 0:24:26.5 | 0:01:17.0 |
18. | ADDYMAN David |
GBR | 0:24:29.9 | 0:01:20.4 | |
19. | GASCOYNE Paul |
Rouvy Ambassador - Notes from the Coach |
ARU | 0:24:42.8 | 0:01:33.3 |
20. | HVOLKA Petr |
Kilpi Racing Team |
CZE | 0:24:52.5 | 0:01:43.0 |
21. | OPPITZ Michal |
Moravské štěrkové kartel |
CZE | 0:25:10.5 | 0:02:01.0 |
22. | FALTEJSEK Lukas |
Pardubice Bikers XPU |
GER | 0:25:16.2 | 0:02:06.7 |
23. | LINNE VON BERG Kai |
GER | 0:25:23.5 | 0:02:14.0 | |
24. | JABŁOŃSKI Robert |
POL | 0:25:29.0 | 0:02:19.5 | |
25. | OCHAINXXX David |
Not Fast But Furious |
GER | 0:25:29.2 | 0:02:19.7 |
26. | ROKER Jiro |
Janom |
SVK | 0:25:43.2 | 0:02:33.7 |
27. | LASZLO Andreas |
GER | 0:25:45.0 | 0:02:35.5 | |
28. | BOURNE Mark |
RTWCC |
GBR | 0:25:55.2 | 0:02:45.7 |
29. | GAFNER HP |
SUI | 0:25:55.7 | 0:02:46.2 | |
30. | DENZLER Robert |
SC Mühlendorf |
GER | 0:26:08.9 | 0:02:59.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | WATSON Julie |
Uttoxeter cycle club |
GBR | 0:27:30.1 | 0:00:00.0 |
2. | S Hana |
Hanutri |
CAN | 0:28:53.4 | 0:01:23.3 |
3. | LEONTE Madalina |
ROM | 0:30:35.3 | 0:03:05.2 | |
4. | BERKENKEMPER Bella |
DanPT.de |
GER | 0:35:36.3 | 0:08:06.1 |
5. | GAUVIN Dajana |
ITA | 1:01:22.5 | 0:33:52.4 |
Preteky seriálu
- Race around Brazil 1 | EU
- La Vuelta #2 - Exploring Spain 1 | EU
- La Vuelta #2 - Exploring Spain 2 | EU
- La Vuelta #2 - Exploring Spain 3 | EU
- Race around New Zealand 1 | EU
- Race around New Zealand 2 | EU
- Race around New Zealand 3 | EU
- Race around Mallorca 1 | EU
- Race around Mallorca 2 | EU
- Race around Mallorca 3 | EU
- Race around Switzerland 1 | EU
- Race around Switzerland 2 | EU
- Race around Switzerland 3 | EU
- Race around USA 1 | EU
- Race around USA 2 | EU
- Race around USA 3 | EU
- Race around USA 3 | USA
- La Vuelta #3 - Climbing Weekend 1 | EU
- La Vuelta #3 - Climbing Weekend 2 | EU
- La Vuelta #3 - Climbing Weekend 3 | EU
- Race around Brazil 2 | EU
- Race around Brazil 3 | EU