seriál : serie logo

ŠKODA MTB maratón Rajecké Teplice

MTB
DÁTUM :21.5.2022 MIESTO :Rajecké Teplice

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HARTL Karel
BH-MARATON.BIKE
CZE 3:17:09.0 0:00:00.0
2.
DRGA Daniel
Finančné centrum Team
SVK 3:17:54.5 0:00:45.4
3.
ILAVSKÝ Miroslav
Cyklistický klub Energia Svit
SVK 3:18:31.0 0:01:22.0
4.
JÁNOŠÍK Kristián
PROefekt Across CST team
SVK 3:18:42.5 0:01:33.4
5.
MICHÁLEK Miroslav
CYKLOSTORE Trenčín
SVK 3:19:48.7 0:02:39.7
6.
DZUREŇ Rudolf
pro-body sport team
SVK 3:21:41.7 0:04:32.7
7.
ONDRÁŠEK Šimon
CYKLOSTORE Trenčín
SVK 3:26:55.0 0:09:45.9
8.
JANČÍ Tomáš
ŠK Jablonica
SVK 3:27:14.2 0:10:05.2
9.
SIRAN Martin
PROefekt team
SVK 3:29:39.4 0:12:30.4
10.
ZVONEK Milan
Valašské Klobouky
CZE 3:31:13.4 0:14:04.4
11.
BODA Péter
Budapest
HUN 3:33:08.9 0:15:59.9
12.
JELÍNEK Vladimír
Cykloshop.sk
SVK 3:36:57.4 0:19:48.4
13.
LEGNAVSKÝ Tomáš
OUTSITERZ
SVK 3:38:38.4 0:21:29.4
14.
HALŽA Pavol
pro-body sport team
SVK 3:40:39.9 0:23:30.8
15.
ČERVENKA Matej
CYKLOSTORE Trenčín
SVK 3:40:54.9 0:23:45.8
16.
GRIBANIČ Tomáš
pro-body sport team
SVK 3:43:54.9 0:26:45.8
17.
PALIČKA Miroslav
pro-body sport team
SVK 3:43:59.9 0:26:50.8
18.
ŠIDLO Ladislav
MARTIN
SVK 3:45:32.9 0:28:23.8
19.
ŠVERCEL Jozef
OUTSITERZ
SVK 3:46:45.1 0:29:36.1
20.
BRÁZ Ladislav
HORAL- CYKLOMAX
SVK 3:47:30.9 0:30:21.8
21.
ŽIVČÁK Peter
ProSport Team Košice
SVK 3:49:12.6 0:32:03.5
22.
PAUMER Patrik
Bike klub Lipa
SVK 3:49:22.6 0:32:13.5
23.
ČEREŠŇÁK Juraj
Discover Cycling
SVK 3:50:48.1 0:33:39.0
24.
BUCHTÍK Jaroslav
Športservis Team
SVK 3:50:51.3 0:33:42.3
25.
KOVÁCS Tamás
Mesterbike 575 Team
HUN 3:50:56.6 0:33:47.5
26.
KOMMENDA Róbert
Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE
SVK 3:51:16.8 0:34:07.8
27.
STRELIČKA Daniel
Fatra team
SVK 3:52:08.6 0:34:59.5
28.
DROZD Radovan
PROefekt team
SVK 3:53:15.8 0:36:06.8
29.
NOCAR Zdenko
US Pressburg
SVK 3:53:35.3 0:36:26.3
30.
PILKA Matej
Cycling Academy Bratislava
SVK 3:54:16.3 0:37:07.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
OUTSITERZ
SVK 3:59:00.1 0:00:00.0
2.
KRAHULCOVA Martina
OUTSITERZ
SVK 3:59:01.3 0:00:01.2
3.
KOSCOVÁ Kristina
P2R Bike Team
SVK 4:48:22.6 0:49:22.5
4.
DUBOVSKÁ Denisa
ŠK Jablonica
SVK 5:21:59.6 1:22:59.5

Kontaktujte časomíru