BIKE VYSOČINA

MTB
DÁTUM :14.5.2022 MIESTO :Nové Město na Moravě

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PRŮDEK Matěj
Multicraft MTB Team
CZE 1:52:17.2 0:00:00.0
2.
DOUBEK Miloš
SPORTREG
CZE 1:54:18.4 0:02:01.1
3.
HRDLIČKA Aleš
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:54:21.4 0:02:04.1
4.
HRADIL Jiří
Force KCK Zlín
CZE 1:54:47.9 0:02:30.6
5.
COUFAL Tomáš
HSK Cycling Team
CZE 1:54:49.2 0:02:31.9
6.
HOLEC Pavel
NATIVESPORT
CZE 1:54:50.9 0:02:33.7
7.
HOLUB Filip
ASPIRE OPPORTUNITY brno
CZE 1:57:44.4 0:05:27.2
8.
TRNKA Dominik
Ondrejfojtik.cz team
CZE 1:57:45.7 0:05:28.4
9.
KLUSÁK Radim
TÜV SÜD Rusava bike team
CZE 1:57:53.7 0:05:36.4
10.
ZETAK Michael
4Ever Cyklo Bulis
CZE 1:58:22.1 0:06:04.8
11.
PRUŠA Jan
CZE 2:02:48.2 0:10:30.9
12.
IZDNÝ Zdeněk
CZE 2:02:54.5 0:10:37.2
13.
RYTÍŘ Martin
PSG Mechanix
CZE 2:02:57.5 0:10:40.2
14.
VOTAVA Erik
REXONIX Racing team
CZE 2:03:34.4 0:11:17.1
15.
KUBÍČEK Martin
CZE 2:03:39.5 0:11:22.3
16.
BRABEC David
Česká Spořitelna Accolade Cycling Team
CZE 2:03:42.2 0:11:24.9
17.
KOUT Martin
CZE 2:03:53.6 0:11:36.3
18.
TOMAŠOV Filip
Enjoy Riding
CZE 2:04:10.5 0:11:53.3
19.
KLAKURKA Václav
AD TEAM
CZE 2:04:49.9 0:12:32.7
20.
ŠTEFAN Jiří
DEUS Automation
CZE 2:04:52.7 0:12:35.4
21.
MEDGYES Gábor
KTM Team Hungary
HUN 2:04:55.9 0:12:38.7
22.
LIBRA Mirek
NOVATOP BIKE TEAM
CZE 2:05:01.6 0:12:44.3
23.
MIZURO Wojciech
Bike Leszno
POL 2:05:01.9 0:12:44.7
24.
ŽÁK Radek
Ondrejfojtik.cz team
CZE 2:05:04.2 0:12:46.9
25.
KAŠTÁNEK Martin
ebm-papst CZ
CZE 2:06:44.4 0:14:27.2
26.
GILEWSKI Artur
CyklonProalTeam
POL 2:07:13.9 0:14:56.7
27.
MORAVEC Jaroslav
Kola Číhal
CZE 2:07:19.5 0:15:02.3
28.
VLASAK Jakub
individual
CZE 2:07:21.9 0:15:04.6
29.
SMEJKAL Roman
2007 Cycling Team Brno
CZE 2:07:49.4 0:15:32.1
30.
ZEDNÍK Pavel
Cykloklub Dalečín
CZE 2:07:59.7 0:15:42.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
TICHOVSKÁ Martina
Tesla Brno
CZE 2:11:43.5 0:00:00.0
2.
SICHÁLKOVÁ Natálie
Business Logic
CZE 2:30:03.6 0:18:20.1
3.
KREJČÍ Hana
Open Cycling Academy
CZE 2:34:02.0 0:22:18.5
4.
KOTENOVÁ Simona
MST Jihlava
CZE 2:40:45.7 0:29:02.2
5.
SZAL Dominika
MZAWKA RZECZYCA
POL 2:46:10.0 0:34:26.5
6.
ŘÍHOVÁ Lucie
Sazička a Žemlička Zastávka
CZE 2:50:06.9 0:38:23.4
7.
MORAVCOVÁ Hana
Kola Číhal
CZE 3:03:21.8 0:51:38.3
8.
BRANICHOVA Lenka
Lapdogs
CAN 3:07:23.6 0:55:40.1
9.
FLEISCHHACKER Katrin
NordicMosterRacingTeam
AUT 3:10:54.6 0:59:11.1
10.
ZOUHAROVA Dagmar
Blansko
CZE 3:11:59.9 1:00:16.3
11.
KABRDOVÁ Julie
SK NMNM
CZE 3:13:52.3 1:02:08.7
12.
KOCMÁNKOVÁ Dominika
SKNové Město na Moravě
CZE 3:15:12.3 1:03:28.8
13.
BRANDŠTETROVÁ Alice
Smeteney Ponk Brno
CZE 3:17:43.7 1:06:00.2
14.
HRUBÁ Hana
Velkotržnice Lipence
CZE 3:18:38.2 1:06:54.6
15.
SCHEJBALOVÁ Michaela
CZE 3:19:38.8 1:07:55.3
16.
HRDLIČKOVÁ Adéla
SK NMNM
CZE 3:25:35.9 1:13:52.4
17.
DVOŘÁKOVÁ Tereza
SK NMNM
CZE 3:25:40.9 1:13:57.4
18.
JURSOVÁ Gabriela
BRS - Kaktus bike
SVK 3:25:47.6 1:14:04.1
19.
ORÁLKOVÁ Andrea
SK NMNM
CZE 3:35:49.5 1:24:06.0
20.
REZKOVÁ Renáta
Cobram team Ostrava
CZE 3:46:03.8 1:34:20.2
21.
SVOBODOVÁ Lucie
CZE 3:50:39.9 1:38:56.4
22.
JURÁNKOVÁ Petra
CZE 4:05:46.9 1:54:03.4

Kontaktujte časomíru